Telewizja za darmo dla wszystkich

Dyskusja dla wiadomości: Telewizja za darmo dla wszystkich.


 • Anonim (AtPxQ7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyżby znieśli ostatnimi czasy abonament RTV?

 • Oprócz pierwszego abonamentu za kablówkę czy platformę cyfrową trzeba płacić drugi, właśnie RTV. Wybierając odbiór z tv naziemnej płaci się tylko RTV.

 • Anonim (ANumcv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tvn24 i eurosport? Polsat sport?

 • Anonim (AE7fI3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Artykuł mimo iż zawiera prawdziwe informacje wygląda jak antyreklama kablówki :).

 • Anonim (vrYTy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Same badziewstwo! Żadnego porządnego programu sportowego! Do d... z taką ofertą.

 • Anonim (AN0WRm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten artykul nie jest w ogole obiektywny. To tak jakby porownac porshe do malucha i napisac ze maluch jest lepszy bo mniej pali. Autor ma chyba jakis problem z kablowka.

 • "pan" premier przed wyborami mówił że nie trzeba płacić, w tym przypadku warto go posłuchać. We WSZYSTKICH "reklamach cyfryzacji" mówią że cyfrowa telewizja naziemna jest darmowa czyli bez abonamentu!
  2013-07-22, 21:38Prawdopodobnie Pan Krzysztof uzna ten wpis za spam ale napiszę i nie pogniewam się jak Pan to usunie... Link poniżej prowadzi do programu za który nie trzeba płacić nawet abonamentu RTV a działa bardzo kojąco na nerwy :-)

  http://51ea26491eea4.click2stream.com/

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nalezy się stosować do pisanego drobnym drukiem.

 • Anonim (AkNmj2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ewidentnie widać, że artykuł wymierzony jest w kablówkę, a sam autor chyba używa tego portalu do pokazania swoich sympatii i antypatii...

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super artykuł :) Montuje na codzien ludziom anteny i wiem jak sa zadwoleni. Policzyłem koszt nowiutkiej instalacji w wieżowcu gdzie mieszka 60 rodzin:

  Okablowanie - 2400 zł.
  Rozgałęźniki - 400 zł.
  Wzmacniacze - 1200 zł.
  Zestaw antenowy - 200 zł.
  60 gniazd - 1200 zł.
  Robocizna - 2500 zł (tyle bym wziął :)

  Razem 7 900 zł.

  Na rodzinę przypada więc 131 zł JEDNORAZOWO! Choć pewnie wyszłoby taniej bo na tyle sprzeto są zniżki a ja wziąłem ceny dla pojedynczych sztuk. Płaci się raz i ogląda za darmo ponad 50 programów bez końca, bez comiesięcznego abonamentu, bez podwyżek itd.

 • Anonim (AZKYaU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widac ze cwaniaczki juz sie boja o pieniadze

 • Akwarium fajne :)

  Co do naszej kablówki. Był taki czas, że spółdzielnia polikwidowała wszystkie instalacje antenowe w budynkach, dzięki czemu kablówka została jedyną firmą dostarczającą sygnał przez kabel. Dlatego jest w zestawieniu. Gdyby te instalacje były do dziś, to ludzie mogliby za darmo odbierać telewizję.

  Działo się tak nie tylko w Bolesławcu, ale i w innych miastach. Na szczęście sejm uchwalił nowe prawo i od 2013 roku każdy deweloper ma obowiązek montażu instalacji zbiorczej, która umożliwia wszystkim mieszkańcom odbiór sygnałów tv naziemnej i (uwaga!) satelitarnej. To znaczy, że w mieszkaniu w gniazdku będzie i telewizja naziemna, i satelitarna. Wystarczy telewizor i ewentualnie dekoder (jeśli chcemy oglądać nc+ lub Polsat Cyfrowy).

 • Anonim (AkNMSS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie racja! Ale był też czas że spółdzielnia robiła mieszkańcom olbrzymie problemy z zakładaniem anten satelitarnych i internetowych (Yagi, panele itp. ) bedąc mieszkańcem bloku pod ich administracją (szczęśliwie to juz przeszłość! ) osobiście miałem wiele przepychanek z TĄ spółdzielnią kiedy założyłem sobie na gzymsie antenkę od "Delfinetu", grozili mi ściągnięciem anteny na mój koszt, karą administracyjną a jako alternatywę proponowali (oficjalnie, na piśmie) co? Kablówkę i internet z tejże kablówki! Oczywiście nie miało to pewnie związku z tym że brat prezesa spółdzielni był (a może nadal jest) jakąś szychą odpowiedzialną za internet w kablówce... Kiedy stanąłem im okoniem i powiedziałem że jak sami zdejmą to zgłoszę kradzież na Policji to wymyślili sobie opłatę za zgodę na instalację w wysokości "połowy najniższej krajowej + VAT", Rury im dopiero zwisły jak zainteresowałem tym Boleslawiec.org, Bolec. Info i Jadmar. Kiedy zabrały się za nich media okazało się że wszystko można i to... Bezpłatnie. Więc proszę Cię "ja" skończ pier... ić takie farmazony i bronić komunistyczne układziki tutejszego "małego miasteczka"! Jest wolny rynek (teoretycznie) wiec ludzie maja mieć nieograniczony dostęp do wielu ofert i muszą o tym wiedzieć! Bardzo dobry artykuł!

 • Dziś w nocy, po odłączeniu analogowej dodali kilka polskich. TVP 2 HD i inne TVP'ki i cuś tam jeszcze :D.

 • Anonim (AE7g3m), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle znajdą się tacy, którzy będą narzekać i biadolić. Kiedyś, gdy odwiedziłem kolegę, który ma stary telewizor i starą antenę zbiorczą ustawioną w rogu pokoju, odbierał dosłownie 3, 4 kanały. Teraz ma ich dużo więcej, więc naturalne jest to, że się cieszy. W końcu to darmocha! A jak ktoś żąda kanałów sportowych, zwłaszcza "porządnych" to przepraszam bardzo, kłania się nc+ i masz co oglądać kolego. Ale chciałoby się nic nie płacić, a mieć wszystkie kanały, najlepiej premium. Heh.

 • 1
 • 2