Nowe Przedszkole

 • Anonim (ANuIgs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co sądzicie? Ktoś zapisał dziecko?

 • Anonim (AHbRwX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieci w tym przedszkolu placza. Panie przedszkolanki zero podejscia do malych dzieci. Nie ma cieplej atmosfery. Przedszkolanka dla dziecka na byc jak nana. Dziecko na czuc sie bezpiecznie w nowym otoczeniu. Porazka.

 • Anonim (AtPyYH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dopiero zaczął się rok szkolny więc to normalne że dzieci płaczą. Jakby po miesiącu, dwóch dalej płakało to należy się baczniej przyjrzeć-albo coś jest nie halo, albo po prostu niektóre dzieci nie dorosły jeszcze do przedszkola i najlepiej byłoby je puścić do przedszkola dopiero w przyszłym roku. Ja sama mam płaczącego 3 latka ale w przedszkolu koło Zusu i serce mi pęka jak widzę jego płacz ale wszyscu mówią że to minie. Dałam sobie miesiąc. Jak dalej będzie płakać to go zabieram.

 • Anonim (AN0Xiy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak zwykle krytyka, czyżby odezwała się konkurencja?

 • Anonim (AE7gcG), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla mnie usytuowanie wejścia bezpośrednio przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu to porażka. Jedna krótka barierka to wg mnie stanowczo za małe zabezpieczenie dzieciaczków. Ostatnio widziałam jak 3 panie wyprowadzało gromadkę maluszków, niby szły wszystkie razem, ale wystarczyłaby sekunda, by któreś odskoczylo gdzieś na bok... no mi serce zamarło aż do czasu, gdy bezpiecznie przeszli wszyscy dalej... Koniecznie trzeba dac barierkę wzdłuż całej długości chodnika, to jest od przejscia dla pieszych przy skrzyżowaniu Komuny P. Z Kubika i Kutuzowa, aż do skrzyżowania z ul. Obrońców Helu.

 • Anonim (AHbRwX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Placz dziecka jest sygnalem leku, obawy przed nowym otoczeniem. Dziecko placze widzac placz dziecka zostawiasz go samemu sobie. Co to za metoda? Ja z dzieckiem pierwsze dni przychodzilam razem, zeby oswoil sie, poznal, zeby uniknac placzu, po kilku dniach wydluzalam mu czas pobytu w przedszkolu az zafunkcjonuje. Moj maluszek od poczatku kojarzyl przedszkole z czyms milym i taj jest do dzisiaj.

 • Anonim (qWlQl), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To przedszkole to porażka i tyle - już samo to że w takim budynku i miejscu.

 • Anonim (ANGHXs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A dlaczego tak uważasz, Kasiu? Może jakieś konkrety?

 • Anonim (AtPyeu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli w przedszkolu jest dobra atmosfera, dzieciaczki czują sie tam komfortowo i mają zapewnioną właściwą opiekę, to lokalizacja jest w tej chwili mało istotna :)
  Dajmy szansę nowej inicjatywie w mieście... a za miesiąc dwa zweryfikuje sie wszystko :).

 • Anonim (AtPyYH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Maja-jestem ciekawa w którym przedszkolu można przebywać całymi dniami razem z dzieckiem? Większość mam chciałaby zminimalizować jakoś stres dziecka(i swój)choćby w ten sposób ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić wszystkich w jednej sali. W moim przedszkolu panie nie pozwalają odbierać dziecka wcześniej niż po obiedzie bo zaraz wszystkie dzieci chcą do domu.

 • Anonim (qvQs4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co ma do tego budynek i miejsce?

 • Anonim (eBlrUQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z dzieckiem przychodzilam w pierwsze dni na 1h i wychodzilismy, nastepnego dnia w przedszkolu bylismy 2h, trzeciego dnia zostawilam dziecko na 30min. A kolejne dni zostawal sam z usmiechem. Chodzi tu o okres adaptacyjny gdzie dziecko ma czuc sie bezpiecznie. Przedszkole na Jana Pawla.

 • Anonim (A81bft), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to co ma; prawdziwe przedszkole to przestronne sale, ogrod, parking itp tego tam nie ma i tyle.