Glinoludy i krwawy poród

Dyskusja dla wiadomości: Glinoludy i krwawy poród.


 • Anonim (AkNmIP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dziecko z rogami po co? Niesmaczne.

 • Anonim (ANGLcJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widze teraz akcje portalu beda wycelowane w glinoludy za to ze szef ich osmielil sie skrytykowac redaktorke za jej ksiazke: >.

 • Anonim (evghsA), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przy takim zdjęciu głównym nie dziwi mnie, że większość odpowiada że nie podoba im się udział Glinoludów w klipie.

 • Anonim (AkNrtZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy to jest dowód na tolerancję? Kazdy ma prawo na swój sposób przekazywać swoją wizję. Jeśli się komuś to nie podoba jego sprawa i jego kompleksy...

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzialem teledysk i caly czas mi cos nie pasowalo. Glinoludy nie maja pomalowanych wlosow! Glupio tak wygladaja. Teledysk jakos nie w moim guscie, ale to moze kwestia muzyki. Uwazam ze glinoludy nie powinnym uzyczac wizerunku kazdemu kto poprosi a powinny zachowac forme. Mariuszu nie idz ta droga.

 • Moja opinia na ten temat jest taka: nie interesuje mnie ten rodzaj muzyki oraz nie interesują mnie Glinoludy i ich historia oraz przeznaczenie. Czyli jest mi to obojętne gdzie i w jakim celu są prezentowane.

 • Anonim (AE7gH7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bogdan Nowak wychodzi na Frankensteina aus Bunzlau... Chciał być Prezydentem Bolesławca, krytykował powieść roku pani przyszłej dyrektorki kina' Orzeł', więc Istotne Informacje uszyły mu buty wampira i dewianta. Fe.

 • Bardzo mi się ta część postu podoba. Cała reszta jest zgadywaniem, jakie mogłyby być nasze intencje. A są one bardzo proste: teledysk z Glinoludami jest kontrowersyjny, może szokować pod wieloma względami i z tego powodu wart jest pokazania.

 • Anonim (ANxKYT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesli chodzi o wielce popularna pania H to podobno prezydent zaproponowal jej stanowisko naczelniczki w nowym wydxiale, ktory ma powstac w ratuszu ale ona woli zajac sie tym gniotem, ktory podobno przynosi jej pieniadze

 • Anonim (ANueba), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Glinoludy stały się już pewną uznaną marką Bolesławca. Fakt że są zapraszani na happeningi do różnych miast nie tylko w Polsce świadczy o sporej atrakcyjności grupy. Wartości dodaje jej fakt że opiera się w większości na spontaniczności wolontariuszy. Na autokreacji każdego uczestnika. Tradycją staje się fakt że w miastach gdzie występują zgłasza się mnóstwo lokalnych chętnych do pomalowania się gliną i uczestniczenia w paradzie.
  Było by miło gdyby nasi mieszkańcy docenili wkład swoich; ziomków " w bezinteresowną promocję miasta.
  Pozostaje mieć nadzieję że tak się stanie.
  2013-07-21, 21:20Tu w Pradze.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AN0ACm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może ta bezinteresowność jest mało wiarygodna?

 • Anonim (ANueba), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zawsze się znajdzie anonimowy charytatywny zawistnik, który wytyka wszystkim a sam skrywa się tchórzliwie.
  Ja uważam że promowanie swojej firmy nie jest niczym nagannym. Gdyby nie było tego lokalu nie było by Gliniady. Miasto do Glinoludów nie dokłada więc w czym problem?

 • Anonim (ArevQq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W niczym, ale miasto i powiat jednak dokłada.

 • Anonim (AN0XMY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Idealny kawałek! :D.

 • Anonim (A81W3r), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uwazam ze angazowanie dzieci w tego typu film jest mocno nistosowne. Zlo az kipi w czystej postaci. Czy te dzieci glinoludki ogladaly potem to nagranie. Czy widzialy ten stryczek, krew i masakryczny porod, ktory moglbyc pierwszym jakie ogladaly? Sadze ze rodzice ktorzy zaangazowali w to swoje dzieci sa nieodpowiedzialni.