Niewolnicy kraju

 • Anonim (Ap2yOF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak za niewolnika. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5. 50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 4 tys. Euro za metr kw. Mieszkania i 50-60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych, mądrych ludzi zagranicę Ă‚œza chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, aby przez Ă‚œodwróconą hipotekęĂ‚ przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło! Niech każdy prawdziwy Polak wklei to pod jakimś artykułem.

 • Anonim (Ak5ceB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Weź się do roboty, to zarobisz więcej.

 • Anonim (An2Fd9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawde piszesz Truskobus, trzeba naostrzyć kosy.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  @bolek, jesteś faktycznie cienkim bolkiem jak nie widzisz co się wokół Ciebie dzieje. PO której stronie stoisz, tam gdzie stoi teraz Borusewicz? Mądrze i konkretnie napisane, ciekawe jak to wpłynie na komentatorów życia politycznego. Fakt, że wszyscy o tym wiemy i czekamy na cud, ale nie będzie nic z tego jak sami sobie nie postawimy celu.

 • Tuskobus masz rację niestety!

 • Anonim (qfcdS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie coś porządnego na tym forum. Ale tuskobus załuż ten temat na bolec info bo tu to katastrofa będą tylko przytakiwać i na tym koniec.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam siebie opisałeś.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie tylko dla Ciebie.

  ;feature=player_embedded#at=5626.

 • Anonim (Ap2yOF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  !

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (ANGFEJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy to taki narod ktory nie wyjdzie na ulice protestowac. No chyba ze do wladzy dojdzie pis; /.

 • Anonim (AtPxaB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak, Polak lubi ponarzekać w necie...

 • Anonim (qfDAr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~Anonim.
  83. X. X. 134.
  2013-07-18, 20: 47.
  » cytuj.
  » do moderacji.
  Polacy to taki narod ktory nie wyjdzie na ulice protestowac. No chyba ze do wladzy dojdzie pis; /.

  Może coś więcej powiecie jak to Polak powinien zachować się w obecnej sytuacji na świecie, europie i w naszym kraju? Jesteście Polakami?

 • Anonim (1Xtp3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Premier Tusk przychodzi do szkoły podstawowej i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Krzysio: – Ja mam trzy pytania. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Premier zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, a rękę podniósł Michałek: – Ja mam pięć pytań do pana premiera. Po pierwsze: jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfałszował? Po drugie: jak długo będzie pan jeszcze kłamał, kradł, niszczył Polskę i Polaków oraz działał na szkodę dziesiątek milionów ludzi? Po trzecie: jak pan w ogóle jest w stanie spojrzeć w lustro? Po czwarte: dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: co się stało z Krzysiem?

 • Anonim (Ap2y1j), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystko w temacie.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • 1
 • 2