Występ Jerzego Kryszaka

 • Witajcie, Czy wiecie coś więcej o tym występie? karnety można wygrać grając w zdrapkę w wielu hipermarketach na terenie Bolesławca. Czy to jakaś sprzedaż sponsorowana?

 • Anonim (ANG8mi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każdy kto wziął zdrapkę "wygrywał". To zwykła ściema. Chodzi oto by przyjść na spotkanie, na którym będą próbowali wcisnąć ludziom jakieś badziewie z zakresu gastronomii. Kryszak może się pokaże na 5 minut a może i nie. Miałem dwa takie zaproszenia i obydwa wylądowały w pojemniku na papier.

 • Anonim (ANuZ0s), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piko dokładnie - nic dodać, nic ująć!

 • Anonim (AE7wDJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kryszak już całkiem zszedł na psy! Aby sie prostytuować na takich pokazach - MASAKRA, ot jaki "artysta " taka i jego scena!

 • Anonim (AE7gJY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę że będą chcieli wepchnąć jakieś cudowne gary do gotowania do których nic nie wkladasz i masz obiad.

 • Anonim (AtPxjQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wydzwaniala dzisiaj do mnie na do mowy babka chyba z 10 razy, czy przyjde na Kryszaka... te bilety to chyba wszyscy dostali :D.

 • Anonim (AN0CVl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak do mnie wydzwaniali 26x w ciągu 35 minut w sobotę po 21-ej... W końcu odebrałem i zapytałem gnoja czy wie gdzie się dodzwonił, po przeczącej odpowiedzi powiedziałem mu że na zastrzeżony numer agencji rządowej i że jak zadzwoni jeszcze raz to zostanie wszczęte śledztwo skąd ma ten numer... Spokój mam od tych popaprańców że ho ho!
  A Kryszak, rzeczywiście zszedł na psy...

 • Anonim (euucEO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Potrafią dzwonić już przed 8 rano są nachalni nie liczą się, że może ktoś wrócił z nocki. Oczywiście wszystkie zdrapki wygrywały, taką informację otrzymałem od osoby, która je rozdawała-to kolejny chwyt na reklame jakiegos badziewia, sciągają wszystkich na te ich pokazy, ludzie juz nie chcą chodzić więc wymyślają aby zachęcić na rożne sposoby.
  Jak ktoś będzie to proszę o info ja mam zaproszenie na 16, a wiem, że jest na 13 i 19 godz (i tak nie pójdę).

 • Anonim (ejpEVB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A, skąd mieli Wasze numery telefonu?

 • Anonim (ANuMWI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie idzcie, bo na takim pokazie tak otumaniaja, ze czlowiek podpisze umowe na jakies garnki i bedzie spłacał je do konca zycia, ponoc u nich tandeta kosztuje 3- 5 tyś. Wkliknijcie numer w internet i dowiecie się dużo na temat tej firmy, po prostu tak potrafią na psychikę człowieka zadziałać, że ludzie uwierzą im. Czaruja, że degustacja potrraw za darmo i bilety na Kryszaka za darmo, tak kuszą jak diabły. Ludzie niczego nie ma za darmo! Ja też miałam telefon, ale nie dałam się namówić.

 • Anonim (AE78Qf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typowa ściema, stary numer. Dwa tygodnie temu rozdawali podobne zdrapki w Jeleniej Górze na giełdzie, tyle że na Grabowskiego. Chodzi o ściągnięcie jak największej liczby osób. Wymuszają numer telefonu, aby rzekomo potwierdzić przybycie na dzień przed. Do mnie dzwonili kilkadziesiąt razy. Możecie nie wierzyć, ale gdy już przestałem odbierać na dobre, to miałem serie 12 połączeń z rzędu, Żebym tylko odebrał! Tak naprawdę Kryszaka tam wcale być nie musi. Ludzie nie dajcie się nabrać. Każda zdrapka wygrywa, hehe to mówi wszystko :) Ostrzegam!

 • Anonim (AtPxK9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiedziałam, ze dziś do mnie zadzwonią i zanotowałam sobie imie i nazwisko pani, nazwę firmy, sprawdze sobie... no i nr z warszawki. Poinformowałam, ze nie wyrażam zgody na wykorzystanie nr tel. Niezla podpucha, trzba miec min. 35 lat hehe! Faktycznie zlodziejstwo w naszej śmiesznej pseuda galerii.

 • Anonim (AtPyo0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z kąd mieli numery telefonu? A sami ludzie podawali bo myśleli że nie wiadomo co dostaną. Przecież to widać że ściema na całego jak żądają telefonu i jakies dane osobowe, dajecie a potem się dziwicie naiwnie że ktoś 26 razy dzwonił hahahhah dobre :-) Ja tez dostałam "cudowna zdrapke" po czym jak sie okazało że pani chce nr tel. Porwałam jej to na oczach i poszłam dalej. Śmierdziało krętactwem już kilometr dalej.
  Ale niektórzy podchodzili a ja mówie ludzie nie dajcie sie nabrać bo wyłudzaja dane osobowe to jakaś ściema, to wiecie co? Ludzie na mnie jak na wariata, i spokojnie podawali swoje dane a potem żale na istotnych, zabawne.

 • Anonim (AE7wDJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podałam zmyslone nazwisko i numer telefonu, wiem czym to pachnie podawanie numeru telefonu, to bedę miała non stop od róznej maści akwizytatorów telefony, a tak to niech sobie dzwonia ile chcą!

 • Anonim (AtPGcw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  He :) tak mi sie wydawało, ze to Kryszak u mnie bułki słodkie kupował :).