Facet jako ginekolog

 • Anonim (AtPxKR), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Samiec wzrokowiec poza przykrymi stanami na ogół ma oglądać kobietę, [ekshibicjonizm] Sfera intymna kobiecość powinna być zachowana. Jeżeli kobieta ma ochotę może mieć taką sposobność badania przez faceta ale na ogół tym powinny się zajmować przyjemne lekarki.

 • Anonim (ANuicZ), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gorsza opcja to kobieta urolog ;) Weź zachowaj spokój :D.

 • Anonim (AE7xgx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze że nie jestem twoją zoną. Pewnie piana ci leci z pyska jak zobaczysz jakiegokolwiek faceta który spojrzy na twoją kobietę.

 • Anonim (AtPGaN), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poza tym facet ginekolog jest delikatniejszy przy badaniu. Jestem właśnie po zmianie lekarza na faceta i nie ma porównania.

 • Anonim (ANIlDC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Krzysztof a co Ci przeszkadza facet ginekolog skoro on Ciebie nie bada i nie leczy. A tak na marginesie chyba cos jest z Tobą nie tak, bo według Twojego toku rozumowania to lekarz każdej specjalizacji powinien być tej samej płci co pacjent. Może lepiej nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia no chyba, że to Ciebie badano... Każdy może sobie wybrać lekarza i nie musi to być ginekolog mężczyzna.

 • Anonim (ejpjO7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Każda pani wybiera sobie ginekologa do którego chodzi i poza tym wie czy jest to pan czy pani dodatkowo popieram zdanie anonima że mężczyzna jest bardziej delikatny.

 • Anonim (AE7FiS), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jesteś zacofanym kołtunem! Nie ma podziału na specjalizacje medyczne dla kobiet i mężczyzn. Jak to cię tak bardzo razi, to swoją samice posyłaj wyłacznie do lekarzy kobiet, nie pitol o jakiś wydumanych sytuacjach ( wzrokowiec ) Zgadza sie, ze mezczyźni inaczej patrzą na sprawy seksu, ale nie szufladkuj ich jako potencjalnych zboczeńców ( ginekologów ) Majac takie poglady na seksualność jesteś własnie ty dotkniety obsecją, być moze masz coś co jest skrywane z twoją np. Orientacją seksualną? P[…]Bardzo duży procent np. homoseksualistów najezdza na środowisko homoseksualne, po to aby właśnie podejrzenia o ich preferencje oddalić od siebie!
  2013-06-16, 09:12
  ~Anonim napisał(a):

  [off top]