Pobicie w centrum miasta

Dyskusja dla wiadomości: Pobicie w centrum miasta.


 • Anonim (AE7wci), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież tam to nic innego jak (Las Vegas) piją, się biją i służby mają to w D... e! A na dodatek w dzień to mają noclegownie straż śmieszna udaje że coś robi! Współczuje tym Ludziom co tam mieszkają a prezydent Romcio też ma wywalone! :(.

 • Anonim (ANuJjE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co na to slynny monitoring miasta?

 • Anonim (AjWdjC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie gdzie ten monitoring, zamiast pieniądze, na jakieś gówna za przeproszeniem wydawać, typu infokioski made in underground CHina, fontanny szczęścia, iluminacje miasta (dobrze że tyłów kamieniczek nie podświetlili) itd. itp.
  Ja Się PYTAM jako obywatel miasta, płacący wielkie podatki z gównianej małej pensji... ja się pytam czy nie lepiej pieniądze zainwestować, w bezpieczeństwo mieszkańców? Choćby nawet obkamerować całe miasto nie żałować na sprzęt... żeby to widoczne i działające było(ciekawe kto na to ostanio przetarg wygrał, dzieciaki pod kamerą z kamieni je rozwalają, a strażacy nie potrafią twarzy dostrzec, przecież to porażka jest) i posadzić przed monitoringiem całą to straż miejską, niech w końcu coś robią do...

 • Anonim (AkNmIe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lubie To -> kom wcześniej.

 • Anonim (AE7wL0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po jakim czasie przyjechała policja, od momentu zawiadomienia?

 • Anonim (AE781B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć aby policja bolesławiecka przyjechała natychmiast po zgłoszeniu zdarzenia. Przyjeżdżali po 1 godzinie albo dłużej trzeba było na nich czekać. Sprawcy albo zaprzestali albo zdołali się ulotnić. Policja nie zadawała sobie trudu aby szukać we wskazanym miejscu, ale skierowała wniosek do Sądu o ukaranie mnie jako zgłaszającego. W Bolesławcu nie czujemy się bezpiecznie i nawet nie mamy do kogo się udać, bo polica nie spełnia oczekiwań. Myślę, że są od tego aby mieli spokój, bo mają metody na obywateli, aby im głowy nie zawracali.

 • Anonim (AtPyny), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkańcy Bolesławca - czujcie sie bezpieczni :) W końcu policja kilka dni temu zatrzymała groźnych paserów:

  http://www.istotne.pl/a9129.php

  Pobicie, mężczyzna w szpitalu i hektolitr krwi na chodniku to przecież nic takiego :)
  A monitoring miejski jest od wyłapywania drobnych pijaczków z puszką piwa w dłoni, to przecież najniebezpieczniejsi przestępcy :)

  Śmiech na sali!

 • Anonim (ANuGRc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo jak się do nich dzwoni to nie trzeba mówić że coś się stało tylko że jest teraz taka akcja poparcia policji zorganizowana że np. jeśli będą w 3 minuty to dostaną po dwa darmowe pączki i colę, jeśli w 2 to dostaną toner do drukarki a jak wyrobią się w minutkę, to są do odebrania dwa karnety do znanego w mieście "night clubu". Będą szybciutko, zobaczycie!

 • Anonim (AtPxpw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety chyba nikt z ratusza nie mieszka w Rynku bądź Prusa, "ulubiony" sklep mieszkańców słynny AS sprowadza nam taką klientelę, że wcale takie sytuacje mnie nie dziwią, to już jest nasz codzienność, po na policje jakie robimy patrol powinien codziennie przejeżdżać przez Karpecka i sprawdzać co się pod tym sklepem dzieje, awantury, szarpaniny, pobicia... taki urok ulicy, albo trzeba się do tego przyzwyczaić, albo wyprowadzić.

 • Anonim (AtPxpw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po zgłoszeniach na policje, coś mi się ucięło, a poza tym po otwarciu ul. Prusa dla ruchu została zamontowana kamera na skrzyżowaniu i nie sądzę żeby operatora interesowało, co się tam dzieje po założeniu blokady przejazdu po 18. 30 przez Prusa.

 • Anonim (dRjUcn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To samo dzieje się na słynnych ławeczkach koło dawnych krytych basenów. Ławeczki niby przeznaczone dla ludzi, którzy chcą chwilę odpocząć, a od rana do późnych godzin wieczornych (niekiedy nawet w nocy) siedzi tam patologia, która chleje, kłóci się i wydziera po nocach. Straż miejska i policja sobie z tego nic nie robią. Nie raz widziałam jak przyjeżdżała, spisała i jechała dalej. Mało tego. Ta patologia potrafi nawet ich wyzywać. I dalej bezkarnie piją, jakby nie patrzeć, w miejscu publicznym. Bolesławiec.

 • Anonim (qfFx2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszecie o patologi i zagrożeniu w mieście"marzeń". Mamy Prezydenta Geniusza Karkonoszy, Sprytnego Szefa Straży Miejskiej, Monitoring za kilka milionów złotych, sieć światłowodową spinającą miasteczko niczym kajdany i... NIC. NIC z tych wyrzuconych pieniędzy nie wynika dla mieszkańców. Wskazujecie miejsca pobić, naruszeń prawa i NIC. Karawana jedzie dalej. Zobaczycie za poł roku, kiedy rozpocznie się kampania wyborcza, ile frazesów, pustosłowia i zaklęć na temat bezpieczeństwa w mieście usłyszycie od człowieka DWOJGA IMION.

 • Anonim (v3xcz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przypominam Państwu o podstawowych zasadach zachowania się w trakcie napaści. Musimy przyjmować ciosy z godnością i nie wymachiwać rękoma, gdyż uderzenie napastnika choćby przypadkiem jest podstawą dla sądu o orzeczeniu niskiej szkodliwości czynu i wypuszczeniu napastnika do domku.

 • Anonim (qvPPJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za byle co wpier* się nie dostaje, szkoda chłopaka, ale chyba czymś zasłużył.

 • Anonim (ArCXZ6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś wie jaki jest stan poszkodowanego?