Gdzie kupie jamnika

 • Anonim (AtPyhn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chcę kupić jamnika najlepiej miniaturkę. Czy ktos wie gdzie w okolicy można znaleźć jakąś hodowlę bądź może ktoś ma prywatnie?

 • Anonim (euuc0D), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Allegro są, poważnie mówię.

 • Anonim (AtPyhn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Allegro widziałam ale wszędzie daleko. Może ktos ma chociaz jakis namiar na dolnym śląsku.

 • Anonim (AtPxkF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro masz dostęp do internetów to sobie wpisz w googlach hodowle, a na allegro nie kupuj bo tylko pseudohodowca i cwel wystawia tam zwierzaki. Jeśli w hodowli nie ma aktualnie szczeniaków, to najlepiej poczekaj z zakupem do następnych narodzin piesków, a najlepiej najlepiej to poszukaj ogłoszeń z przygarnięciem takiego jamnika - polecam dogomanię. Pl tam na forum dużo jest ogłoszeń z psami tego typu.

  PS. Jak kurna można jeszcze bardziej zmniejszyć małego jamnika, tym samym kalecząc rasę i same psy? W dupach się ludziom poprzestawiało: york miniaturka, jamnik miniaturka, mops miniaturka itd.. A ludzie mózgi też mają jakby miniaturowe.

 • Anonim (AE7FbY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Witam.
  Do zaoferowania mam szczenięta rodowodowe Jamniki Krótkowłose Miniaturowe ur. 15. 05. 2013r. Śliczne i sympatyczne, szczenięta o umaszczeniu czarnym podpalanym dwa pieski i jedna sunia.
  Do nowych właścicieli szczeniaczki zgodnie z wiekiem zostały zaszczepione i kilka razy odrobaczone, posiadają mikro chipy, są zabezpieczone p/ pchłom i kleszczom i mogą opuścić swoje gniazdko.
  Zapraszam.
  Cena: 800zł.
  Tel: 515 437 719 ( tylko kontakt telefoniczny ).
  2013-09-01, 15:00Numer ogłoszenia: alegratka_22759483.
  Telefon.

  667-316-238.

  W necie jest duzo ogloszeń z jamnikami, tylko trzeba chcieć je znaleźć, no moze jak ktos nie potrafi, to mozna zobaczyc te dwa ogłoszenia.

 • Anonim (ANGJ3B), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli chodzi o psa z hodowli to polegałabym na wykazie jaki posiada związek kynologiczny. Wszystkie legalne hodowle muszą być zarejestrowane w ZK. Wejdż na stronę związku i tam znajdż najbliższą hodowlę.