BKS: podwójna radość przy Spółdzielczej

Dyskusja dla wiadomości: BKS: podwójna radość przy Spółdzielczej.


 • Anonim (AmR57s), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo chłopaki, brawo Bks jesteście najlepsi! Wkoncu jakiś sukces oby tak dalej-gratulacje od wszystkich kibiców! 4 liga BKS!

 • Anonim (A5rx5x), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bks sprzedał za 26tys. Wojciechowskiego do Młodego Zagłębia i te pieniądze "zainwestowali" w przyjezdnych. Typowo polskie myślenie, zamiast inwestować w młodzież, awans za wszelką cenę z ludźmi z zewnątrz. Awans zdobyli BKS Czarni Żagań.

 • Anonim (evggYI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "We are the Champions" traci swoją wartość...

 • Anonim (AE7wDs), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo BKS fajny filmik i naturalna radość jest popyt na piłke w BOLESŁAWCU!
  2013-06-17, 21:28"manu emanuel ohaghwu mówiłem że bedzie 200-setna bramka" dobre.

 • Anonim (AN0JtT), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Góra skaczesz po portalach i wklejasz jakieś brednie wyssane z palca. Po pierwsze nie masz dostępu do danych więc nie wiesz na co poszły pieniądze plujesz dla zasady jako typowy hejter. Przykład Janka świadczy chyba na korzyść BKS-u i jego pracy z młodzieżą. To, że sobie w główce uroiłeś i piszesz o Czarnych Żagań to świadczy o tobie a u kibiców BKS-u wywołuje uśmiech politowania bo my mamy powód do radości. Cytując ciebie: to typowo polskie myślenie i hejtowanie wszystkiego, zwłaszcza jak się coś uda. No ale zostawmy już frustratów wszelkiej maści i skupmy się na meritum. Fajną mamy ekipę i jeśli doszłoby parę wzmocnień to można ciekawy wynik w IV lidze osiągnąć. Przede wszystkim trzeba zrobić wszystko aby Marcin Kraśnicki, któremu kończy się wypożyczenie został z nami, wzmocnienie na kilku pozycjach jest potrzebne. Zarząd powinien pomyśleć na otoczce około meczowej. To, że w normalnej sprzedaży nie można kupić szalika BKS-u jest nieporozumieniem. Filmik optymistyczny, Maniek jak zawsze wyluzowany, będzie dobrze. No i nie można zapomnieć, że jeszcze jeden mecz z Lotnikiem i trzeba go wygrać choćby dla dobrych statystyk.

 • Anonim (ALyqyx), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo BKS! Wzmocnijcie się i awansujcie do III ligi, bo w takim mieście jak nasze III liga powinna być spokojnie :).

 • Anonim (ePeNUk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Myśle, ze konkretnych wzmocnień to nie będzie problem prosty kasa. Najpuerw trzeba uregulować długi wobec obecnych zawodników to tutaj nie zostaną a później szukać na nowych " zresztą rynek od okręgówki po A klasę jest słabiutki moźna by znaleźć ze czterech może pięciu ludzi, którzy by zasilil zespół.

 • Anonim (AE7wpd), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzis wygrana z lotnikiem:

  […].

 • Anonim (AkNkOI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czym tu się jarać, żenada 4 liga i wielkie święto! Gratulacje Reprezentacja Polski czeka haha.