Uważaj na promocyjne ceny w Tesco

Dyskusja dla wiadomości: Uważaj na promocyjne ceny w Tesco.


 • Anonim (ALlGuE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na swoje wyjdą.
  A swoją drogą jak niejeden klient to niemyślący but, to już trudno.

 • Anonim (AE7XfQ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://www.sfora.biz/Tak-Tesco-oszukalo-klientow-Zaplaci-gigantyczna-kare-a58804
  "Sieć Tesco musi zapłacić grzywnę w wysokości 300 tys. funtów (czyli prawie 1, 5 mln zł) za wprowadzanie klientów w błąd ofertą produktu za pół ceny - donosi bbc. Co. Uk.
  Inspektorzy handlowi stwierdzili, że truskawki w promocji za 1, 99 funtów (ok. 10 zł), wcześniej pojawiły się w hipermarketach zaledwie na jeden dzień z ceną 3, 99 funtów (ok. 20 zł).
  Obniżka była fikcyjna. To szokujące, że sieć w takim stopniu zdecydowała się nadużyć zaufania klientów - zaznaczył w uzasadnieniu wyroku sędzia Michael Chambers.
  Tesco przyznało się do nieuczciwej praktyki handlowej. "Promocja" obowiązywała we wszystkim sklepach sieci w Walii i Anglii w 2011 roku. ".
  I wszystko jasne.

 • Anonim (AE7wDc), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przecież to standardowe praktyki marketów i nie dotyczy to tylko tesco ale wielu innych Robiąc zakupy trzeba po prostu uważać.

 • Anonim (ANbpIg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie ma nic za darmo. Hasło promocja ma działać tylko na nasz umysł, a nie na portfel ;(.

 • Anonim (evggA0), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czyste prawa rynku. Myślisz - nie kupisz. Jesteś masonerią - oo promocja! Jacek, ładuj cały wózek!

 • Anonim (hqbeF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niestety nie zgodzę się w tym, z tego czego dopatrzyłam się na zdjęciu to cena jednostkowa na karteczce bez promocji to ponad 27 zł, a cena jednostkowa na karteczce z promocją to cena ponad 25 zł. Z tego wynika że albo jest to karteczka nie do tego produktu, albo nr w drugiej opcji sprzedawany jest dwupak w promocji... Gdyby na zdjęciach były całe kartki można by było stwierdzić jednoznacznie ale lepiej jest zrobić dobry materiał szkalujący jeden z tańszych marketów w Bolesławcu... Czyżby autor wolał robić zakupy w innym?

 • Anonim (AtPGcH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiadomo, ze duze opakowanie zawsze wyjdzie taniej niz te male. Promocja moze jest- skoro przed obnizka za male placilo sie wiecej :P.

 • Cena na kartce promocyjnej ma się nijak do ceny produktu, niestety. Na to też zwracaliśmy uwagę obsłudze Tesco - bez pozytywnego rezultatu. Zakupy w Tesco lubimy, gdyby nie ta oszukana cena mieliby najtańsze oreo w mieście.

  Wiemy na czym polega błąd, którego nie naprawiono. Powinni sprzedawać dwa opakowania ciastek 154 gramy za cenę 7,99 zł. Ale sprzedają w tej cenie jedno opakowanie.

 • Anonim (ANbBGs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie sieci zarabaiaja wlasnie na jeleniach co zobacza promocja i bez myslenia biora to xD.

  Choc mozna taniej.

 • Anonim (AkNsf6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świetnie wyszłam w Tesco na promocji zeszytów Oxford. Kurcze w promocji jeden wyszedł mi za 5, 99 ( kupiłam 4). Wyobraźcie sobie 4 zeszyty - prawie 24 złote. Porażka. A w technice biurowej były po 3, 90. Ale się nabrałam!

 • Anonim (AE7LZp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak promocja to promocja. Było po trzysta spadło na czterysta.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AE7gV8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłam dziś. Jestem zadowolona z zakupów. Masło jest tańsze. Kawa też. Herbata, którą lubię, jest też tańsza niż w innych sklepach.

 • Anonim (ejpEbZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A, o czytnikach zapominają, nie wierzę promocjom i uważnie patrzę przy płaceniu, jak nie dopatrzę pytam od razu przy kasie. Jak coś nie tak, nie biorę danego towaru :)
  Zeszyty 96kartkowe, w karfurze w twardej oprawie-po niżej 1zł. :).
  2013-08-30, 00:01Liczę 1zł. A kosztują 96/99 groszy za sztukę.

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie nie kupujcie tam i po sprawie. Jest wiele innych alternatyw. Omijac szerokim lukiem ta fabryke "Niewolnikow" i oszustow.