Bolec po Małkowskim powtarza bzdury

Dyskusja dla wiadomości: Bolec po Małkowskim powtarza bzdury.


 • Anonim (euIiVf), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z dedykacją dla Byle. Info i Pana Małkowskiego:

 • Anonim (AjWdjC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem znajomym Maćka na fejsie i widzę, że nie wymienił on żadnego nazwiska.

 • Anonim (A81YZj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moze i ta pani sie nie starala, co nie znaczy, ze prezydent nie ma takich planow. Jesli prezydent ma takie plany, to po takim artykule smialo mozna uzyc czasu przeszlego - "miał" :).

 • Anonim (euQt0X), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Klamstewka. Z samego ratusza słyszalem o tej kandydaturze. Ale teraz juz po sprawie pewnie i dobrze. Ps. Ale o sympatii tej pani dla gender juz nikt nie zaprzecza... Z tego powodu prezydent powinien zerwac z tą panią i jej szefem wszelką wspolprace.

 • Beato, głupią argumentację prezentujesz. Równie dobrze Bolec mógł napisać, że prezydent ma plany lecieć na Marsa. A Ty teraz obwieszczasz, że po artykule można użyć czasu przeszłego, że miał plany. W sumie w ten sposób można wymyślić dowolną bzdurę i potem jarać się, że prezydent planów nie zrealizował "dzięki" artykułowi na Bolcu. Dziecinada.
  2013-09-17, 23:55Radny, czy Ty w ogóle wiesz, co to gender?! Dziś w Faktach leciał materiał o ludziach, którzy w Hello Kitty zobaczyli szatana i okultyzm. To chyba o Tobie było :)

 • Anonim (ANG2rv), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obrzydliwe jest to małe miasteczko! Wieść gminna doniosła mi o kandydaturze znanej dziennikarki na stanowisko szefa Orła (mimo że nie znam nikogo z "wierchuszki"), a jednak nie dałam wiary pogłoskom, bo wydaje mi się, że domeną dziennikarzy powinna być niezależność... Co do sympatii dla gender - czyż to nie katolicy powinni być tolerancyjni? Dlaczego zatem najbardziej się burzą?

 • Anonim (hjpfx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faktycznie bzdura i nonsens! Doprawdy trzeba być mocno zdesperowanym, aby wspomniana panią zrobic dyrektorem czegokolwiek!

 • Anonim (AE7FkA), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale o so chosiii. Przestańcie jedni i drudzy pitolić durnoty...

 • Anonim (AtPxQL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteście jak partyjki. Żrecie się i tyle. A co do dziennikarstwa i tego fachu to wszystkim wam dużo brakuje... czy to bolec info czy istotne... ta sma propaganda ulubieńców wybranych osób... a na końcu i tak nic się nie podoba, co by się nie działo w tym mieście. Bo nie potraficie zrozumieć że żyją ludzie o takich i odmiennych poglądach. A głupoty się pisze na tym i tamtym portalu... i dobrze... można się pośmiać z fahowości osób piszących. Ale czy żle że są takie 'media"... , nie, bo możemy napisać swoją opinię, czy mądrą czy nie ale możemy, choć tutaj inna opcja poglądowa jest często po ludowemu cenzurowana... dlaczego? Dlatego że jest czasem prawdziwa, a to boli. Nie da się by wszyscy byli tacy sami w poglądach politycznych jak byście chcieli. Jeden idzie na pielgrzymkę, a drugi jedzie na woodstock, są tacy co na jedno i drugie... i czy coś w tym złego by o jednym i drugim napisać... jeżeli jesteście tacy niezależni?

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wyobrażam sobie, aby taka funkcję mogła pełnić osoba skonfliktowwana z wieloma ważnymi ludźmi w tym mieście i sympatyzująca z tą porąbaną ideologią. Dobrze, że ktoś dmucha na zimne.

 • Anonim (AE7gQ8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mnie śmieszy ten artykuł - co on wnosi, każdy z nas ma rozum i powinien go używać - a wygląda to tak jakbyście szykanowali swoją konkurencję.

 • Anonim (A81TIz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tak blisko była, już witała się z gąską :).

 • Oprócz stanowiska kierowniczego gdziekolwiek, byle dostać je od Prezydenta Piotra Romana, oczekuję jeszcze odznaczenia państwowego Honoris Gender. Uważam, że mi się należy i żaden wice prezes, ani Bolec nie pokrzyżują mi moich WIELKICH planów.

  Pozdrawiam wszystkich, którzy cenią sobie normalność, zdrowy rozsądek i mają poczucie humoru. Mnie ta "nominacja-denominacja" wciąż zadziwia i bawi.

  Przypominam, że podobne absurdy z naszego podwórka opisałam w "Joachimie". Intrygi Jacka i Anny Walasek oraz Benedykta Kowalskiego z książki pasują mi bardzo do tej dzisiejszej komedii pomyłek.

  Na mojej stronie można znaleźć informacje i recenzje książki „Joachim”

 • Anonim (d1ZvRF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pisanie o ekipie „profesjonalnych dziennikarzy” przez innych „profesjonalnych dziennikarzy” to dopiero komedia...

 • Anonim (AHdBKN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Profesjonalny dziennikarz wedle tych profesjonalnych dziennikarzy to taki który działa jak tuba i służy panu który mu płaci bez względu na to czy kiedyś służył innemu.
  I odpuście promocje gniota wiecie jakiego.

 • 1
 • 2