Zamach na sejm

 • Anonim (ANuCkY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  http://www.tvn24.pl/planowal-zamach-na-sejm-szykowal-4-tony-materialow-wybuchowych,289750,s.html Sytuacja jak z jakiegoś horroru w Polsce zamachy? Polska ogólnie nie jest jakimś wielkim celem na tego typu działania jak można było usłyszeć w wiadomościach natomiast była próba dzięki wiadomościom zwykły szary obywatel mógł się dowiedzieć o tym. Tego typu działania trzeba wytępić. Każdy ma prawo do wolności słowa poprzez mowę lub wyrażania swoich poglądów w internecie też ale jeśli wchodzi w rolę zamach lub inne podobne rzeczy nie wolno tego tolerować. Można powiedzieć że władzę dobrze przeprowadzili akcje. Było by lepiej żeby do czegoś takiego więcej nie dochodziło. Można gadać i gadać nie ma sensu tak samo w rządzie nic się nie zmienia.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie należy w tej sytuacji myśleć kto to był, jak to chciał zrobić i z jakich pobudek. Pomyślmy, czy gdyby mu się udało to byłoby nam bez tych z sejmu lepiej czy gorzej? Już widzę tą żałobę na ulicach a po powrocie żałobników do domu znajdują kolejną podwyżkę czynszu w skrzynce pocztowej. No ale na żałobie po mężach stanu taki był :)
  Szkoda że mu się nie udało dokończyć dzieła no i od jutra znów będą w tym przybytku głupoty dumać jak nas wydymać.

 • Anonim (ANuJDH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wynik prania mózgów przez Pana K. I Dyrektora r.

 • Anonim (ANuCkY), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Szkoda że mu się nie udało dokończyć dzieła no i od jutra znów będą w tym przybytku głupoty dumać jak nas wydymać. ".
  Zdajesz sobie powagę z tego co piszesz? Szczęście że nie doszło do niczego! Zdaje sobie sprawę ze nasza władza nie jest doskonała i pisałem to na innym temacie co do 11 listopada o zamieszkach ale. Popieranie takich działań jest karalne moim zdaniem i nie należy popierać tego w żaden sposób!

 • Anonim (AE7XXj), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A tam, to nie jest popieranie tylko właśnie zdawanie sobie sprawy z faktu. Że ta władza tak oddziałowywuje na ludzi.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Świni od koryta nie odgonisz prośbami tylko kopniakiem. Jeżeli nasza sejmowa świnia nie ma rozumu i wstydu to trzeba się jej pozbyć innymi metodami. Jeżeli aferowicze z sejmu nie mają wstydu i odwagi odejść to ktoś inny musi ich się pozbyć.
  Popieranie działań nie jest karane, tylko dokonanie przestępstwa jest karane.
  Niektórzy już dorzynali watahę i dostali dużo głosów w wyborach, czyli na dorzynanie jest w społeczeństwie popyt :)
  Nieszczęście nas spotkało, że nie dorżnięto watahy sejmowej.

 • Anonim (ANx12m), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ty kretynie! Lecz się.

 • Anonim (AN0IY5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To są skutki tej nienawisci w politycje, tej wojny polsko - polskiej, udziela sie to tez zwyklym obywatelom, ktorzy sa nakrecani spirala nienawisci, dochodzi do tego coraz trudniejsza sytuacja gospodarcza, wieksze bezrobocie itd. Trzeba sobie zadac pytanie ilu jest jeszcze takich ludzi ktorym w glowie to co temu zatrzymanemu, z tego co mowili inspirowal go Breivik.

 • Anonim (AtPxKw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z czego mam się leczyć? Niech się leczą złodziejskie świnie :).

 • To tylko człowiek nie normalny podaje co zamierza zrobić a skoro wiedzieli o tym już 30. 10 to dlaczego zatrzymali go 9. 11? I dopiero po 11 dniach o tym mówią?

 • Anonim (AtPxV9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamach s-PO-nsorowany?
  2012-11-20, 22:16Posłanka Beata Mazurek zastanawiała się, dlaczego postępowanie ABW trwało rok i czy przez ten czas niedoszłemu zamachowcowi pozwolono na to, żeby werbował ludzi i gromadził materiały wybuchowe.

 • Anonim (AMO5hw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli władza nadal będzie olewać "poddanych" to poddani odwdzięczą się. W końcu rewolucje to nic nowego. Swoją drogą nie wierzę w to by na tyle inteligenty człowiek próbował wysadzić sejm. To nie jest market do którego można sobie podjechać pod drzwi.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Krzysztofie niektórzy są nieuleczalni. Nimi nie warto się zajmować. Potrafią tylko ubliżać. Nie popieram tego typu działań. Ale tak jak nas dyma władza to już graniczy z wytrzymałością społeczeństwa.
  Odejdą obecni przyjdą następni do koryta. Dla nas nic się nie zmieni.

 • Anonim (Ak5ucu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakie państwo taki zamachowiec.

 • Anonim (dRjUaV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Winna Tuska.