Pomóżmy dzieciom zdobyć sprzęt do treningów!

 • Anonim (AE7gBF), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ostatni dzwonek. Pomóżmy dzieciom w zdobyciu sprzętu sportowego niezbędnego do treningów. Drodzy bolesławianie to naprawdę nic nie kosztuje tylko odrobinka chęci, a może naprawdę dać wielką radość tym malutkim i nieco większym dzieciaczkom, które naprawdę chcą trenować piłkę nożną. Proszę glosujcie. W imieniu rodziców, trenera a przede wszystkim malutkich piłkarzy z góry dziękujemy tym, którzy nie pozostaną obojętni. Aby zagłosować na klub sportowy talent 2012 bolesławiec należy zarejestrować się na stronie www.zostanmistrzem.com.pl/core-auth/register a następnie oddać głos pod linkiem www.zostanmistrzem.com.pl/school/show-school/id/62 Głosować można raz dziennie, do 17 grudnia 2012 do godz. 23. 59. 59, wyniki zostaną ogłoszone dzień później - 18 grudnia 2012.

 • Anonim (AE7xuu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O mowo polska... ''malym dzieciaczką '', na miłość boska, nauczcie się pisać i mówić w języku polskim.

 • Anonim (AkNrjB), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Głosujcie pany to od nich zależy los Polaków na różnych mistrzostwach! Wielkie pozdrowienia dla tego człowieka który sie zajął maluchami i stworzył tak dobry zespół.

 • Anonim (AE7gBF), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty cwaniaczku każdy się może pomylić wiem ze powinno być dzieciaczkom, lepiej zagłosuj a nie kogoś krytykować tylko umiesz. Za dużo już piszę do takich baranów jak Ty żeby dotarło do was co znaczy radość dzieci.
  2012-12-09, 21:08A jak już kogoś poprawiasz to sam napisz poprawnie na miłość boską a nie boska.

 • Anonim (AE7gMr), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zarejestrowałam się, zalogowałam i. Nie mogę oddac głosu. Chyba jakiś problem, bo mam komunikat "zarejestruj się. "?
  2012-12-09, 21:32Już poszło. Chyba coś tam się "zapętliło"... GŁOSUJCIE...

 • Anonim (AE7gBF), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeczytaj cwaniaku cały artykuł a zobaczysz jak jest napisane. W nagłówku jest pomyłka.
  2012-12-09, 21:49Dziękuję tym wszystkim, którzy nie pozostają obojętni na prośbę do głosowania, naprawdę te dzieci trenowane przez młodego a tak wspaniałego trenera mają szansę na duże osiągnięcia. Trenują od niedawna a już osiągają sukcesy np wczoraj - 1 m-ce we wleniu.

 • Anonim (AE7xuu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak wiesz to napisz prawidłowo cepie tępy, a że mi zawijasek pod ''a'' nie zaskoczył, to to nie jest błąd, tylko słabo działający klawisz, błąd, to jak nie umiesz prawidłowo liter wpisywać, i poza tym nie pisz bredni prymitywnych, bo co możesz wiedzieć o mnie, co umiem, dzieci nie potrzebują takich jak ty, zacznij się uczyć a nie zajmuj dziećmi bo w twoim przypadku to niekorzystny pomysł.

 • Anonim (AE7gBF), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ty idioto myślisz, że sport dla dzieci nie potrzebny lepiej niech siedzą przed komputerami albo zajmować się narkotykami, pić i palić. Szkoda, że polonistą nie jesteś a co do nauki to chcę ci palancie powiedzieć, że posiadam wykształcenie może wyższe niż ty. A jeśli jesteś aż tak wyuczony to powinieneś wiedzieć, że mogła to pisać np osoba z dysleksją. W moim przypadku była to pomyłka z przemęczenia. A cepem nie douczonym jesteś ty bo człowiek z takim niby wykształceniem ma trochę więcej kultury.

 • Weszłem na ten temat ale żygłem, pierłem, bekłem i szybko wyszłem bo hamstwa nie zniese.

 • Anonim (AE7xuu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po prostu odpowiadam ci twoim językiem na twoje wyzwiska, bo pierwszy zacząłeś z chamstwem, do ciebie nie można kulturalnie, bo nie pojmiesz, nikt cię nie obraził imiennie, nikt osobowo do ciebie się nie zwrócił z inwektywą, a ty zaraz z wyzwiskami, uderz w stół, a nożyce się odezwą, a co do twojego wykształcenia to chyba zawodówkę i to filię w Psich Dupkach ukończyłeś, i tu nie chodzi o dzieci czym się zajmują, albo nie powinny zajmować, to co ja myślę to ty nie ogarniesz, a dziećmi się nie zajmuj bo tylko chamstwa się nauczą. Jeżeli nie pojmujesz a widać, że nie to wyjaśniam, że zwrócenie uwagi na fatalny błąd było ogólne a nie konkretnie osobowe a ty natychmiast pokazałeś swój prymitywizm. Żenada.

 • Anonim (AN0ddV), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli ktoś tak nieuprzejmy jak Ty uczy dzieci, szkoli to boję się o ich kulturę i to czego ich nauczysz. Wstyd!

 • A to czemu tomie77?

 • Anonim (AE7FZi), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie! Co z wami!

 • Anonim (A4Te23), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie codziennie mozna oddac glos nie tylko jednorazowo wiec wspomozcie te male talenty. Ja juz zalozylem 10 kont sobie i codziennie im dodaje tych glosow ale wstyd zeby wioski wygrywaly bo boleslawiana sie nie chce wspomagac a wiele czasu to nie kosztuje. Pomozmy im bo malo czasu zostalo.

 • Anonim (vrao9), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś sugerujesz? Kogo ta wypowiedz się tyczy?