• Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego kierowcy MZK nie zatrzymują się na tzw. pętli pod szkołą budowlaną, gdzie jest przystanek i to jest obowiązkiem kierowcy. Natomiast prawie wszystkie autobusy zatrzymują się na drodze głównej, Gałczyńskiego. Pasażerowie muszą więc przejść kawałek by wsiąść do autobusu. Stwarza to też zagrożenie dla kierowców innych pojazdów, bowiem autobus zatrzymany jest w pobliżu skrzyżowania z Jana P. I Głczyńskiego i dodatkowo zjazd do tesco. Bywa, że dwa pojazdy stoją jeden za drugim. Pasażerowie wychodzą z za nich na drogę. Sutuacja taka jest dokuczliwa zwłaszcza rano gdy rodzice odwożą dzieci do szkoły, gdy panuje tam duży róch.

 • Anonim (AE7Flo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bo pewnie nie mają go w rozkładzie jazdy.

 • To zależy jeżeli autobus jedzie faktycznie do końca trasy czyli Gałczyńskiego TESCO to tam stanie a jeżeli nie ma to staje tuż obok :).
  2013-03-08, 19:37Trza patrzyć na nazwe na ekreniku gdzie faktycznie autobus jedzie.

 • Anonim (ANx1ji), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby twoje dzieci jeździły autobusem do szkoły, to byś nie musiał stać za nimi i nie robił byś korku. A z drugiej strony, ~`ech" czy wysiłkiem jest podejść 3 metry z pod wiaty do autobusu? Jak ciężko to niech siedzi w domu. A z drugiej strony, gdzie mają stać jak podjedzie ich 3 lub 4?
  Lepiej opisz miejsce pod budowlanką gdzie jest zakaz ruchu a nie dotyczy MZK a wszyscy jeżdżą. Może tego nie widać? To zapraszam na miejsce. A co do kierowców z MZK to jest ich praca, postoi pół minuty i jedzie dalej i tak przez 8 godzin, a ty jedziesz może 2 razy na dzień i siejesz zamęt. Miej dla nich wyrozumiałość, nie robią tego specjalnie.

 • Anonim (ePEd9v), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego nie ma wiat autobusowych na osiedlu kwiatowym na pętli i przy ulicy Tulipanowej?

 • Anonim (dRjle3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lepiej postawić trzy krzesła i będzie taniej. Wymogi unijne.

 • Anonim (AtPxHI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mylisz pojęcie "pętla" z przystankiem, gdzie faktycznie, np. 0/3 się zatrzymuje.
  Przystanki są pod zarządzaniem miasta i MZK już nie ma nic do tego ;).

 • Anonim (AsdUPI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To tylko 13 zatrzymuje się na rogu Jana Pawła i Gałczyńskiego, a trudno by było zatrzymać się na przystanku ponieważ jedzie on pod szkołe I dalej a zresztą autobusy jeżdzą jak chcą 8 marca trójka o 14, 07 dosyć się spóżniła spokojnie 10min. A 10 poranny kurs zaczyna jak chce.

 • Anonim (AtPxHI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kurs szkolny, korki, blablabla.

 • Anonim (qfJQ6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie