Dni Ceramiki 2013

  • ejot (ej7rpV), 2013-07-29 15:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego po raz kolejny nie propaguje się Dni Bolesławca? Portale Istotne Informacje i Bolec Info powinny w nagłówkach mieć informacje na ten temat, a nie jak obecnie trzeba grzebać nie wiadomo gdzie. Sierpień tuż, tuż...

  • Rafi, 2013-07-29 15:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A po co mają o tym informować dni ceramiki są i zawsze były pod koniec sierpnia to każdy wie jaki termin ;) zresztą jeszcze 4 tyg ;) byle info ma jakieś tam info :) niby że są patronem a na stronie dni ceramiki ich brak :D.

  • ferdek (ANUfKc), 2013-07-29 16:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W tym roku będą dni ceramiki-tajne.

  • nana (euBpo8), 2013-07-29 18:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wlasnie ze trzeba informacji co do tego swieta bo napewno nie jestem pierwsza co daty nie znalam i ciesze sie ze mnie poinformowano na facebook, ciesze sie bardzo ze bede w tym roku pierwszy raz w tym czasie w Boleslawcu, pozdrawiam wszystkich.

  • nana (euBpo8), 2013-07-29 21:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
  • Rafi napisał(a): A po co mają o tym informować dni ceramiki są i zawsze były pod koniec sierpnia to każdy wie jaki termin ;) zresztą jeszcze 4 tyg ;) byle info ma jakieś tam info :) niby że są patronem a na stronie dni ceramiki ich brak :D.

    W BOK MCC też nic nie wiedzą o tym, że byle.info patronuje BŚC. O tym wie tylko byle.info :)

  • ceramik (euucv4), 2013-07-29 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    http://swietoceramiki.pl/
    Mata nawet po japonsku.

  • Nie kumam po co dali ten obrazek z tekstem po japońsku, przecież tego nie zaindeksuje żadna wyszukiwarka...

  • ejot (hjwKe), 2013-07-30 18:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja też proszę o informację, dlaczego po chińsku, a nie np: po hiszpańsku lub egipsku?

Reklama