WORD Bolesławiec

 • Anonim (qvOGM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miał być word w bolesławcu i co nie ma już informacji w tej sprawie. Chyba już nikomu nie zależy, żeby zdawać w bolcu, tylko jeździć do legnicy lub jeleniej.

 • Anonim (vrYiB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnie zależy żeby w bolesławcu nie zdawali. Po co ten tłok, chcecie mieś całe miasto w L-kach?

 • Anonim (qvOGM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja nie widzę problemu z L-kami mają takie same prawa dotyczącego ruchu drogowego jak TY samolubie, myślisz tylko o sobie, a nie o wygodzie innych przyszłych kierowców.

 • Anonim (AE7hdL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo teraz jest mało bo szkolą przede wszystkim w legnicy i jeleniej. Bedzie WORD w bolcu to zjadą sie tu z całej okolicy jak muchy do... miodu, wtedy bedziesz miał wygodę altruisto.

 • Wygoda przyszłych kierowców?
  Faktycznie, pojechac na jeden czy drugi egzamin do jelonki czy Legnicy to mega utrudnienie :)
  Za wordem w b-cu sa przede wszystkim co którzy chodza na "prawko" bo i łatwiej będzie zdać w swoim mieście (stres mniejszy) i za dojazd nie trzeba płacić.
  A jak już zdobeda prawko to... będa przeklinac na wszechobecne "L", które zamulaja miasto ;) ;).

 • Anonim (AE7hdL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dokładnie tak. Patrzenie na czubek swojego nosa i ani kawałek dalej. Ile razy będziesz zdawał w życiu na prawko? Naprawdę nie warto zrobic tego porządnie w mieście z infrastrukturą, niż egzamin poboczem Bolesławca? A potem przez 10-cio lecia wlec się po mięscie za innymi którzy się uczą i nas złoszczą. Legnica ma 103 tys mieszkańców, jelenia 84 tys bolesławiec 38 tys i chce przejąc kursantów okolic ww miast Bo wybór bedzie prosty dla mieszkańców lwówka Lubania itp, a jak tu zdawać to i tu się uczyc.

 • Anonim (ANuymN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z tego co jest mi wiadome na pewno nie powstanie w naszym miescie z powodu zbyt oczywistej i prostej infrastruktury drogowej oraz braku spelnienia podstawowych warunkow egzaminowania.

 • Anonim (AE7hdL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysiu jeśli to Ty napisałeś to masz u mnie flaszkę i to duża! :D.

 • Anonim (AreN3E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z drugiej strony, jak powstanie, będzie to wspaniałe alternatywne źródło promowania miasta! Oczywiście do tego w pakiecie wysoka zdawalność, zero stresu podczas egzaminu, metropolia poznana na wylot... Same korzyści! "Bolesławieckie Święto Nauki Jazdy" czy też "Dni Kierowcy" - to brzmi nieźle! Symbol "L" i stempelek na ceramice mają te same barwy - można bez problemu korzystać z materiałów z zeszłych lat, nikt nie zauważy zmiany. Nic tylko budować ośrodek! Będzie on chlubą naszego wielkiego miasta bardziej niż ta nudna ceramika! Nie rozumiem, jak można być przeciwnym tej wspaniałej inwestycji... :(.