1000 zł mandatu dla kierowcy BMW

Dyskusja dla wiadomości: 1000 zł mandatu dla kierowcy BMW.


  • "Y" (vrLmK), 2013-09-14 09:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co Cię to obchodzi gdzie hemi pisze? Ma ochotę tu to pisze Tu i ma moją zgodę. Co do sensu wypowiedzi to wydaje mi się, ze są znacznie mądrzejsze niż Twoje - ni w pi... ni w o...

  • Anonim (AtPxMF), 2013-09-14 09:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    BMW -Bawarskie Zakłady Silnikowe, to z wikipedii.

  • hemi (ANGMso), 2013-09-14 13:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do anonima:
    Jesli blachy DLW powodują u ciebie strach to lepiej nie wyjeżdżaj na miasto, nie chciał bym na swojej drodze spotkać osoby, która na widok tablicy rejestracyjnej panikuje i może zrobić nieprzewidziany manewr ;)
    Widząc DLW hamujesz, skręcasz na bok, czy uciekasz na chodnik? :)

    Jesli twierdzisz, że me wypowiedzi nie mają sensu i składu to zapraszam do dyskusji na argumenty :) Co sie nie podoba, gdzie źle napisałem i prosze o argumenty z twej strony, a nie o zwykłe hejtowanie bo masz taki humor, czy dziwne spojrzenie na świat ;)

    Obys nie jeździł z rodzina jak masz, bo jak zobaczysz tablice DLW i ogarnie cie strach to możesz spanikowac w ruchu miejskim i doprowadzic do niebezpiecznej sytuacji, a o to chodzi aby wszystkim jeździło sie bezpiecznie :)
    Co do marki subaru: tak mam takiej marki auto i jestes pierwszym, który sprecyzował kto jeździ autami takiej marki. Masz tytuł PIONIERA!
    Po nagrodę zgłoś sie do importera Subaru :)
    Nie zapomnij wydrukować tej strony w ramach dowodu swego odkrycia :)
    Jako, że importer jest w warszawie to szerokości i przyczepności bo pogoda paskudna i non stop pada :).

  • 1
  • 2

Reklama