Nowi nauczyciele mianowani

Dyskusja dla wiadomości: Nowi nauczyciele mianowani.


 • Anonim (AN0WJ3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kogo to obchodzi. Czy wy juz nie macie o czym pisac, JA skonczylem 7 klas podstawowki. Moze to sie nada na pierwsza strone, jak nie to to moze Pan Heniu zostal sztygarem.

 • Anonim (AE7fI5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja, kogo to obchodzi? Jezeli ktos wymyslił, że nauczyciel po skończeniu studiow ma jeszcze przechodzić pewne etapy trwające w odstępach po iles tam lat żeby zmieniać tytuły ze stażowego na kontraktowy, mianowany, dyplomowany itd]co jest dziwne bo po studiach ma dyplom], no to niech ten ktoś zachowa to dla siebie bo na co ta informacja komu sie przyda? Czyżby nowa moda na podawanie do wiadomosci publicznej kto i w jakim zawodzie dostał " papierek"? ;D.

 • Anonim (AE7LTT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Patologia POLSKIEJ edukacji.

 • Anonim (dRjUfo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta blondyna to jeszcze ok. ale te trzy pozostałe? Co one robiły przez tyle lat? Przecież mianowanie powinny mieć w wieku 30 lat! A tą granicę zdaje się dawno przekroczyły.

 • Anonim (ANx143), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech lepiej napiszą ilu nauczycieli zwolnili dzięki reformie peło, niech napiszą ilu pracowników administracji wyleciało na bruk choćby w szkole na Dolnych Młynach gdzie zwolnili prawie wszystkich bo nie przyjęli warunków (ta sama robota za połowę wypłaty) pani "dyrektor" S. Której to bierność doprowadziła szkołę na skraj upadłości... Tak źle tam jeszcze nie było! Poprzednia Dyrektor nie dawała sobie dmuchać w kaszę, niestety przeszła na emeryturę a ta obecna... Szkoda gadać - obraz nędzy i rozpaczy... To są tematy Szanowna Redakcjo a nie to że czworo dostało awans...

 • Anonim (AE7fI5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  He, he, pewnie sie tak z opóżnieniem i w dodatku zaocznie kształciły.

 • Anonim (AN0UNJ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ta blondyneczka moglaby mnie uczyc <3 <3 <3.

  Szkoda ze skonczylem szkole 10 lat temu: -C.

 • Anonim (ANIZlR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pierdu, pierdu, chlastu, chlastu... naprawdę nikogo to nie interes.
  ;P.