Schizofrenia

 • Anonim (AE4z4I), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Schizofrenia i co jak mam kolejne dni noce przetrwac traktujom tych ludzi i mnie jak zlo konieczne i co dalej.

 • Anonim (An2FAT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale o co chodzi?

 • Anonim (ANu1km), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sięgnij po flachę, zalej pałę i o wszystkim zapomnisz.

 • Anonim (euu2he), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witaj anonim w ten sloneczny dzien czyli sobote a oco mi chodzi to zem ja jestem wlasnie chory na schizofrenie i mam tego dosic ze traktojom mnie jak wyzutek spoleczenstwa na pewno nie zachleje glowe... dzojta nie zapale ekstazy nie uzyje wierszem pisze... niemam z kim porozmawiac na temat psychiatryczne i ktuzy mnie zrozumiejom trzeba sie trzymac razem...

 • Anonim (AE7FWJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Schizofrenia - rozdwojenie jazni, współczuje wszystkim, tym, którzy na nią chorują. Nie ma jak na razie lekarstwa na nią, ale jest mnóstwo leków, które pomagają jako tako egzystować. W Bolesławcu, gdzie jest szpital psychiatryczny, na pewo potrafią pomóc, mozna porozmawiać z lekarzem, który z pewnoscią pokieruje chorym, nie nalezy sie bać szpitala, na pewno pomagają w trudnym okresie nawrotu choroby. Nic nie piszesz kim jesteś, ile masz lat, jakiego typu jest Twoja choroba. Wiem, ze społeczeństwo jest okrutne, nie ma w nim zrozumienia i współczucia dla chorych psychicznie, a przecież "nie znacie dnia ani godziny " jak moze i was lub kogoś bliskiego spotkać to samo. Trzymaj się, nie załamuj, swiat w którym zyjesz jest równiez piekny, ale inaczej Ty go odbierasz. Pozdrawiam.
  2013-06-08, 11:54

  Jesteś zwykłe bydle, aby proponować choremu flachę!

 • Anonim (An2FAT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem kto Cię, żle traktuje, ale to świadczy o tych osobach, ze są niepowazne i niedorosłe do normalnych relacji z innymi ludżmi. Którzy nie sa i nie mogą być jednakowi, nikt nie chciałby być chory, tylko szczęsliwy i zdrowy, a kto tego nie rozumie to nie jest na pewno wart, aby się nim przejmować, więc postaraj się z całych sił nie myśleć, zapomnieć o tym, ze ktos żle cię traktuje, po prostu nie analizuj doznanej przykrości, najlepiej czymś zajmij mysli, może jakieś hobby, czytanie, spacery no nie wiem, coś co pozwoli Ci nie myśleć o tym co spotkało cie niemiłego. Wiesz, kazdego spotykają rózne nieprzyjemne rzeczy czasami, tak juz jest, ze nie tylko bywa dobrze ale i bywa nie tak jak byśmy chcieli. Trzeba unikać złych ludzi, moze kiedyś zrozumieja, ze nie powinni żadnego człowieka żle traktować, bez powodu. Bywaja złe dni, bywają i dobre, takie jest życie a ludzie na świecie rozmaici, zycze ci życzliwego otoczenia. Na pewno nie wszyscy żle cie traktują, wierzę, że sa tacy, którzy rozumieją.

 • Anonim (euu2he), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierwdzienki ci siostrzyczko salowa jestescie wielkie duchem a moze cialem ja mam na imie pawel k z lubina ja tego nie wstydzie gdzie mieszkam ale ci napisze zem te miasto niejest zbyt pzyjazdne chorym ludziom... psychicznie a ja bylem w boleslawcu zakladzie 3b czy pomogli takiemu frajerowi jak mi to jakos ujdzie pomalu stopniowo czasami mam tego dosyc niemam przyjaciul bo opuscieli mnie niech bujajom sie siostrzyczko ja tego kraju ni e zmienie ale ja wiem ze tacy ludzie jak ja to postaram cosik zmienic w ich mentalnie sprobuje nic na sile.

 • Anonim (AtPx2M), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli dobrze zauważyłem to tu dwóch chorych na schizofrenię napisało...
  Proszą o pomoc lub chociaż odrobinę zrozumienia...
  Zastanówmy się nad tym, że to może Oni są bardziej wartościowi niż niejaki Bruce...
  I masz rację Siostro... alkohol i używki są ostatnią rzeczą, którą powinniśmy proponować. A dla podniesienia ego, również Twojego kolego 77xx78...
  Zauważ, że wielu sławnych ludzi chorowało na schizofrenię no więc spróbuj... może masz ukryte zdolności a może, wystarczy byś pomagał ludziom w podobnej sytuacji?
  http://psychologia.wieszjak.pl/schizofrenia/238831,Schizofrenia-u-geniuszy.html.

 • Anonim (AkDMdT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale jak masz powód to co? Masz prawo kogoś źle traktować?

 • Anonim (euu2he), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A teraz do anonima ja mam hobby ksionzki np koella wojciecha cejlowskiego a co do sportu to lekko atletyka plywanie chodz plywac nie umie pilka renczna pilka nozna nie bo nie trawie odmieniec zemnie a co do traktowania to rodzinka tak mnie traktujom chory psychicznie to nieca z nim porozmawiac bo po co unikac, toksycznych ludzi czy otoczenie to troch czeba wysilku ale... , dzienki ci za to co napisales napisalas zycliwego otoczenia dzienki masz racje ze som trudne dni ze dokopac ci mogom i pewnego dnia obudzis z renkom w nocniku to taka przenosnia ze plakac sie chce ale facet i placz...

 • Anonim (An2FAT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak sie słowo nawinęło, chodzi o to, że choroba nie powód do pogardzania, ale jezeli chodzi o powód ogólnie to inny temat, powiem tylko, ze na pewno nie współczuję mordercom i prostytutkom, choć to ludzie też, niestety.

 • Anonim (AN0iVt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To dziwne masz hobby książki, a tak fatalnie piszesz? Nie rób tylu błedów, bo to bardzo razi.

 • Anonim (AkDMdT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ok. Morderca- wiele definicji na określenie, prostytutka-również. No ale to faktycznie już inny temat.

 • Anonim (An2FAT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ta twoja pretensja do chorego człowieka o błędy w pisowni to dopiero jest rażąca i co by nie mówić -głupia. ACH, ŻENADA.

 • Anonim (AE7FWJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla każdej osoby w tobie.

  Znowu zaczynasz tworzyć,
  Nie nasz, lecz twój świat.
  Jak mam tak żyć?
  Ile jeszcze minie lat?

  Niepewność jest moją przyjaciółką.
  A kochankiem wiatr.
  Wokół ciemne knieje.
  I wszystko przemija.

  Pokazujesz różne oblicza.
  Zacierasz między światami granice.
  Przenosisz się- jesteś niczym wiatr.
  Niepewny i zmienny.
  Ot tak!

  Później obmywasz ręce,
  Uciekasz od winy?
  Nie pokazujesz swojego "ja".
  To twój świat.
  No tak!

  Świat schizofrenika.

 • 1
 • 2