Państwo policyjne

 • Anonim (ANuxLo), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AN0Jpu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prosze wyjasnij mi w ktorym momencie filmu (poprosze o minute) jest pokazane jak ci policjanci z kominiarkami atakuja swoich kolegow policjantów jako prowokacja. Ja tam widze jak banda chuliganów atakuje stojacych policjantów, dokladnie w 11min filmiku i to na pewno nie sa ci zamaskowani funkcjonarjusze antyterorystyczni, po to tez mieli kominiarki ich praca polega na tym ze nie moga byc rozpoznawalni.

 • Anonim (ANuxLo), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po oglądaj sobie wywiady i filmy. Jesteś chyba na tyle rozwiniętą istotą że sam sobie poradzisz. To od ciebie zależy czy zrozumiesz to co się dzieje w tym kraju. Jeszcze zmienisz zdanie ANONIMIE i zobaczysz co będzie za kilka lat wszystko idzie w złym kierunku. Jesteśmy na podsłuchu człowieku zero prywatności http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/kobiecy-punkt-widzenia/czy-zyjemy-na-podsluchu/8575451 / I będzie jeszcze gorzej bo tego już się nie zatrzyma dzięki takim ludziom jak ty co akceptują wszech mocną władze dzisiejszych władz! Możesz kpić z tego ale to ciebie też dotyczy.

 • Anonim (AN0Jpu), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dowody albo sie nie wydarzyło.

  Wywiady / wypowiedzi zwolenników pisu mnie nie interesuja bo dla nich kazdy policjant to prowokator zły człowiek zomo i dziala na polecenie Tuska by stłamsić opozycje, co jest oczywistą brednią. A co do podsluchiwania, przypominam czasy panowania Jarosława i tego co wyczyniali za jego czasów, swoja drogą jak nie masz nic do ukrycia to bedą Ci zwisać podsluchy, wiadomo ze każdy kraj w jakis sposób kontroluje co sie dzieje na danym terenie, chociażby pod kątem terroryzmu. Swoja drogą wrzucasz link o negatywnym Twoim zdaniem działaniu prewencyjnym policjantów, a nagle wyskakujesz z inną kwestią hm.
  2012-11-15, 15:16No ale ok, zadaje pytanie - jak rozwiązać ten problem? Nowe władze coś zmienią? Naprawde w to wierzysz że oni nie beda podsłuchiwać? Każdy będzie, nie wazne z jakiej strony politycznej, pod pretekstem takim jaki poruszyłem wyżej, globalnej walki z terrorystami. Co do polskiej policji, to napisze tak, zobacz jak reaguje na różne sytuacje taka policja w USA, tam jak sie nie zatrzymasz do kontroli to Cie zwyczajnie zastrzelą, żadnych ceregieli. W Rosji natomiast wyjdziesz tylko na ulice z transparentem i już jesteś sciągany z ulicy do więzienia. Naprawde u nas nie jest tak źle.

 • Anonim (ANuxLo), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziwi mnie twoja postawa Anonimie z nastawieniem ze nikt nic nie zmieni. To co najlepiej mieć to gdzieś i hulaj dusza niech robią co chcą z nami? Coraz więcej ludzi uświadamia sobie że ze jest bardzo źle ty do nich nie należysz. "Naprawdę u nas nie jest tak źle" Twoje pierwsze porównanie USA ROSJA dużo nam nie brakuje ;/.

 • Dyskus bez sensu i nie zmierzający do rozstrzygnięcia. Radzę rzeczywiście zmienić obywatelstwo, i zobaczymy. Zazwyczaj grożący się powiesić nie korzysta z proponowanego sznur...

 • Anonim (v3IBV), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prowokacja Policyjna? To jest też śmiech na sali... Czyli huligani mogą rzucać racjami w policjantów a omni powinni stać i się patrzeć? Kiedyś ZOMO zrobiłoby porzadek wpiździec!

 • Anonim (ejprZS), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prowokacja? Ciemnotę wam wciskają że to policja prowokowała zadymę i, że to policjanci walczyli z policjantami. Pokaż mi choć jednego policjanta, który np rzucał racą czy kamieniem! Pokaż, przecież na początku filmu są nagrani policjanci w kominiarkach - nawet w zwolnionym tempie. Moim zdaniem ktoś głoszący tego typu hasła i filmy powinien BEKNĄĆ!
  A co do stwierdzenia o podsłuchach i braku prywatności to sami sobie odpowiedzcie po jakiego groma kupujecie sobie telefony z kamerami albo kamery samochodowe? Sami włazicie w szambo a narzekacie na innych!

 • Anonim (ANuCkY), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Udaremniony Zamach na sejm oglądajcie polsat news co sie dzieje. Też dopiero co powiedzieli o tym a to już jakiś czas sprawdzali... Ja nie moge bigos w Polsce... ;/ I co im to dało przemocą się nic nie wskóra...

 • Anonim (AN0rcC), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najprościej było by użyć patentu amerykańskiego - walić z paintbola do agresywnych a potem po kolei wyłapać. Zaznaczony do pierdla - kamera nagrała ilu trafionych jak sie liczba zgadzać nie będzie to prowokacja. - ale nie sądze.

 • Anonim (qWWnI), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja znam jedno Państwo policyjne. Jest to małżeństwo, które pracuje w Policji.

 • Anonim (V8k2W), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Które małżeństwo? Jest takie?

 • Anonim (AtPxMF), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  On mąż, Ona żona męża.