Codzienna służba kompanii manewrowej PKW KFOR

Dyskusja dla wiadomości: Codzienna służba kompanii manewrowej PKW KFOR.


 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie wiem po co są te artykuły o najemnikach, pojechali bo chcieli, dla kasy, to ich zawód. Niekt nie pisze o pracownikach np Badera czy innego okolicznego obozu pracy tylko o tych nierobach z monu.

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak po co? Aby się usprawiedliwić jak są tam niezastąpieni, jak wypełniają […]obowiązek jak swego czasu nasz wschodni brat.

 • Anonim (ANuuTe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja sie pytam, czy tam cos sie dzieje grozne ze az musza byc armie innych panstw? Nie sadze...

 • Anonim (ANGMrm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzieje się, bambusy z usa okradają te kraje a "nasi" najemnicy pilnują żeby nikt im w tym nie przeszkadzał. Szczęśliwie ich zony pozostają tutaj ku uciesze pracowników innych zawodów.

 • Anonim (AFYtVC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Serbowie od razu by tam weszli i pogonili mieszkańców, spalili by ich domy, wielu by rozstrzelali. Tak, żołnierze są tam bardzo potrzebni.

 • Anonim (A5rx5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wy j... gamonie! Gówno wiecie a gadacie! Jestescie bezrobotnymi onanistami którzy są zli na mon bo was nie chcial! Pewnie kazdy z was zalatwil sobie odpowiednia kategorie a teraz nie mozecie tego odkrecic! Gdyby nie wojsko na misji to tubylcy nie mieliby życia!
  2013-07-08, 21:59W odpowiedzi na słowa bohaterskiego pana Anonima proponuje się zastanowić kto pociesza Twoją żonę gdy Ty jebiesz nocki w jakimś tam obozie i bądz pewien Twoja kobieta nie narzeka na samotnie spędzane noce :-).

 • Anonim (hjpBB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepiej z Żołnierza zrobić najemnika a z jego żony ku*. Tylko do kogo patałachu polecisz jak ktoś napadnie na kraj w którym mieszkasz, pracujesz i wychowujesz dzieci? Wybrałeś pracę w obozie to tam rób do usranej śmierci skoro tak chciałeś, a tym którzy podjęli się czegoś więcej niż szycia skór dla zagranicznych nierobów podwyższając im standard życia, powinieneś dać święty spokój skoro nie potrafisz dać odrobiny szacunku.

 • Anonim (A5rx5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szacunek i poszanowanie drugiej osoby wynosi się z domu rodzinnego a czego tu oczekiwać od osobnika który jest przesiąknięty nienawiścią i żalem, mającego pretensje do wszystkich że mu w życiu nie poszło powiem tak... trzeba było się uczyć gamoniu! A tak z czystej ciekawości może odpowiesz mi jak nazwiesz miliony Polaków mieszkających w GB, NL, F, D, E oraz tysiące pracowników sezonowych odpowiedz jak ich nazwiesz... zdrajcami? Bo dorabiają obcy kapitał czy może nie ma problemu ponieważ chcą zarobić na lepsze jutro?

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  AAG najpierw ogłoszą mobilizację i starsze mięso wyślą na front więc nie przeceniaj siebie.