Prace na drogach miejskich

Dyskusja dla wiadomości: Prace na drogach miejskich.


 • Anonim (AtPxko), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wymiana znaków drogowych, jest to na pewno ważne, ale to tylko kosmetyka lepiej zająć się nawierzchnią dróg - Staszica, Mickiewicza i wiele innych zamiast "kosmetyki" zadbać trzeba o bezpieczeństwo, chyba że magistrat ma cichą umowę z warsztatami samochodowymi i dlatego nie naprawiają nawierzchni. Zwłaszcza ulica Mickiewicza jest dziurawa jak ser szwajcarski - centrum miasta tuż pod bokiem włodarzy a tu chwalą się że znaki wymienili wstyd i hańba!

 • Anonim (AkNrUE), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zygmunta Augusta woła o pomstę!

 • Anonim (AE7Fox), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "W lecie na drogach miejskich w Bolesławcu trwają intensywne prace remontowe... "Jakoś tego nie widać, prace wirtualne? Chciejstwo, czy PIAR wyborczy, a może proroczy sen. Chwalenie się wymianą znaków drogowych na nowe, to chyba porażka medialna. To leży w zakresie zwykłego administrowania, zarządzania drogami... Litości, za chwilę ukaże się proroczy tekst "dziennikarski", ile to decyzji administracyjnych wydał Urząd w czasie wakacji... Uf!

 • Anonim (euIi6a), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najwyższy czas na remont chodnika na ulicy Łukasiewicza.

 • Anonim (dRj0vc), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kiedy przyjdzie czas na chodnik na Al, Wojska Polskiego? O tym koszmarnym odcinku to chyba wszyscy zapomnieli :( (.

 • Anonim (AtPxwl), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po co 2 razy kosciuszki napisali.

 • Anonim (ArCZuX), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Litości - przydałaby się nowa nawierzchnia na ul Mostowej -odcinek od Badera do Ceramicznej bo to chyba najgorszy odcinek w Bolesławcu dla Badera poprawili a reszta mieszkańców za tym odcinkiem drogi i całe Bolesławice mogą sobie zawieszenia tylko wymieniać. Jak to jest w tym mieście, że dla jednych można drogę poprawić a inni mają jeździć po wybojach.

 • Anonim (ArCgjM), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ulicami Al. Wojska Polskiego, Zwycięstwa jeździ się slalomem. Do pewnego momentu. Aż dojdzie do nieszczęścia, Dziura dziurą pogania. Ulice bardzo ruchliwe.

 • Anonim (AE7FsV), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkie drogi w Bolesławcu są dziadowskie. Jaki Pan, taki Kram!