Muzułmanie w Polsce i Europie

 • Anonim (AN0EIk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [UWAGA! TEMAT RASISTOWSKI]

 • Anonim (AE7gqn), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Muzułmanie w Europie, to nacja, podobna do romskiej, nie asymilujaca sie z otoczeniem, z miejscowa ludnoscia, majaca swoje zwyczaje i prawa, nie akceptujaca praw kraju w którym zyja. Swoje zwyczaje wprowadzaja na teren gdzie przebywają. Islam drąży społeczeństwo danego kraju powoli ale skutecznie. Tolerancja zachodniej Europy mści sie teraz na tych krajach gdzie jest ich bardzo duzo. W Polsce równiez zaczyna sie powoli najazd obcych nacji, nie mam nic przeciwko temu, ale... wymagam aby to oni sie podporzadkowali naszym warunkom, to oni do nas przyjechali, to oni sa u nas goścmi, a jak chca mieszkac na stałe, to nasze zwyczaje i prawo ma byc przez nich respektowane.

 • Anonim (Ak5qud), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nauczka dla Polski. Wszędzie tam w Europie i państwach które mają korzenie chrześcijańskie i były ich siłą przez stulecia dokonuje się laicyzacja. A świat, w tym świat wiary nie zna pustki i w miejsce zlaicyzowanego społeczeństwa śmiało wkracza silny islam. Spokojnie jeszcze kilkadziesiąt lat i kto będzie tam głosował jeśli mają duży przyrost naturalny? Demokratycznie wybiorą swoje władze, a potem zmienią system. Potem niewierni Europejczycy zostaną wykończeni, powszechna będzie pedofilia, a gwałconym Europejkom, w najlepszym przypadku, będzie się obcinać nosy. Tego chcecie? Dbajmy więc o nasze korzenie chrześcijańskie jeśli chcemy zachować wolną Europę. Chrześcijaństwo to wolność i nasza siła. Nie ma innej opcji, póki nie jest za późno!

 • Dokładnie :(
  Jakis muzułmanin zgwałcił młodą brytyjke bo... wedle jego wiary kobieta to rzecz i ma sie podporządkować, zdziwiony był tym, ze może mieć jakieś prawa i może się na cos nie zgodzić. Werdykt? Uniewinniony, bo to nie jego wina, ze nie wiedział iz nie może ot tak siłą sobie kobiety wziąć.

  Następny poznał kobiete w europie, pierw miło sympatycznie, ale kobieta sie ogarnęła na czas i zobaczyła iż jak stanie się zoną to będzie smieciem i własnościa, odeszła i co?
  Dostała kwasem po twarzy bo niewierna. Ma byc z jednym i koniec, a jak nie będzie to kwas lub odstrzał...

  Sytuacja: jest dwóch braci, jeden gwałci zone drugiego i co?
  Żona dostaje kwasem lub odstrzał bo... zona niewierna!
  To jest kuźwa normalne?

  Tam gdzie sa mniejszościa tam domagają sie swoich praw, tam gdzie są większością mniejszości nie mają żadnych praw...

 • Anonim (AtPyAt), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech wracają wyprawy krzyżowe! Jadę.

 • Anonim (AN0EIk), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (ANuBnX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gonić dziadów niech wracają skad przybyli. Te cwaniaki w szczególności Polaków maja za idotów i tak jak zostało pokazane w filmie potrafią bezczelnie "obracać kota ogonem".

 • Anonim (AN0Cvw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [uwaga! Temat rasistowski] nie czytać.

 • Anonim (AE7g1z), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piszesz bzdury, tu nie chodzi o razizm, prosze bardzo niech przyjezdzają, niech sie osiedlają ale... niech sie integrują ze srodowiskiem, niech nie wprowadzaja swoich ze sredniowiecza zwyczajów na polski grunt! Mieszkają w Europie, mamy inne zwyczaje, a nie chodzenie z zakrytą twarzą, narzucanie swojej religii innym. Wiemy jak wyglada tolerancja islamistów w stosunku do innych nacji narodowych, a zwłaszcza do katolicyzmu, gdzie muzułmańska nie tolerancyjna dzicz, pali koscioły, a księzy zabija! Czy ich swiatynie i kapłani sa przesladowani w Europie? Na pewno nie!

 • Anonim (Ap2yVz), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie