Więcej miejsc parkingowych przy Góralskiej

Dyskusja dla wiadomości: Więcej miejsc parkingowych przy Góralskiej.


 • Brawo spółdzielnia!

 • Anonim (AE7HNT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetnie, że potrafia wywalczyć :) Zazdroszczę...

  Parking przy blokach na ulicy Polnej (za galerią) to totalna porażka- zero miejsc dla miejscowych- wciąż auta przyjezdnych do galerii, a mieszkancy walczą z kradziezami tablic bo stawać trzeba hen hen od domu.

  Straż Miejska często wjeżdża i wystawia mandaty, bo auta mieszkanców stoją nie tak jak trzeba. A jak? Galeria nie ma parkingu- my nie mamy gdzie parkować. Wciąż nie ma miejsc, jesteśmy zastawiani i kobieta w 7 miesiącu ciaży jadąca na kontrolę będzie czekać w aucie i trąbić do skutku- aż ktoś skończy szoping w galerii. Bo zastawił.
  Gdzie sens i logika?
  Oszczędność na parkingu galerii- i zysk na mandatach ;) Może powinien powstać poradnik biznesmena ;).

 • Anonim (ANu99c), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poza zrealizowaną inwestycją na rzecz po pierwsze mieszkańców na uwagę zasługuje fakt że wykonawcą jest nasza lokalna firma.
  Było by bardzo dobrze gdyby samorząd lokalny przysposobił sposób myślenia władz Norweskich i tak ustawiał przetargi aby zawsze wygrywały nasze firmy. To one i tylko one są gwarantem rozwoju oraz podniesienia poziomu życia mieszkańców.
  Mimo że prawo przetargowe jest chore można go ominąć ustalając "z góry koszt wykonania inwestycji *" i preferując lokalne firmy. Wszystko można trzeba tylko bardziej chcieć.

  Każda inwestycja ma kosztorys. Ne ma takiego prawa które zabrania ustalenia ceny. A jako warunek dodatkowy ustalić miejsce zarejestrowania firmy oraz legalnie zatrudnionych pracowników.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co z parkowaniem w rondzie na tej ulicy? Jakoś dziwnie nikt na to nie reaguje! Czy jest na to przyzwolenie, a autobusy się przeciskają?

 • Anonim (e3J27b), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Popieram panaM. Pójdę nawet dalej. Propozycja panaM: ustalić miejsce zarejestrowania firmy! Firma, która np. ma wykonać chodnik na ul. Mickiewicza, ma mieć swoją siedzibę na tej ulicy. I jeszcze zakazać prowadzenia działalności gospodarczej wszystkim których nazwiska zaczynają się na literę M.

 • Anonim (ArCyhE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A droga wciąż dziurawa...

 • Anonim (hj5Va), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę podać przykłady z Norwegii, Panie M.

 • Anonim (AtPG2i), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wielki "sukces" B, olesławianki. Znowu okradla lokatorow ktorzy płaca fundusz remontowy i sfinansowala budowe parkingu. Na ocieplenie bloku nie maja pieniedzy. Brawo panie H. E. -tel.

 • Anonim (ANu99c), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Norwegii trudno znaleźć hipermarkety. Jedyna obca sieciówka to chyba Mc Donald.
  W sklepach jest niemal wszystko. Ciężko jest jednak doszukać się produktów obcych państw. Nawet wszystkie rodzaje czekolady produkowane są w Norwegii.
  Tam wszystko jest tak jak być powinno Praca tylko legalna. Każda grupa zawodowa ma z góry określone widełki zarobkowe i wszyscy wiedzą ile można zarobić.
  Przeliczeniowo 100 zł na godzinę jest tam normą.
  Wynika to z dobrze zorganizowanego wewnętrznego rynku pracy.
  Norweski minister nie wpadł by na pomysł aby ustanowić pod ministerstwem wyłącznie miejsce parkingowe dla siebie.

 • Anonim (AEq9f8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie M zakupów pan pewnie w Norwegii nigdy nie robił, cukier np mają z Danii a co do zarobków to niewiele ale pan zawyżył pozdrawiam z Norwegii.

 • Anonim (AtPG2i), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kolejna madra decyzja panie H, E, -tel, proponuje przyznac jakies 150000 zł premi sobie i 12000 zł kazdemu z rady nadzorczej.

 • Anonim (AtPxOB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławianka nie robi kompletnie żadnych inwestycji. Zobaczcie sobie na chodniki przy wszystkich blokach spółdzielni. Wszystko leży jeszcze chyba od momentu kiedy te bloki powstały. Dramat!

 • Anonim (AE7wL9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie M - proszę o przykłady z Norwegii dotyczące tego cyt. "... Było by bardzo dobrze gdyby samorząd lokalny przysposobił sposób myślenia władz Norweskich i tak ustawiał przetargi aby zawsze wygrywały nasze firmy. " oraz tego cyt. "... Mimo że prawo przetargowe jest chore można go ominąć ustalając "z góry koszt wykonania inwestycji *" i preferując lokalne firmy. ".
  Proszę o podanie jak by to Pan zrobił w Polsce. Przykład proszę podać jak zrobić, by ominąć prawo przetargowe.