Czy jest szansa na otworzenie klasy piłkarskiej?

 • Czy waszym zdaniem jest szansa na dogadanie w Bolesławcu szkoły na otworzenie klasy piłkarskiej, żeby nie posyłać dzieciaka poza bolesławiec. Mamy sporo dzieci grających w piłkę jest COMT, BKS, KS TALENT 2012, FOOTBALL ACADEMY. Teraz mamy Lubin bądź Legnica...

 • Anonim (AtPyAt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Uczą się i trenują na miejscu pod fachowym okiem naszych trenerów 5 razy w tygodniu ok jak najbardziej tylko tam uczestniczą w rozgrywkach ligi dolnośląskiej minimum i w lepszym piłkarsko gronie ( selekcja chłopców ) oraz są podpatrywani przez najlepszych! A u nas wszystko jak wyżej tylko grać będą w macierzystych klubach z nowogrodźcem, gryfowem czy wykrotami!

 • Anonim (euQfwp), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jest taka szansa. Tylko najpierw rodzice będą musieli zdać egzamin z języka polskiego. W komisji zasiądą profesorowie Miodek i Bralczyk.

 • Anonim (ArCfWV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy waszym zdaniem jest szansa na dogadanie w Bolesławcu szkoły na otworzenie klasy piłkarskiej,

  O czym ty do mnie rozmawiasz?

 • Anonim (ANGWUH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak. Polska ma olbrzymie sukcesy w piłce nożnej, można śmiało powiedzieć ze mamy nieostające pasmo sukcesów i należy w ten "sport" inwestować ile tylko się da! Mamy stanowczo za mało boisk, orlików nie wspominając już o dużych stadionach na których mogłyby grać rzesze naszych najlepszych piłkarzy których mamy tylu że się już nie mieszczą... To jest nasz sport narodowy z którego ten kraj słynie!

 • Anonim (V32XP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mamy sporo talentów i dobrego trenera, który odnosi sukcesy. Mateusz Kizyma - wychowanek trenera Szapiela dostał się do kadry Dolnego Śląska rocznik 2002 :).