Alimenty

 • Anonim (ANb3HY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam, Proszę o informację czy korzystaliście z pomocy jakiegoś adwokata w sprawie o alimenty. Kogo poleciacie?[Każde nazwisko zostanie zmoderowane]

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie bierz papugi to zbędny wydatek na sprawę o alimenty i tak sąd po wysłuchaniu obu stron zasądzi wysokość alimentów opierając się o wasze wypowiedzi, i status materialny pozwanego, powódka w takiej sytuacji powinna podać maksymalną ilość czyli coś około 1 tyś zł żeby było z czego schodzić pozdrawiam.

 • Anonim (ANb3HY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie tu jest kłopot, bo ojciec pochował dochody, dziecko jest niepełnosprawne a ja zaczynam tonąć w długach :( potrzebuje pomocy :(.

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To wykaż dokumenty leczenia dziecka wszystkie rachunki, faktury za leczenie, napisz pozew o 1000 zł, uzasadnij to niemożnością podjęcia pracy ze względu na stan dziecka, jeżeli ma orzeczenie o niepełnosprawności i wymaga stałej opieki. Czyli tu w tym przypadku twojej, po prostu na wszystko podkładkę żebyś miała, gdzie idą pieniaszki jeżeli chcesz to napisz krzysiek22371@o2.pl.

 • Anonim (AE4sO1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To, że ojciec pochował dochody, nie oznacza, że Sąd mu nie każe ponosic wydatkow, jesli jest młody, zdrowy, ma zawód, to Sąd (ktory ma sprawy takich cwaniakow na codzien, wiec nie daje sie tak łatwo wykiwac ) najprawdopodobniej uzna, ze jest zdolny do zarobkowania i stac go na utrzymanie dziecka, jesli masz jakies dowody, nie wiem, stare wyciagi z konta, zdjecia z jego miejsca pracy, opinie swiadkow, ktorzy wiedza, gdzie pracuja, zawsze możesz to wykorzystac w sadzie na dowód, ze ojciec po prostu wymiguje sie od płacenia, chociaz go na to stac.

  Adwokat w sprawach o alimenty raczej nie jest potrzebny, wniosek napiszesz sama, sa wzory w necie, fora, poszukaj, poczytaj :) wujek google pomoże.

 • Anonim (e9DLYP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam podobną sytuację, mój ''jeszcze mąż'' również nie płaci na utrzymanie dziecka i podobnie nie wykazuje dochodów, a nie brakuje mu na nic. Ma dobrze płatną pracę za granicą i zatrudnia jeszcze pracowników nielegalnie, dobrze mu się wodzi, stać go na luksusy, a mnie nie stać nawet na mleko dla dziecka, a jego nic nie interesuje. Ja wzięłam adwokata, właśnie czekam na rozprawę. Jak ma się do czynienia z ''takimi tatusiami cwaniakami'' to nie ma co walczyć samemu!

 • Anonim (An27qJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam podobną sytuację, mój ''jeszcze mąż'' również nie płaci na utrzymanie dziecka i podobnie nie wykazuje dochodów, a nie brakuje mu na nic. Ma dobrze płatną pracę za granicą i zatrudnia jeszcze pracowników nielegalnie, dobrze mu się wodzi, stać go na luksusy, a mnie nie stać nawet na mleko dla dziecka, a jego nic nie interesuje. Ja wzięłam adwokata, właśnie czekam na rozprawę. Jak ma się do czynienia z ''takimi tatusiami cwaniakami'' to nie ma co walczyć samemu! Tu masz koleżanko rację ale myślę że w twojej sprawie już są jakieś postępy po badaniach we wro ostatnio pozdrawiam i życzę wytrwałości.

 • Anonim (qWeGX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to się dzieje, że kobiety się potrafią wpakować w takie związki, nie poznalyście tych gagatkow przed ślubem i później się okazali ' źli', czy wiedzialyście co was czeka ale miałyście nadzieję ich sobie wychować?

 • Anonim (AN0N9C), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma na mleko, a stać ją na adwokata... dobre.

 • Anonim (AtPxws), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O czym ty piszesz kobieto. Dobrze - jej - było gdy on zapier. Lał w Niemczech. Wolna, niezależna z potrzebami - nie tylko duchowymi - z kasą (od męża). Jak się zorientował że nie może wejść do domu - bo mu takie rogi przyprawił - i wziął rozwód to teraz wielki płacz.

 • Anonim (dRj0l8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W tym momencie temat stracił sens. Jak można kogoś polecić nie podając kim jest? Chyba przesadziliście z ostrożnością.

 • Anonim (AtPynU), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adwokata mozna dostac z urzedu! A ci co nie chca płacic na własne dzieci to zwykli frajerzy!

 • Anonim (AL05o2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę, ze mamy inne podejście do sprawy. Osobiście nie znam malzenstwa gdzie tylko mężczyzna zarabia na rodzinę. Kobieta powinna mieć możliwość stać pewnie na nogach i nie pozwolić sobą manipulować, wydaje mi się ze nie dostrzegasz tego, ze to mężczyźni z natury sa skłonni do skoków w bok, w takiej sytuacji kobieta od razu powinna wziąć rozwód. A alimenty należą się temu kto opiekuje się dzieckiem, choćby zarabiała 10 tys zl miesięczne...