Bolesławianka ma 100 lat

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianka ma 100 lat.


  • OJ TAM OJ (qvQ9K), 2013-07-26 18:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

  • Anonim (ANuJqQ), 2013-07-26 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nasze pokolenie, obecnych 30latkow i mlodsze jak dozyje 60 lat to bedzie sukces...

  • Najlepszego (AE7gbI), 2013-07-26 22:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszystkiego najlepszego dla tej Pani! A tak nawiasem mam pytanie, czy czasem ktoś z ZUSU (zakład ubezwłasnowolnienia społeczeństwa) zadzwonił? Do tej Szanownej Pani z życzeniami? A ja myślę, że chyba nie, bo jak powiedział nasz słońce PERU, zapytany przez emerytów jak żyć, to usłyszeli - krótko...

  • zaza (AtPxV9), 2013-07-26 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ~Anonim napisał(a): Nasze pokolenie, obecnych 30latkow i mlodsze jak dozyje 60 lat to bedzie sukces...

    No superr! Ależ masz zmartwienie, okaże się...
    Jubilatce życzę dużo radości w życiu :).

  • Anonim (AtPxJe), 2013-07-27 02:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    [miało się nieodpartą ochotę napisać "spadaj chamie", ale napiszemy tylko off top]

  • Maniek (ANxpEu), 2013-07-27 22:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ta Pani potrafi jeszcze chodzić o własnych siłach i kontaktuje co się do niej mówi. Tylko dbać o takich ludzi.

  • pani dietka (hsQ3t), 2013-07-28 00:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezio 5 x większy niż solenizantka.

  • :-) (AtPyeG), 2013-07-28 09:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do Pana czy Pani o nicku najlepszego - Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysłał delegację /dwie Panie z listem gratulacyjnym i małym prezencikiem/ Jubilatka otrzymała również list gratulacyjny od Marszałka Województwa Dolnośląskiego, a także od Prezesa Rady Ministrów D. Tuska.
    P. S.
    Nasze pokolenie nie dożyje już tych lat. Piekny wiek. Z wielkim szacunkiem i podziwem patrzę że się tak wyrażę na tę drugą stronę czyli synową Pani Bogumiły Panią Barbarę która mieszka i opiekuje się własną teściową już 17 lat pomimo że z czwórki dzieci żyje jeszcze syn. Ukłony dla Pani Basi, spokoju i wyrozumiałości /niejedna synowa oddałaby starszą teściową do domu starców/-bez urazy proszę, taka prawda.

  • pisownik (Ap8PKz), 2013-07-29 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    GRATULACJE! Max wyglądasz bosko ten błękit powoduje że jesteś bardziej męski, echch gdybym był młodszy!

Reklama