Protasiewicz w Bolesławcu o kondycji Platformy

Dyskusja dla wiadomości: Protasiewicz w Bolesławcu o kondycji Platformy.


 • Anonim (ANu9ye), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  " Prywatyzować Biura pośrednictwa pracy " - pisałem o tyk już kilka lat temu. Jednak lepiej późno niż wcale. PUPy bastiony po socjalistycznego myślenia.
  Co zaś się tyczy młodych to bez drastycznego obniżenia kosztów pracy nie ma widoków. Efekty można osiągnąć tylko w przypadku gdy zjawisko będzie masowe. Tymczasem prowincja idzie na dno jak kamień.
  Szkoda żę nie mogłem być na spotkaniu. Z ciekawością posłuchał bym co Pan eurodeputowany sądzi o festiwalu nagród w Polsce.

  Rząd i sejm stracił kontrolę nad pieniędzmi podatników. Chciwość bez umiaru dała zgodę dla wszystkich -- festiwal nagród w pełni.
  Wszystko zaczęło się od jednej nagrody Wandy Nowickiej. Jestem przekonany że niebawem wszyscy posłowie którzy głosowali w jej obronie będą pluli sobie w brodę. Codziennie ujawniane są coraz nowe źródła grabieży. Gdy dojdą wiadomości o służbach mundurowych, samorządach, spółkach skarbu państwa i samorządowych sumy będą w miliardach. My jako pierwsi i jako jedyni demaskujemy to zjawisko na taką masową skalę.
  Złodzieje to jedyne słowo adekwatne do czynu. Zagrożone są emerytury, nie ma na leki dla ratowania życia. Nie ma dostępu do lekarzy specjalistów.
  http://emerytury.wp.pl/kat,70480,title,Sa-nagrody-od-ZUS-Dla-urzednikow-po-4-tys-zl-dla-emerytow-po,wid,15370586,wiadomosc.html

 • Anonim (A81YA7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda ze nie mogl pan byc, podobnie jak nie bywa pan na sesjach miasta zgodnie z zapowiedziami... Zal.

 • Anonim (AE7wPc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję: – Wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy nie jest według mnie brakiem patriotyzmu – powiedział. – Lepiej pracować na zmywaku w Anglii, niż być bezrobotnym w Polsce.

  Bardzo szczere wyznanie -, patrioty" i europosła...
  Mając i pobierając taką kasę oraz będąc europosłem - łatwo o takie stwierdzenia...
  Z tą propozycją dziś przyjeżdża do naszej młodzieży europoseł...

  KOMPROMITACJA! WSTYD! ŻENADA! HAŃBA!

  Ps: Po tej jak mniemam - szczerej wypowiedzi europosła proponuję więc panu wyjazd na zmywak do Anglii życząc miłej i udanej pracy! Bo na to pan tylko zasługuje - moim skromnym zdaniem!

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Znaczy, lepiej "honorowy" zdechnąć z głodu w Polsce? A, zdychaj, ja nie mam zamiaru i jadę na "zmywak", a ty drzyj zelów na kolejny marsza z pochodniami za "wolność" :) ) :) ) :).

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ...

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AkNrVS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie każdy może wyjechać na "zmywak" z różnych powodów - rodzinnych, zdrowotnych - co z nimi? Tutaj Pan europoseł nie daje żadnej rady. A z resztą, to że istnieje możliwość wyjazdu to dobrze, ale żeby znany polityk namawiał do tego - nie mogę tego pojąć.

 • Anonim (AE7gVH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cytuję: Znaczy, lepiej "honorowy" zdechnąć z głodu w Polsce? A, zdychaj, ja nie mam zamiaru i jadę na "zmywak", a ty drzyj zelów na kolejny marsza z pochodniami za "wolność" :) :) :)

  Przepraszam bardzo - ale dlaczego Życzysz mi abym w swojej ojczyźnie, zdychał" przez takich nieudaczników z P. E - ł O. Jak ten pan który przyjechał do bolesławca opowiadając takie, brednie"...

  Ps: Nie oceniam Twego, honoru" - prosząc o to samo...
  Tak na marginesie - to nie bylem, nie jestem i nigdy nie będę w żadnej partii.

 • Anonim (AN0tRP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktos z komentujacyc byl na sotkaniu?

 • Anonim (AN0o01), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak te tłumy widzów pomieściły się w sali?

 • Anonim (vrIF4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No właśnie, pewnie było tylko bolesławieckie peło i popierająca peło dziennikarka.

 • Anonim (ANuewK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy wyjeżdżają " na zmywaki " bo muszą. Muszą bo partia Pana Eurodeputowanego troszczy się jedynie aby wypłacić swoim setki milionów w nagrodach. Teraz za wszelką cenę chcą ten temat zatuszować.
  Oto prawda. Według najnowszych informacji całkowita suma nagród administracji na wszystkich szczeblach przekroczyła miliardy złotych. To miliard euro.

  Czym jest 250 tysięcy marszałków sejmu w porównaniu z 212 ma milionami nagród w ZUS? Niby niewiele a jednak,
  To właśnie głosowanie w sejmie niby w obronie Wandy Nowickiej dało zezwolenie wszystkim urzędnikom na wszystkich szczeblach do brania z publicznej kasy ile kto może. Ryba psuje się od głowy i przykład idzie z góry.
  http://emerytury.wp.pl/kat,70480,title,Sa-nagrody-od-ZUS-Dla-urzednikow-po-4-tys-zl-dla-emerytow-po,wid,15370586,wiadomosc.html?fbactionids=3915517386943&fbactiontypes=og.recommends&fbsource=timelineog&actionobjectmap= %223915517386943%22%3A438387812908204}&actiontypemap={%223915517386943%22%3A%22og. Recommends%22}&actionrefmap=[]&ticaid=110287&_ticrsn=3.
  2013-03-02, 16:214 miliardy.
  2013-03-02, 16:214 000 000 000 zł.

 • Anonim (ANG2sm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polacy wyjezdzaja z kraju, bo chca normalnie zyc. Nie wszyscy pracuja "na
  Zmywakach"panie posle. Znam mlodych, ktorzy ukonczyli dobre uczelnie w Polsce i pracuja w znanych firmach i bankach swiatowych. Szkoda tylko, ze swojej wiedzy nie wykorzystuja w naszym kraju.

 • Anonim (AN0Wat), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale mało ludzi.

 • Anonim (AkNrXE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A będzie jeszcze mniej.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Milutki ten gość. Ciekawe czy gdy usłyszy, ze zostało mu pare dni na tym padole, tez bedzie taki hardy...

 • 1
 • 2