Wie ktoś może co się stało dalej z dziewczyną z pks

 • Anonim (ejpjyF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziś na pks jakaś młoda pijana dziewczyna leżała na ziemi. Podobno miała 14 lat i była z gim. Nr3. Dzwoniono po policje i na pogotowie. Dziewczyna nie kontaktowała. Czy wie ktoś co teraz z nią jest?

 • Anonim (AtPxMF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zajmij się sobą.

 • Anonim (AE7ikE), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Oho, odezwała się "adwokatka". Czego pyskujesz, moze ktoś chce wiedzieć, bo zna tę nieszczęsną dziewczynę i martwi się o nią z czystej życzliwości. Ciekawe czy jak tobie się coś zdarzy i będziesz potrzebować ludzkiej pomocy i życzliwości to do każdego człowieka też powiesz: "zajmij się sobą"? Gdyby kazdy zajmował się tylko sobą to ta pijana dziewucha mogłaby tam umierać na tym upale i nikt nie powinien wzywać pogotowia ani starać się jej pomóc, nie wypisuj bzdur bo ludzie żyją z ludżmi i na co dzień powinni się interesować sobą na wzajem.

 • Anonim (qfDQK), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aktualnie weszła do "Imperium" z dwoma kolesiami i flaszką wódki.

 • Anonim (AtPxqH), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak dla tych co nie mają pojęcia ze np. CUKRZYK może mieć zapach alkoholu lub acetonu z ust i wpadać w śpiączkę zarówno z nadmiaru jak i braku cukru - wielu branych za pijanych odeszło z tego świata w komisariatach jako pijani.

 • Anonim (qfzGB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dziewczyna wsiadła do autobusu pks i odjechała.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie nie macie swoich problemów!

 • Anonim (ejpEzM), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przepraszam bardzo ale próbowałam pomoc tej dziewczynie bo była ewidentnie pijana. Bardzo przejelam sie tym. Zapytałam bo sie martwilam. Wiem jednak tyle ze dziewczynę zostawiono na obserwacji w szpitalu.

 • Anonim (AE7gbI), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem pomogłaś, ale poco zakładasz o niej temat, co mało wstydu się najadła?

 • Anonim (ArCnH1), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Hahaha. No skoczcie jeszcze bardziej na Marmurową za to, że pomogła tej dziewczynie. No i bardzo dobrze! Gimnazjum to chyba nie jest odpowiedni wiek na alkohol. Każdy jest panem swojego losu, sama jest sobie winna ;] efekty bezstresowego wychowania...

 • Anonim (AE7ffm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Marmurowa też się pewno najadła wstydu przez tą nieletnią, pijaną dziewuchę, skąd wiesz co pomyśleli inni ludzie, kiedy udzielała jej pomocy, moze wzięli ją za krewną, bliską rodzinę, to jest dopiero obciach mieć taki przypadek w rodzinie, podziwiam Marmurową i uwazam, ze należą jej się słowa podziękowania i szacunku a nie jakieś sapy, bo ja nie wiem czy bym tak zaraz zdobyła się na współczucie dla tej pijanej smarkuli, bo naprawdę to co wyrabiają niektóre gówniary, do współczucia nie skłania. Gdyby moje dziecko tak zrobiło spaliłabym sie ze wstydu ale najpierw podziękowałabym z całego serca osobie takiej jak Marmurowa.

 • Anonim (AN0oEW), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przynajmniej jedna osoba zdobyła się aby udzielić pomocy osobie, która jej potrzebowała a założę się, że byli tam też inni którzy palcem nie kiwnęli aby cokolwiek zrobić! Wstyd po prostu! Przeraża mnie to jacy ludzie są obojętni i znieczuleni na to co dzieje się z innymi.
  Nie ważne, że ta dziewczyna być może była pijana- alkomatem nie badałam więc się nie wypowiem w tej kwestii- ważne jest to, ze ktoś się ODWAŻYŁ i zareagował a ci, którzy byli świadkami zdarzenia niech zastanowią się czy gdy kiedykolwiek będą potrzebowali pomocy ( w różnych przypadkach) tez by chcieli aby obok nich przechodzili inni i nikt palcem nie kiwnął choć by po to aby wezwać karetkę.

 • Anonim (AE7ffm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za bardzo nie należy się dziwić, że nie "kiwają palcem? W potrzebie dla bliżniego, często bywa tak, ze Samarytanin zostanie potraktowany w rodzaju; "zajmij się sobą", lub jak moja znajoma, która docuciwszy leżącą w rowie nieprzytomną kobietę, usłyszała wybełkotane przez tę pijaną na maksa "nieszczęśliwą" miłe słowa podzięki brzmiące nie inaczej jak: "spie... aj k... a". Wiem, ze to nie powód, zeby nie "kiwać palcem", ale czasem takie doświadczenia zrażają i ludzie mają opory w chęci pomagania, no i zdarzy się, ze jakis porzadny człowiek pomocy nie dostanie przez pijaków.

 • Anonim (ANGZi3), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Marmurowa, gratuluję postawy :).

 • Anonim (vrLWq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdy zobaczyłam jak jacyś smarkacze śmieją się z tej dziewczyny zrobiło mi się tak głupio bo ona tam na tym słońcu prawie nie przytomna umierała. Wiem że nie powinnam poruszać tej sprawy na forum, ale do dziś dzień nie mogę spać. Próbowałam się skontaktować z rodzina tej nieletniej lecz bez skutku. Bardzo dziękuję za gratulację ale nie jest w tym nic nadzwyczajnego, po prostu zrobiłam to co do mnie należało :).

 • 1
 • 2