Carrefour promocja jeden plus drugi za grosz

 • Anonim (AtPx81), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam. W sobotę zakupiłem w carrefourze piwo nad którym, przy którym była reklama iż biorąc jeden 4pak drugi jest za 1gr, oraz zakupiłem kilka czekolad przy których dokładnie sprawdziłem zgadzały się kody też była promocja 1+drugi za 1gr, przy zapłaceniu okazało się że za piwo zapłaciłem normalnie a z 6czekolad odbito z jednej cenę, gdy poszedłem do informacji z uśmiechem uświadomiono mnie z ulotki! Której na sklepie nie było tylko pani miała ze piwo było do piątku a czekolad można tylko jeden komplet na jeden paragon. Ulotka była jedyną informacją i to o czekoladach małymi literkami, przy produktach żadnych informacji ani przekierowań do ulotki, tego dnia dożo osób widziałem miało taki problem. Czy jeśli jest taka promocja i nie ma nic opisane o jej warunkach czy nie powinienem dostać produkty tak jak przy nich pisze, moim zdaniem jest to przestępstwo-złamanie umowy kupna sprzedaży. Czy jest jakaś instytucja w bolesławcu dzięki której można taki problem rozwiązać.

 • Anonim (AE7wSB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mogłeś zrezygnować z zakupu i oddać towar.

 • Jezeli informacja wisiala nad produktem (1+drugi za 1 gr. ) i nie bylo informacji ze obowiazuje do XX dnia Carrefour ma obowiązek zwrócić Ci różnicę w cenie ze względu na nieprawidłowe oznaczenia cenowe. No ale już może być za późno...

 • Anonim (AN0RMK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po primo zawsze ale to zawsze jest napisane w ktory dzien co ejst jak nie dowidzisz kup okulary, a po 2. Primo jak ci sie cos nie podoba to wychodzisz od kasy bez zaplaty i towaru, nikt cie przeciez nie wsadzi do wiezienia za to ze sie rozmysliles przed kasa, co prawda hamski chwyt dla kasierki no ale sami sobie grób kopia, peace.

 • Anonim (AE7Hho), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziś kupiłem karme dla kota, za 1, 99 + 1grosz za drugi. Było OK, tylko że za kazdy komplet pan kasował po 2 złote, a było ich 5, smieszne, ale prawdziwe!

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jaki kraj takie promocje. To tak jak z ceną benzyny, prądu, wody, śmieci - wiedzą że to kupisz lub za to zapłacisz i mają gdzieś że cena ci się nie podoba. Prawo jest takie że jak na półce pisze że jest promocja to nawet jak minęła muszą ci zwrócić pieniądze, BO TO CO PISZE NA PÓŁCE JEST OBOWIĄZUJĄCE a nie to co mówią przy kasie. 90% polaków się nie upomni u kierownika o zwrot i interes się kręci, tak samo jak te same 90% ze spuszczoną głową zaakceptuje bandycką politykę rządu.
  "Cham się uprze i mu daj, a skąd mam wziąć jak nie mam? " - cytat z Misia.
  Cham pokrzyczy i pójdzie, lub nawet i tego nie zrobi a płaszcz pójdzie do żyda i szatniarz już ma zysk :)
  Market ma zysk z 90% głupich klientów i tego nie da się zmienić, tak jak produktów gorszej jakości w porównaniu z tego samego "Lidla" 50 kilometrów na zachód. Sklepiki "z chemią z Niemiec" pokazują kto jest dziadem i nikomu to nie przeszkadza. Widzieliście taki sklep w Czechach, Danii, Chorwacji? :)
  Zamknąć mordy i kupować, to wasze zadanie, a nie myśleć. :).

 • Market powinien zwrócić uwagę na temat promocji i powinieneś zgłosić to do rzecznika marketu i nie mogą ci powiedzeć że takiej informacji tam nie ma.

 • Anonim (AE7Fb6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co w tym śmiesznego. Ciesz się, że sprzedał 5 kompletów w promocji, a nie jeden.

 • Anonim (AE7Hho), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Śmieszne to jest to, ze mozna kupić kilka kompletów, ale kasuja osobno kazdy. Kto kupuje po jednym komplecie karmę dla kota? Kupuje całe opakowania, aby starczyło na kilka dni.