Daniel Cohn Bendit z Parlamentu Europejskiego

 • Anonim (vrJ2W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daniel Cohn Bendit lewacki buntownik z paryskich barykad zamienił się w lewaka w garniturze, który za sutą pensje lansuje swoje teorie w Parlamencie Europejskim, będąc guru współczesnej lewicy. Od jakiegoś czasu tajemnicą poliszynela jest fakt, że ten zachłyśnięty niegdyś czerwoną ideologią buntownik nie tylko wyzwalał seksualnie Europę. On już w latach 70-tych szedł dalej w swojej walce o „nowoczesność”. Ulubieniec dzisiejszej lewicy pracował swego czasu w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie. W 2001 r. niemiecka dziennikarka i córka legendarnej komunistycznej terrorystki, Bettina Röhl oskarżyła polityka o pedofilię, przypominając fragment jego książki „Wielki Bazar” z 1975 roku: […]Świat zwariował, podatnicy polscy płacą temu zboczeńcowi kilkadziesiąt tysięcy euro, ale i Palikot chciałby seksu dla swojej i nie tylko 13 letniej córki.

 • Anonim (ANuegC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wedle życzenia. Prześlę Januszowi Palikotowi ten wpis. Nie mam wiedzy czy go zignoruje czy nie. Zobaczymy.

 • Anonim (AE7gJ3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moszczyński, weź się zajmij pracą, na przykład jako stróż itp.
  Zacznij czytać książki, trochę się dokształcisz, zapisz się do szkoły dla seniorów, zrobisz średnie.
  Nie będziesz miał czasu na bzdury, wciskanie ludziom ciemnoty, przynajmniej unikniesz swoich słodkich kłamstw i olewania ludzi, którzy zadają Ci proste pytania.
  Po prostu grzecznie proszę abyś przestał wypisywać i wklejać bzdury na forach.

 • Anonim (AN0WM2), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Moszczyński, korzystając z podjętego tematu zapytam Pana o opinię, na temat
  Złożonego do laski marszałkowskiej projektu ustawy o edukacji seksualnej. Wiadomo, że.
  Projekt ten złożony został przez byłą posłankę Ruchu Palikota i ma poparcie klubu
  Parlamentarnego RP. Czy Pan osobiście jest za wprowadzeniem tej ustawy?

 • Anonim (ANuegC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy nam dorosłym się to podoba czy nie, bardzo znaczny odsetek 13 to latków / w większości dziewcząt / podejmuje pierwsze próby życia seksualnego. To w tej grupie też występuje najwyższy odsetek aborcji dokonywanych w " podziemiu'. Dlatego też powinniśmy się poczuwać w obowiązku edukowanie młodych ludzi i uczenia ich seksualności, która będzie towarzyszyła im przez całe życie.
  Seksualność to nie sport ani tylko antykoncepcja. Seksualność to też przyjęcie na siebie odpowiedzialności, za drugą osobę. Przyjęcie odpowiedzialności za los i zdrowie.
  Sprawa jest delikatna i wymaga dobrze przygotowanej kadry nauczycielskiej. Z całą pewnością nie powinny to być tak jak w tej chwili siostry zakonne.
  Każda edukacja, która chroni nasze dzieci przed ewentualnymi kłopotami jest ze wszech miar wskazana. Podobnie sprawa się ma z nauką zachowanie się na drodze i wiedzy o ruchu drogowym.

 • Anonim (AE7w8r), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Też tak uwazam, ale nasze społeczenstwo to zakłamany kołtunizm i nic co nowoczesne do nich nie dociera!

 • Podejście do ZDROWIA seksualnego dzieci, młodzieży i dorosłych jest w Polsce niezdrowe. A rozmowy o ZDROWIU seksualnym W POWYŻSZYM KONTEKŚCIE JEST SZKODLIWE.
  I skąd Pan czerpie swoją wiedzę, Panie Przemysławie cytuję, że "bardzo znaczny odsetek 13 to latków / w większości dziewcząt / podejmuje pierwsze próby życia seksualnego."

  Proponuję dyskutującym stronę Grupy Edukatorów Seksualnych "Ponton". Tam proszę sobie wpisać to, co chcecie wiedzieć na temat seksu, na zdrowie Wam wyjdzie http://ponton.org.pl/

 • Anonim (AE7gJ3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pan Przemysław zrobił sondę [niekulturalne uwagi osobiste]