Nowe możliwości Poradni

Dyskusja dla wiadomości: Nowe możliwości Poradni.


 • Anonim (AE7e3W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie masz pracy? Idź do psychologa! On ci powie jak powiązać koniec z końcem mając 200 zł na osobę w miesiącu. Powie ci gdzie masz wsadzić palec abyś nie musiał jeść.

 • Anonim (ANGv1Y), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poradnia służy dzieciom, które mają problemy z nauką[…]

 • Anonim (hjvbR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W którym to jest dokładnie budynku?

 • Anonim (AtPxpG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto to wymyślił? Jakaż "publiczna"? Nazwa tej placówki brzmi: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bolesławcu przy ul. Tyrankiewiczów 11 - budynek dawnego "medyka".

 • Wymyślił to Powiat Bolesławiecki i jest to pełna i poprawna nazwa tej placówki: http://www.powiatboleslawiecki.pl/503-nowe-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-poradni.html

 • Anonim (qfvV7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będąc małym chłopcem w samym środku komunizmu parti komunistycznej i PZPRu zostałem skierowany do podobnej poradni ponieważ pani chigienistka (W komune szkolna pielęgniarka) stwierdziła że najprawdopodobniej jestem nie dożywiony( ale w domu chleba i kiełbasy zwyczajnej nie brakowało) objawiało się to tym że byłem za niski i za mało ważyłem w stosunku do moich rówieśników i co poradnia nic nie mogła mi pomóc zważyli zmierzyli i zalecili żebym jadł a mama miała pilnować regularnych posiłków, tak się nie stało nie jadłem nadal ale gdy osiągnąłem wiek 16 lat zacząłem rosnąć i nabierać wagi do 18 roku urosłem i ale waga nie rosła aktualnie mam 41 lat 100kg wagi i wydaje mi śię z dzisiejszego punkyu widzenia takie poradnie to strata czasu i pieniędzy. Nie poleciłbym żadnej instytucji wypowiadanie się na temat spraw na których się nie znają.