RG 512 zlikwidowany

  • Rafi, 2013-07-25 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziś byłem w city center i zobaczyłem że juz nie ma RG 512 czyżby pod wpływem braku klientów się zamkną?

  • koniobijca (ANun3p), 2013-07-25 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wkrotce i nastpeni beda sie zamykac, jak zakupy ciuchów i butów to tylko poza BC, w tym miescie za drogo i wybór ujowy.

  • Rafi, 2013-07-25 20:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale ten sklep miał ceny z kosmosu wiadome było że szybko będzie miał starty takie coś da się wyliczyć czy inwestowanie będzie opłacalne czy też nie handlowiec powinien ocenić rynek konkurencji a w Bolesławcu brak zamożnych, ludzi połowa społeczeństwa to emeryci zresztą wystarczy przejść się po tym centrum po centrum miasta i zobaczyć kto się utrzymuje sieć LLP ma w Bolesławcu 4 sklepy z tego trzy posiada w centrum city center i jeden sklep przy ulicy 10-go marca mają zysk bo się utrzymują tu i tu zresztą ceny towarów w małych miastach muszą być jak najtańsze tylko w dużych miastach opłaca się mieć wysokie ceny ;).

  • koniobijca (ANun3p), 2013-07-25 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W tym miescie tylko banki mają żniwa, pewnie co trzeci mieszkaniec kredycik zaciąga.

  • łukasz (AE4mox), 2013-07-25 23:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Rafi napisał(a): Ale ten sklep miał ceny z kosmosu wiadome było że szybko będzie miał starty takie coś da się wyliczyć czy inwestowanie będzie opłacalne czy też nie handlowiec powinien ocenić rynek konkurencji a w Bolesławcu brak zamożnych, ludzi połowa społeczeństwa to emeryci zresztą wystarczy przejść się po tym centrum po centrum miasta i zobaczyć kto się utrzymuje sieć LLP ma w Bolesławcu 4 sklepy z tego trzy posiada w centrum city center i jeden sklep przy ulicy 10-go marca mają zysk bo się utrzymują tu i tu zresztą ceny towarów w małych miastach muszą być jak najtańsze tylko w dużych miastach opłaca się mieć wysokie ceny ;)

    Najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałem :).

  • Hermenegilda (AtPxV9), 2013-07-25 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~łukasz napisał: Najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałem :)

    Rafi się postarał.

  • ;) (AE7g4w), 2013-07-26 07:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ZamknąŁ nie zamkną ;).

  • Reklama

  • Janko (ANxOCU), 2013-07-26 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rafi - geniusz ekonomi. Skad Ty sie wziales?

  • Rafi, 2013-07-26 15:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A warto dodać ze szachownica się otworzy obok PECOP i Polomarketu ;).

  • janko (ANxOCU), 2013-07-26 15:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pepco rafi. Wstyd.

  • Anonim (AkNr6l), 2013-07-26 15:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To morze i ja się włonczę do gry - co słychać na krępnicy?

  • Rafi, 2013-07-26 19:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~janko napisał(a): Pepco rafi. Wstyd.

    / wstyd? Czy to ma znaczenie? Raczej nie bardzo a to pokazuje że mieszkańcy uważają że nie ma gdzie się u nas ubrać house ciekawe ciuchy ma i to za 29 złotych fajne koszulki i mam zamiar się tam wybrać.

  • polonysta (ANuJqQ), 2013-07-26 19:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): To morze i ja się włonczę do gry - co słychać na krępnicy?

    Pisze sie krempnicy, asz dziw rze rafi cie nie poprawil... bul i menka.

  • Anonim (AkNshb), 2013-07-26 21:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Muj błond, muj bardzo dórzy błond.

  • Hermenegilda (AtPxV9), 2013-07-26 22:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rafi i jego image; > niom, skoro tak lubi?

  • 1
  • 2

Reklama