Stoisko PWiK na Dniach Bolesławca 2013

Dyskusja dla wiadomości: Stoisko PWiK na Dniach Bolesławca 2013.

• Anonim (ANUfNg), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Wody z kranu to ja się w domu mogę napić, ale dziękuję bardzo. Rano z kranu śmierdzi, może naleję w butelki i zaniosę na to stoisko?

• Anonim (AE7h95), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Potwierdzam Ciotko, rano śmierdzi okrutnie. Czas na Sanepid. Over.

• Anonim (AtPGa2), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

A może to wina instalacji?

• Anonim (ANbBU5), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

To ze PWIK chwali sie smaczna wodą to ok, może i tak jest, ale zanim ona dostanie sie do kranu lokatora to po drodze przepływa przez stare zdezelowane rury, no i nie wiem czy nadal jest taka zdrowa i smaczna?

• Anonim (AE7FGA), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Czy PWiK zamierza sprzedawać wodę dla każdego indywidualnie jak choćby jest w Chojnowie i wielu już miastach w Polsce. Mamy za gaz, energię elektryczną, śmieci, to czemu nie mamy za wodę? PWiK powinno się też wysilić i wprowadzić normalność. Liczniki może założyć każdemu radiowe, to nawet do mieszkania pracownicy nie musieliby wchodzić. Wszyscy na takie rozwiązania czekamy od wielu już lat.

• Anonim (AtPxMF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Nie wszyscy czekają na radiowe niektórzy je mają. Fakt, do pomieszczenia nie wchodzą. Ale tak jest w spółdzielni.

• Anonim (ANUG90), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Ja sama podaję stan wodomierza i wysyłam mailowo do zarządcy, nikt mi do domu nie wchodzi.

• Anonim (AtPxMF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

Muszą Tobie wierzyć. Kilka lat temu jak podawałem stan licznika w biurze na Łokietka (energia el) to pani zawsze pytała dlaczego nie spisał inkasent. Robiłem to z prostego powodu, rachunek(faktura)wystawiona przez inkasenta płatna w ciągu 7 dni. Wystawiona w biurze obsługi 14 dni.