Czy jestem gejem?

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam 20 lat i od 14-stego roku zycia odczuwam pociag seksualny do facetow a do kobiet mnie wcale nie ciagnie. [Na to pytanie odpowiedz sobie sam. Opisów przygód seksualnych czy to z kobietami, czy z męczyznami nie będziemy na forum publikować. Post pachnie bardziej prowokacją, ekshibicjonizmem niż poszukiwaniem odpowiedzi.]Pozdrawiam.

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdzie jest administrator? Temat do zamknięcia.[temat jak najbardziej ciekawy, ale post, zgoda, do korekty]

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam 20 lat i od 14-stego roku zycia odczuwam pociag seksualny do facetow a do kobiet mnie wcale nie ciagnie Dobrze jak to kogoś szokuje, to krótkie pytanie czy mam z ym w jakiś sposób walczyć, czy zostawic to swojemu biegowi? Jstem psychicznie rozdarty, nie ujawniam się w otoczeniu, bo Bolesławie to mała miescina, a byc wytykanym nie za bardzo mi się usmiecha.

 • Anonim (ANGV0W), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prof. Krystyna Pawlowicz zrobi z wami porzadek jak pis dojdzie do wladzy, skoncza sie te wasze parady rownoosci i walka o zwiazki partnerskie, wasze niedoczekanie.

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziękuję ci za katolickie podejście do problemu, no cóż osobnicy, którzy ukrywają się pod mało znaczacym nikiem "anonim", przeważnie mają problemy ze sobą, zyczę ci udanej po porannej mszy o ile w ogóle na niej byłeś niedzieli. A tak na marginesie niejaka oszołomka stara panna pawłowicz nie ma tytułu profesora, tak jak nie ma go również niejaki bender!

 • Anonim (AtPxas), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To fakt, że masz "problem" i z tym skieruj się do odpowiednich specjalistów, a nie opisuj swoje doświadczenia na forum. O ile temat może być ciekawy do podbijania bębenka, o tyle jest tak intymny, że należy szukać pomocy gdzie indziej. Tam nie będziesz czuł się wykluczony i podadzą Ci rękę. Podejmij ten kierunek jeżeli masz autentyczny problem z rozpoznaniem swojej odmienności. Prowokowanie dyskusji z szczegółowym opisem doświadczeń zniesmacza i nie jest przyczynkiem do poważnego traktowania Twojego "problemu".

 • Anonim (qvOjM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Będziesz smażył się w piekle draniu przeklęty.

 • To zależy, jeżeli jesteś dobrym człowiekiem to ludzie nie staną się dla ciebie nagle niemili, uważam ze powinieneś wziąć życie w własne ręce i się nie oglądać na to co inni pomyślą bo nic im do tego, od nich twoje życie nie zależy :).

 • Anonim (AsdU1q), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Twój nick oczywiście anonimowy nie jest.

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PoliceWoman.
  37. X. X. 18.
  2013-06-16, 18: 47.
  » cytuj.
  » do moderacji.

  Będziesz smażył się w piekle draniu przeklęty.

  I to jest ta własnie akceptacja!
  Jednak społeczeństwo Bolesławca mało coś jest tolerancyjne!
  Nie oczekuję pocieszenia, nie oczekuję miłosci, ale konkretnych odpowiedzi, inwektywy świadczą wyłacznie o tym, kto je pisze!

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A jak muslisz dlaczego?
  Oczywiscie mógłbym podawać pełne imię, nazwisko, adres zamieszkania, wówczas bardzo mi życzkiwi mieszkańcy Bolesławca, powybijali by moim rodzicom szyby, a mnie zlinczowali, zresztą juz są wpisy od "tolerancyjnych"!

 • Anonim (ejpknw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie patrz na to co powiedzą inni to twoje zycie i masz prawo być kim chcesz jaki chcesz i robić to co chcesz.

 • Anonim (AE7WS7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A, weżże się nie przejmuj tymi "tolerancyjnymi", im się wydaje i wierzą w to niezbicie, że Twoja odmienność, to taka choroba, która się Tobie podoba i nie chcesz jej wyleczyć. Własnie im na złość, na Twoim miejscu będąc, miałabym gdzieś ich poglądy, masz prawo do szczęścia i masz prawo żyć tak jak potrafisz, tak jak Ci z tym dobrze i nikogo nie powinno to obchodzić, dopóki jesteś dobrym człowiekiem nie robisz nikomu krzywdy, to Twoje życie i nikomu nic do Twoich intymnych spraw. }.

 • Anonim (AE7WS7), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cholewcia, jakim prawem cos tu zmienia treść i sens zarazem mojej wypowiedzi? Jak można normalną wypowiedż zmieniać na nienormalną i bez sensu? Nie napisałam niczego nieprzyzwoitego. Co to w ogóle znaczy? " masz prawo robic co chcesz? To nie moja wypowiedż, trzeba trochę pomyślec zanim się głupstwa napisze i poprawi nie wiadomo po co. Nie uwazam wcale, jakoby ktokolwiek miał prawo robic co chce [świat by długo nie poistniał, gdyby kazdy robił to, co chce]], więc prosze mi nie przypisywać autorstwa takich bzdur.

 • Anonim (AE7wa9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  I wlaśnie tak postepuję. Jestem otwarty na ludzi, zyczliwy im, nie wadze nikomu, wykonuje wszystko zgodnie ze swoim sumieniem, to znaczy nie szkodzic innym, być uczynnym i pomocnym. Nie uczestniczę w "paradach', nie domagam sie legalizacji zwiazków partnerskich i daleki jestem od adopcji dzieci. Nie wszyscy geje to akceptują. Fakt, że zbyt duzo ostatnio pisze się o gejach, aktywisci szkodzą ruchowi gejowskiemu. Ale być moze jest to podyktowane walką o TOLERANCJE, której nie ma!