• Anonim (ej77ER), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Na ból głowy najlepszy jest właśnie seks. A tak swoją drogą ja też czasem nie rozumiem kobiet.

 • Anonim (ANGHEY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kobiety są jak papryczki chili. Fajnie coś nimi doprawić. Urozmaicają i czynią niebo jako dodatek. Ale zdanie się tylko na kobiety to rzecz niewykonalna. Tak samo jak nie sposób ułożyć diety tylko na papryczkach. A seks. Asieńka napisała, że jest dobry na ból głowy. Ja uważam, że jest dobry na wszystko. Na deszcz za oknem, na złość do świata, na wiosenną depresję, na weekend, na poniedziałkowe ponure popołudnie, na nudę, na złość wszystkim, na zakłamaną rzeczywistość, na pohybel autorytetom.

 • Anonim (AN0WJK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kobiety nigdy do końca nie zrozumiesz- niestety. Mówi jedno, myśli drugie i oczekuje od faceta, że on się domyśli o czym ona myśli.
  A to, że poddają się różnym zabiegom a na sex nie maja ochoty może to dlatego, że czasem mężczyźni kiepsko się starają aby do "czegoś" doszło. Ból głowy jest chyba najbardziej oklepanym wykrętem aby odmówić współżycia ;-p więc panowie powinni się troszkę bardziej starać aby tej dolegliwości ich partnerki nie miały.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Facet który duma nad kobietami i ich naleciałościami jest jak człowiek który je chleb ale przed tym zastanawia się nad wschodzącym kłosem pszenicy, kosiarzami, młynem i jego wiatrakiem, transportem mąki, prywatnym życiem piekarza i wypoziomowaniem półek pod pieczywo. Zwyczajne zawracanie du py.
  Kobietę trzeba kupić i ją zjeść, nie zastanawiając się nad nią jak nad kromką chleba.
  Zachodnia cywilizacja się kończy właśnie przez takich myślicieli a cywilizacja neandertali afrykańskich i islamskich się rozwija.
  Najbardziej mnie bawi jak baba odrzuca zaloty piszącego wiersze a daje murzynowi na plaży w Egipcie :)
  Znam ja takiego co pisze wiersze i puszcza piosenki o miłości swoim wybrankom a one wytrzymują z nim najwyżej dwa miesiące :)
  Oglądajcie hip hopowe czarne teledyski, tam jest prawda o kobietach :)
  Panowie, żryjcie chleb :).

 • Prosto i na temat. Dlaczego cywilizacja zachodnia upada i nam tez to grozi? Bo za komplement wobec kobiety można zostać oskarżonym o molestowanie. Świat został troche inaczej wymyślony a wszystko w naszej "kochanej" europie idzie w kierunku świata z filmu "Seksmisja".

 • Anonim (qfJQ6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ja to się nie zastanawiam kto komu w piecu grzebie i kto z którego pieca jadł. Ciągle się zastanawiam jak bym wiedział jaka moja baba będzie po ślubie to cz bym się z nią ożenił?

 • ;-)

 • Anonim (AE7sWq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BZDURA. Ja to by chciała takiego co wiersze pisze i w ogóle romantyka, delikatnego, czułego, ale mi sie taki nie trafił, dlaczego? Bo takich nie ma? Same chamy i buraki? CZUŁEGO ROMANTYCZNEGO I WIERNEGO WARTO KOCHAĆ NAD ZYCIE, TYLKO GDZIE TAKI JEST? Co się dziwicie mężczyzni? Skoro jesteście chamscy i zdradzieccy to jak mają was kobiety traktować? Jeżeli cię jakas typiara zdradzi z asfaltem to rzuc jej pogardę i rozejrzyj się za porzadną dziewczyną a nie uogólniaj, że wszystkie takie do niczego.

 • Anonim (AtPxjQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieprzysz o uogólnianiu a prze cały ten twój teksty przewija sie jedno wielkie uogólnianie... nie dośc, że "zdradzieckie" to jeszcze głupie :D.

 • Są tacy ale tacy faceci zbyt często za bardzo bująją w obłokach i nie są przystosowani do realiów życia. Jeżeli Cię stać na życie z takim romantykiem to znajdziesz go.

 • Anonim (e9DaQ5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty się zastanawiasz nad swoją żoną... ok! Tylko, że faceci także zmieniają się po ślubie... niestety na gorsze! Po ślubie facet myśli, że kobieta jest jego własnością i traktuję ją jak rzecz! Nie ma już miłych słów i gestów, nie ma słowa "kocham", są tylko oczekiwania, że kobieta ma być jego służącą całkowicie mu oddaną i najlepiej milczącą!

 • Anonim (AN0n96), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lubie jak kobiecie wali rybom z miendzy nug.

 • Anonim (AE7sWq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopóki nie współzyje z facetem to, to niczym jej nie wali z nikad, to faceci śmierdzą i zasmradzaja kobiety, a swoją droga to współczuję, że stac cię tylko na takie, które się nie myją, bo dbającej o higienę niczym nie wali nie tylko "z miendzy nug".

 • Anonim (qf7dd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • 1
 • 2