Porażka BKS w Bogatyni

Dyskusja dla wiadomości: Porażka BKS w Bogatyni.


 • Anonim (AE7wqP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Pieta ( jak za starych dobrych czasów) pozdro od calej ekipy zendera.

 • Anonim (AE7gDe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pieta kara BKS... Były zawodnik naszej drużyny pokazuje się w meczu drużyn, w których występował. Może bramkarz zawinił, a może huśtawka formy w wykonaniu Bks-u ma głębszy powód? Co się stało?

 • Anonim (ekhFWX), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pietka to byl koles ktory sie jednoczyl z bksem, a nie ci obecni przyjezdni. Gdzie jest kowalski, gdzie glance? Nie ma sianka nie ma granka? Brawo kurdupel.

 • Anonim (AtPy9r), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgadzam sie z"fan"Pietka to byl "nasz zawodnik"nie tak jak dzisiejdzy zespol najemnikow.

 • Anonim (ANurmw), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ee tam Pietka w za dużej koszulce biegający! Szkoda punktów ale niestety BKS zagrał strasznie słabo! Gdybyśmy tak zagrali jak u siebie z Orkanem to Granica nie miałaby nic do powiedzenia. Bogatynia dobrze ustawiła obronę z wysokimi zawodnikami a nasi jak matołki grali ciągle wysoką piłką na napastników zamiast grać po ziemi. Niestet to, że obronę mamy do d. Y uwidoczniło się w Bogatyni, która nic dobrego nie grała a jednak wygrała 2: . Gratulacje i zapraszamy na rewanż do Bolca :).

 • Anonim (A5wKQq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten zespol potencjalnie stac na wiele wiecej. Nie bardzo rozumie jak to mozliwe, by druzyna w pare dni zapomniala jak sie gra w pilke. Dlaczego tak sie stalo, moze odpowiedziec tylko Pan trener. Miejsce tego zespolu jest w pierwszej czworce a nie w ogonie tabeli.

 • Heh śmieszni są ci od "najemników" wychodzący z nory po każdej stracie punktów. Jak ci "najemnicy" rozwalali solidny Orkan to zarzutów nie było. Gdyby nie ci najemnicy to teraz ze Świerzawą w okręgówce byśmy klepali.

  Jest problem bo na wyjazdach wyglądamy jak pętaki, a u siebie całkiem solidnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, to zadanie dla trenera odnaleźć na ten problem rozwiązanie. Przez mecze wyjazdowe będziemy się bili o środek tabeli, a nie wyższe cele.

 • Anonim (hj5VF), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Utrzymajmy się w tym sezonie. A będzie dobrze.

 • Anonim (e9DaKg), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam pytanie Czy Zarzadcy Bks organizuja wyjazdy dla kibiców czy to kibice sami musza sobie organizowac dojazd chodzi mi o kibiców którzy wspieraja klub jak nasz młody klub kibica ;) :D proszę o odpowiedź.