BKS – Kwisa Świeradów Zdrój 5:2

Dyskusja dla wiadomości: BKS – Kwisa Świeradów Zdrój 5:2.


 • Anonim (AE7gN8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  IV liga IV liga BKS BRAWO!
  Okregówka nie jest dla takiej drużyny jak BKS Bolesławiec.

 • Anonim (AtPx7a), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bójcie się chamy do IV ligi wracamy.

 • Anonim (ANx27K), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te stare miśki to dmuchane czy na baterie?

 • Anonim (ANuisV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ogwu jak oceniacie jego pół sezonu i przyszlość w Bks?

 • Anonim (AE7FGB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam nadzieję że zostanie.

 • Anonim (ANurAt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Prezydencie! BKS zrobił swoje! Czas na Pana pomoc dla bolesławieckiej piłki!

 • Anonim (AE7gN8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Romanie większe dofinansowanie dla BKS dzięki czemu bedzie można powalczyć o III lige. W wiekszości polskich klubów wsparcie dostaje od prezydenta miasta(np Bydgoszcz, Gliwice). Wspólnie można razem coś osiągnąć wystarczą rozmowy z prezesa BKS i prezydenta napewno wyjdzie to na dobre bo zainteresowanie w Bolesławcu jeżeli chodzi o piłke nożną jest duże i miasto ma blisko 50tys mieszkańców.

 • Anonim (AE7FGB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  P. Roman ma inne zainteresowania.

 • Anonim (AE7gN8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I tu jest problem właśnie. Jak by była normalność to i w BKS-ie byłoby lepiej. Lepiej galerie wybudować albo basen z którego nikt nie korzysta.

 • Anonim (ANx27K), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  BKS dostaje bardzo duże dofinansowanie inne kluby mogą tylko o takich kwotach pomarzyć, dobre wykorzystanie tych pieniędzy przez ostatnie lata powinny zbudować mocną drużynę z własnych wychowanków a co ma BKS. Teraz zaczną się ataki na Prezydenta o większe pieniądze na ściąganie nowych zawodników a ściślej na pokrycie ich "dojazdów" co do zainteresowania to większe jest na okolicznych wioskach niż w Bolesławcu.

 • Anonim (AE7gN8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko na wychowankach praktycznie nie zrobisz awansu nie oszukuj się. A pieniądze nie idą tylko na wyjazdy ale także na takie rzeczy jak(wyjazd na mecz, opłacenie sedziów, pensje dla zawodników, wynajecie ochrony na mecz mam wyliczać dalej? )To nie jest takie łatwe dlatego jakby Pan Roman był bardziej zainteresowany byłoby znacznie lepiej. Był w planach remont i budowa stadionu lub jego modernizacja skończyło sie na planach zamiast tego powstał basen który nie przynosi żadnych dochodów, a więcej dzieci i młodzieży wybiera sport a jak by były lepsze ku temu warunki to i zainteresowanie wzrasta i wszystko sie zazebia. Idziesz na nowy stadion to aż chce Ci sie grać i trenować a co za tym idzie lepsze warunki to łatwiej przyciągnąć potencjalnych sponsorów. Tu trzeba ludzi bardzo dobrze myślących do przodu w przyszłość nie w przeszłość.

 • Anonim (AE4lQo), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszący chyba zapomnieli jak BKS pukał do bram drugiej ligi. Bańka pękła gdy wycofał się główny sponsor, po konfliktach z miejscowymi działaczami i innymi mądralińskimi. Bajdurzenie o tym żeby włodarz miasta utrzymywał bolesławiecką jest mrzonką. Kibica informuję, że Bolec ma aktualnie niespełna czterdzieści tysięcy mieszkańców. Radziłbym co niektórym żeby chodzili po ziemi a nie bujali w obłokach. Cieszmy się, że BKS awansował a swoją liczniejszą frekwencją na meczach naszego klubu możemy zapewnić większe wpływy do klubowej kasy. Sarkazm i biadolenie to elementy destrukcji. Dlaczego zdarza się nam zachowywać tak jak nasza "klasa" polityczna?

 • Anonim (AE7gN8), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko aby zachecić kibica na przyjście na mecz muszą być wyniki i dobra gra w czołówce 1-4 a do tego potrzebne są pieniadze nie oszukujmy się bez pomocy miasta nie bedzie nic. Daleko nie trzeba szukać we Wrocławiu Śląsk istnieje dzięki tylko i wyłącznie pomocy miasta bez tego by nie istniał. Także w tych czasach bez pieniedzy nie zrobi sie dobrej piłki. Problem jest też żeby umiejetnie tymi pieniedzmi zagospodarować. Zbliża się do 50tys Bolesławiec a takie miasto zasługuje na III lige minimum.

 • Anonim (vkJUD), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Byłem wczoraj w Brzeźniku na meczu. Oglądałem tylko drugą połowę, ale wrażenia zdecydowanie na duży plus!
  Na meczu wioskowej drużyny kibicow tak na oko 300-400. Sprzedaż kiełbasek grilowanych, popcorn itd.
  Klub sprzedaje szaliki! Dzieci dopingują drużynę. Po prostu fajna atmosfera.
  Polecam naszemu zarządowi wybrać się tam bo mogą się wiele nauczyć.

 • Anonim (AkNzA4), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  My nie możemy iść drogą wiosek my mamy swoją drogę którą podążamy "NOWOGRODZIEC" jak na razie identycznie. Dzisiaj Prezydent daje 100000 tyś, jutro 150000 pojutrze 200000 itd aż pęknie i czyja będzie wina jak klub upadnie.

 • 1
 • 2