Około 300 interwencji straży po nawałnicach

Dyskusja dla wiadomości: Około 300 interwencji straży po nawałnicach.


  • Łukasz (v3TNZ), 2013-07-30 00:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zalało Kraszowice! :( drzewo w Ocicach na drodze...

  • a (AtPx5b), 2013-07-30 00:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po carrefour jezioro, jak ja jechałem to już dwa auta tam pływały.

  • Anonim (ANG2XU), 2013-07-30 04:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tomaszów po stronie sali już płynie, jak to kur... two nie przestanie padać to lada chwila Bobrzyca się wyleje...

  • iks (AN0cae), 2013-07-30 07:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Iwiny w nocy pływały drogą rzeka wody zamiast asfaltu masakra do domu nie mogłam dojechać!

  • Nurek (AE7gLd), 2013-07-30 08:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pod stadionem wiele aut zmieniło się w łódki, nawet drzwi nie można było otworzyć bo woda się wlewała. Co roku ten sam problem w tych samych miejscach. Nikt nic sobie z tego nie robi. Na następne wakacje znowu będzie taka burza i znowu pozalewa te same drogi. Mogli by jakoś te miejsca oznaczyć, wiadomo było cały dzień co ma nas spotkać wieczorem...

  • Anonim (ANG2XU), 2013-07-30 08:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ale masz nurku za to bazylikę mniejszą...

  • obserwator (AtPyAt), 2013-07-30 08:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nurek... to po kiego hu... a się pchaliście autami w tą wodę prawie metr wody a wy barany walicie i auta wam w połowie gasną! Co za tępe h... e!

  • Reklama

  • Nurek (AE7gLd), 2013-07-30 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zależy z której perspektywy patrzyłeś sie na tą sytuacje. Jak jechałeś samochodem to nie widać było że kałuża jest jeziorem, wycieraczki włączone na maksa ledwo dawały rade, debilami byli ci co widzieli, że jakieś auto stoi na środku na awaryjnych a jechali dalej i sru kolejne auto gasło. Ciekawe jak ty zachował byś się w takiej sytuacji i czy dalej był byś w tedy taki wyszczekany.

  • iks (AN0cae), 2013-07-30 12:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~obserwator napisał(a): Nurek... to po kiego hu... a się pchaliście autami w tą wodę prawie metr wody a wy barany walicie i auta wam w połowie gasną! Co za tępe h... e!

    Jaki mądry ciemna noc wycieraczki nie nadążały wody zbierać prawie nic nie widać i tak dobrze że Mi się udało dojechac do domu.

  • bolo (AN0W0L), 2013-07-30 13:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ten dom na willowej jest zalewany kilka razy w roku z tego co widze. Miesiąc temu też straż pompowała wodę.

  • Ciotka Klotka (AN0A8D), 2013-07-30 13:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I jak zwykle zamiast się dzielić informacjami i wspierać bolesławianie zaczynają po sobie jechać. :-/.

  • Ciotka Klotka (AN0A8D), 2013-07-30 13:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To prawda, ze łajbę i wyspę łabędzi zalało?

  • Rafi, 2013-07-30 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To była właśnie nawałnica która była we Francji warto czasem poczytać co może nas nawiedzić i jakie szkody narobi jestem ciekawe ile wyładowań nastąpiło myślę że ich było około 200 lub 300 ;).

  • PIOTR (AE7gFz), 2013-07-30 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Potrzebny jest zatem zbiornik retencyjny w północnej części miasta, na ul. Jeleniogórskiej i regulacja Złotego Potoku/Młynówki... tak jak drzewiej zakładałem. :).

  • Anonim (AtJkdO), 2013-07-30 14:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Heh, PIOTRZE, woda spadła z góry, a nie spłynęła z Jeleniogórskiej. Całe miasto ucierpiało z powodu ulewy. Zmyło parkingi, chodniki, podtopiło wiele ulic i nawet os. Kwiatowe. Zbiornik będzie, ale czy to coś w podobnej sytuacji pomorze, skoro każdego roku, z nieba leje się coraz więcej wody?

  • 1
  • 2

Reklama