Przemysław członkiem Kongresu Nowej Prawicy

 • Anonim (AN0WaR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myślę, że dla mieszkańców Bolesławca to najważniejsze wydarzenie miesiąca.

 • Anonim (ALUZvt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polityka spada na psy... :/.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A czym ta nowa prawica się zajmuje. Skoro stara jeszcze dycha?

 • Anonim (AMO5hw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha, już nie Palikot tylko Korwin? Niech lepiej sam Przemysław zaprzeczy/potwierdzi tę swoją zmienność, tfu elastyczność polityczną.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Korwin? Za cienki w spodniach. Miller komuch tez był elastyczny. Nawet startował z listy samoobrony i się nie obronił. Do czego to chęć władzy doprowadza ludzi (niektórych)?

 • Anonim (AtPGVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miller się obronił, iż nie poszedł na emeryturę, a jest nadal "wodzirejem" na lewicy i całkiem dobrze się ma. To jest sztuka, ale tylko w tym... kraju jest to możliwe. Zamiast pisać czas coś robić. Na początek zapraszam do zbieranie podpisów, a szczegóły na zmieleni. Pl.
  Warto tam coś ambitniejszego poczytać i podjąć działania. Powodzenia.

 • Anonim (AN0rRj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widziałam go ostatnio. Był z tymi swoimi od Palikota. No chyba że się sprzeniewierzył po cichu.

 • Gratuluję Panu poczucia humoru. Takie coś zawsze dobrze robi na rozładowanie emocji. Pozdrawiam wszystkich. Tak na marginesie przypomnę że kimkolwiek się jest i gdziekolwiek należy trzeba pamiętać że politykiem się bywa a człowiekiem się być powinno. Należy zawsze brać pod uwagę że można wygrać a wtedy trzeba będzie zarządzać i swoimi i tymi którzy nas nie lubią. Trzeba wtedy wykazać że człowiekiem się jest.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (AN0u4k), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przeczytane z neta:
  "1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz?
  2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji.
  3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju?
  4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963?
  5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik?
  6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane?
  7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”?
  8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku?
  9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy?
  10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego?
  12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych.
  13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota?
  14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca?
  15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę?
  16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania? ".
  Poszukuję źródeł tych sensacji.

 • Anonim (AE7g89), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Poszukuję źródeł tych sensacji. ".
  Szukaj w Yad Vashem. :D.

 • Pewnie wyrzucili go z Ruchu to polazł tam gdzie są podobni jak on :D i on chce się nazywać Politykiem? Walącym na klawiaturze? Na istotnych i byle info?

 • Anonim (AN0WsM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coś w tym jest, bo widziałem go kiedyś jak kupował Najwyższy Czas, apotem szybko schował ten tygodnik by nikt nie widział.

 • Anonim (AN0rRj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To chyba był gość niedzielny. A mi mówili że on to jest zagorzały komunista.

 • Anonim (AE7Fj1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pani Aneto a czy to ważne co było kiedyś ważne co jest teraz. Nie bronię Palikota Janusza bo dla mnie to pieniacz, ale mam już dość wyciągania dziadków z wermachtu i tym podobnych. I podejrzewam że duża część naszego społeczeństwa też.

 • 1
 • 2