Pracowac w zc

 • Anonim (Apvwc7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Od zawsze logowalam sie jako Helenka nie Helena, nigdy pod nikogo sie nie podszywalam.

 • Anonim (qfLJl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale przez ten wpis to jedna pani ZC miała kłopoty bo została posadzona że to właśnie ona dokonała tego wpisu tylko dlatego że ma tak na imię.

 • Anonim (ANIZlR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak dla ścisłości, to Pani Helenka przebywa obecnie na urlopie wypoczynkowym, a jak się nie stawi do pracy 01. 08. 2013, to będzie miała porzucenie pracy.
  To co pisała w pierwszym poście, że jakoby zwolniła się z pracy mija się lekko z prawdą.
  A my i tak wiemy o kogo chodzi...

 • Anonim (AreN3E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba, że L4 rzuci...

 • Anonim (ANG8Q7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Słuchajcie naprawde nie mają sensu te wszytskie tematy zastępcze, naprawde tam w zakładach jest bardzo źle ludzie zarabiają grosze mając cale rodziny na utrzymaniu kierownictwo wogole nie szanuje pracowników, polityka jakości i nie tylko jest bez sensu brak kompetencji kadry zarządzającej naprawde przykre a wy o takich pierdolach.

 • Anonim (vZ1Fu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wreszcie ktoś z innego świata. Gratuluję.

 • Anonim (AN0Ctd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te tematy zastępcze wymyslaja ludzie rządzący tym zakładem. Ciagle słychać o regulaminie pracy, o dyscyplinie i innych tym podobnych pierdołach. Faktem jest, ze kadra nie jest kompetentna do końca w swoich działaniach. Skupiają sie na mało istotnych sprawach i wymyślają, jakby tujeszcze śrubę przykręcic pracownikom. A to wcale nie sprzyja wydajności, jakości i rzetelności pracy. Tu ludzie prubuja poprostu poskarżyc sie tylko.

 • Anonim (AE7h9W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Anonim ma rację ludzie się boją odzywać wolą anonimowo bo zaraz bedzie dochodzenie kto co i dlaczego. A wtedy zupełnie przez przypadek pracownik wszystko robi źle mimo że przez wiele lat było wszystko ok. Nie każdy da sobie radę w takim przypadku i woli cierpieć niż się odezwać.

 • Anonim (Apvwxn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do pikus, czy ktos jest na urlopie bezplatnym czy platnym i czy sie zwolni lub czy przedlozy L4, Tobie do tego nic, a wy ludziska z tej firmy trzymajcie sie razem pozdrawiam bardzo goraco.