Czy przy imperium doszło do brutalnego gwałtu

 • Anonim (AE7iAE), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak ale tylko z czekoladowego oczka.

 • Anonim (AE7w1O), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Porządne tam nie chodzą, więc skąd wiedza i widzą jakie tam bywają?

 • Anonim (Akp2nf), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie trzeba tam chodzic, aby wiedziec co to za miejsce!

 • Anonim (ANUu8l), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przede wszystkim nikt nie ma prawa nikogo gwałcić! Gdzie młodzież ma się spotkać, pobawić? Nie rozumiem, że krótka spódniczka może być przyczyną gwałtu. Tak jakby dla mnie, kobiety goła klata, dobrze zbudowanego faceta była podstawą do gwałtu. Co Wy mężczyźni (nie wszyscy), nie macie prócz tego między nogami, jeszcze mózgu?

 • Anonim (AE7rD7), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie 'krótka spódniczka", ale ewidentnie goła ci, a a na biodrach kilkucentymetrowy pasek imitujacy spódnice, smiech na sali, piszesz o gołej klacie faceta, gdyby laska miala wiekszy dekolt tez by nie robiła wrażenia ale gola dupa to już co innego. Młodzież przyzwoita i kulturalna wie gdzie ma sie spotkac i pobawic, na pewno nie w takim "osławionym' miejscu.

 • Anonim (Akp2nf), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jest tak, jak podaje sie zlodziejowi klucz do reki, tak dla potencjalnych gwalcicieli polnagie i prowokujace panienki, nie usprawiedliwiam facetow, ale takie sytuacje same panienki prowokuja. Apropo, mlodziezy, nie miejsce i nie nocne balangi w lokalach, sa dla nich odpowiednia rozrywka.

 • Anonim (AE7WkE), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kiedy możemy się umówić na to byś mnie zgwałciła? ;) Po co nam mózg skoro wmawia się że mamy żyć w zgodzie z naturą a naturą samców jest zapylanie? ;P.

 • Anonim (AE7FIr), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale debil jesteś! A prawdziwe dziwki też gwałcisz bo się tak ubierają? Ćwok.

 • Anonim (dRjUmi), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tym którym nie podobają się dziewczyny w krótkich spódniczkach odsyłam do klasztoru.

 • Anonim (ANub0n), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wystarczy trochę pomyśleć i nie być zacietrzewiony żeby przyznać iAmVIP sporo racji. Owszem wielu się odnosi do modelowego przykładu gdzie osoba jest nietykalna bez względu na ubiór zachowanie itp., a wszyscy ludzie znają granice, szanują je itp. Ale to tylko świat doskonały nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Dookoła zboczeńców i dewiantów nie brak, a już nocą i koło dyskotek od groma. Spróbujcie przejść się w szaliku Zagłębia Lubin po centrum Wrocławia. Albo z krzyżem po Arabii Saudyjskiej. I co? Przecież to tylko szalik (krzyż), a okazywanie sympatii sportowych (religijnych) może każdy. No to spróbujcie. Ubiór młodych dziewczyn w nocy przed dyskotekami to ich sprawa ale debili w kraju nie brakuje, przestępców i niezsocjalizowanych kretynów o jaskiniowych poglądach również. Chcecie się tak ubierać to wasza sprawa, 99, 9% normalnych facetów nic wam nie zrobi ale może się przytrafić , 1% kretynów i może być źle. Osobną kwestią jest to co robią tam niepełnoletnie dziewczyny w porach nocnych, gdzie ich rodzie itp.

 • Anonim (AtPG1x), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ANuylo), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wafelek z kremem nie możesz porównywać konfliktu klubów/religii/kultury do gwałcenia dziewczyn! Jeżeli wejdę w szaliku zagłębia w grupę kibiców śląska sam to na 99% zostanę pobity. Jeżeli dziewczyna skąpo ubrana wejdzie w grupę mężczyzn to na 99% NIE zostanie zgwałcona. Widzisz różnicę?

 • Anonim (vrMTC), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto wam powiedział, że gwałt w ogóle zaistniał?

 • Anonim (AE7rD7), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez przesady, dziewczyny w krótkich spódniczkach ładnie wygladają i niech tak sie ubierają póki są młode, ale to ma byś spódniczka zakrywająca pupę i trochę nawet uda i pod spodem normalne majtki a nie kilkucentymetrowy pasek i goły tyłek.

 • Anonim (AK7Aos), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie byscie juz przestali tematowac, czy spodnica jest za krotka czy dluga- GWALT JEST GWALT -chyba wiecie ze dziewczyna a moze i chlopak jak powie NIE to wystarczy i koniec.