Zbieramy nakrętki dla Andrzejka

 • Anonim (AE7gpM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bardzo prosimy o pomoc ludzi dobrego serca, nic was to nie kosztuje a może pomoc nie jednemu choremu dziecku, prosimy o zbiórke plastikowych nakrętek. Codziennie każdy z was pije sok, cole, lub jakiś napój, odkręcajcie nakrętki i zbierajcie, nie zajmie wam to dużo czasu a pomoże naszemu choremu Andrzejkowi. Andrzejek choruje na wrodzoną wadę mózgowia, niedowład połowiczy, wielkogłowie. Za uzbierane nakrętki możemy zakupić mu sprzęt potrzebny do dalszego rozwoju, rehabilitacje.2013-09-01, 20:58Prosze o umieszczenie na czerwono.
  2013-09-01, 21:02Podaje nr tel pod które można dzwonić w sprawie nakrętek 728751162 667123082 792697720. Jeśli ktoś ma nakrętki i nie ma co z nimi zrobić, proszę do mnie dzwonić (728 751 162) Bolesławiec i okolice, odbiorę w każdej możliwej chwili, Lubań, Gryfów i okolice również. To dla mojego synka, także każda pomoc się przyda :).

 • Anonim (ANu9vC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Już wiele razy o tym pisałem. Dlaczego są pieniądze na nagrody i mało potrzebne przynoszące długi inwestycje a nie ma pieniędzy na ratowanie zdrowia i życia ludzi pokrzywdzonych przez los.
  Władza zdobyła się jedynie na ustawy o ochronie życia poczętego restrykcyjnie ich przestrzegając. Niestety już po poczęciu nikogo nie interesuje los chorych.
  To skandal że wydaje się pieniądze na wojsko i zbytki a nie ma na rzecz dla człowieka najistotniejszą.
  Czy rodzice muszą się aż tak poniżać zmuszeni do proszenia o pomoc?
  Gdzie jest to pro rodzinne państwo? Gdzie polityka " po pierwsze mieszkańcy? ".

 • Anonim (AE7FbY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tu się z Panem zgadzam w 100 %! Najważniejse by sie urodziło, ( byle nie in vitro! ), a reszta to juz wola Pana Boga!

 • Anonim (AE7FCB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sam tylko dużo szczekasz na forum a nawet nie kiwnąłeś palcem w tym kierunku jak miałeś swoje pięć minut.
  Zacznij od siebie Moszczyński.

 • Anonim (ANu9vC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po pierwsze proszę nie tykać mnie po nazwisku Panie Anonimie. Po drugie o jakich pięciu minutach Pan pisze a po trzecie proszę wskazać co jest nieprawdziwe w moim wpisie.
  Proszę administratora o zdyscyplinowanie internauty, język przez niego używany nie jest tu chyba przyjęty jako forma polemiki między ludźmi.

 • Anonim (AE7gS5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Proszę o wpis ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA ANDRZEJKA NA CZERWONO. W imieniu mamy proszę zbierajcie ludzie nakrętki was nic to nie kosztuje a dziecku wiele może pomóc.

 • Anonim (AtPGaK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma problemu, od dzisiaj zaczynamy zbierać nakrętki :).

 • Anonim (AE7Fyd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wymondrzajcie się kto jest mądrzejszy zbieramy nakretki dla andrzejka to nic nie kosztuje a dziecku pomoże ma bardzo kochaną rodzinke prosić o pomoc dla chorego dziecka to nie wstyd to ogromna miłość.