COMT rozgromiło Victorię Świebodzice i Twardego Świętoszów

Dyskusja dla wiadomości: COMT rozgromiło Victorię Świebodzice i Twardego Świętoszów.


 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Te niby sukcesy to żadna zasługa ' trenerów" bo ci chłopcy nie byli szkoleni przez nich tylko gotowy materiał mieli przy zakładaniu tej swojej szkółki. Efekty pracy trenerskiej widać jest teraz w żakach i orlikach, gdzie dostają od każdego co tydzień czy dwa! Tak niestety przykre ale prawdziwe.

 • Anonim (AkNmfm), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tak - nie masz racji. Chłopaki starają się jak mogą i zrobili z chłopaków drużynę... oby więcej takich szkółek trenerów założycieli i t d. A mniej takich marudzących ludzi jak TY.

 • Anonim (A5rx50), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jedna drużyna w dwóch ligach?

 • Anonim (ANG2eP), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do tak.
  Czuć z Twojego wpisu niesamowitą niechęć zarówno do naszych trenerów jak i dzieciaków które odnoszą jak napisałeś niby sukcesy.
  Gratuluję postawy.
  Co do szkolenia - to najlepsi chłopcy dopiero będą SZKOLENI. Jak wejdą w wiek 13-14 lat, zaczną grać na duże bramki, po 11 na boisku itp. Do tego momentu wszystkie dzieci grające w naszym klubie mają się cieszyć grą w piłkę nożną, rywalizując, ale najważniejsze to bawiąc się. Oczywiście inaczej bawisz się z 6-7 latkiem, a inaczej z 11-12 latkami i inne masz dla nich zajęcia piłkarskie, ale nikt z nich na dziś nie jest objęty profesjonalnym szkoleniem! Bo po prostu jest na to jeszcze za wcześnie. Na marginesie - w Bolesławcu i najbliższej okolicy odkąd sięgam pamięcią (ostatnie 20-30 lat) nikt nie SZKOLI i efekt jest widoczny gołym okiem. Ostatnim piłkarzem z Bolesławca który zaistniał w ekstraklasie był Bogdan Szczęsny (93/94). Ostatnim który odniósł sukcesy w ekstraklasie był Zbyszek Szewczyk który do Lubina trafił prawie 30 lat temu, a mistrzostwo zdobył 22 lata temu. Ostatnim reprezentantem Polski wywodzącym się z Bolesławca był Maculewicz/Kwiatkowski? Tyle.

  I bardzo dobrze, że dzisiaj w 4 miejscach w Bolesławcu dzieci mogą zrobić pierwsze kroki z piłką nożną. Bo jak kilkaset dzieci z tego regionu będzie się bawić piłką nożną, a dorośli umiejętnie będą ich zachęcać do sportowego wysiłku, to dla kilku z tych chłopców piłka nożna może stać się jedynym zawodem z którego będą żyli. A wszystkie dzieci będą miały fajne wspomnienia, wrażenia z pierwszych wyjazdów, meczów, turniejów, obozów, nawiążą znajomości które przetrwają do dorosłości, a w części przerodzą się w przyjaźnie do końca życia.

  A ty panie tak to jesteś "gotowy materiał" ale na trola internetowego.
  2013-09-23, 17:38Do gago.
  Chłopcy grają w 2 ligach bo taką mieliśmy potrzebę. W zespole młodzików jest około 35 zawodników, a regularnie przychodzi na zajęcia 25-30. Prowadzi zajęcia 2-3 trenerów, zazwyczaj z podziałem na 2 grupy. W tej kategorii wiekowej na boisku występuje 9 zawodników wraz z rezerwowymi to jest 13-15 osób. My chcemy żeby nasi chłopcy mogli co sobotę zagrać mecz (niezależnie od poziomu rozgrywek) dlatego gramy w 2 ligach co oczywiście wiąże się z kłopotami organizacyjnymi :-) (czyt. Pieniądze), ale daje szansę zagrać w meczu praktycznie każdemu kto przychodzi na zajęcia.

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bajki to opowiadały nam kiedyś babcie.

 • Anonim (AkIAOB), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do TAK ty kolego to musisz być zakompleksionym dewiatem który pewnie chciał by żeby jego syn grał w takim zespole ale pewnie jest ciamajda i niedojdą, a może jesteś pseudo trenerem jakiegoś innego zespoliku który nie łapie się nigdzie i żal dupę ściska.

 • Anonim (AE7w7O), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak - nie wiem jakie masz bajki, ale nasza bajka jest zajefajna :-)

  Kilkadziesiąt dzieciaków z okolicznych wiosek gra świetnie w piłkę.

  Mamy fajne drużyny zarówno chłopców jak i dziewczynek.

  Zdobyliśmy wicemistrzostwo okręgu na hali w orlikach.

  Zdobyliśmy mistrzostwo okręgu na trawie w orlikach.

  Wygraliśmy ligę terenową młodzików strzelając w 20 meczach 134 bramki.

  Wygraliśmy w dwóch kategoriach wiekowych turniej w Niemczech.

  Wyjeżdżamy na kilkudniowe turnieje i obozy.

  Regularnie gramy sparingi ze znanymi zespołami na Dolnym Śląsku.

  Nasze dzieci wychodziły na murawę stadionu Zagłębia w czasie meczu ekstraklasy.

  Jeździmy na mecze Zagłębia z naszymi zawodnikami.

  Kacper Strzelecki został powołany do 18 osobowej kadry Dolnego Śląska w rocznikach 2002/2003 i wystąpił dziś w obu meczach tego zespołu przeciwko reprezentacji woj. Lubuskiego i woj. Śląskiego.

  Gramy w kategorii młodzików w Dolnośląskiej Lidze Młodzików - najwyższej lidze w tej kategorii wiekowej w jakiej chłopcy mogą grać i na razie radzimy sobie w tej lidze bardzo dobrze.

  Nasi trenerzy rozpoczęli naukę języka angielskiego, jeszcze w tym roku przejdą tzw. wyrównawcze kursy UEFA B, wezmą w tym sezonie udział w szkoleniach, konsultacjach w Akademii KGHM Zagłębie, gdzie zajęcia będzie prowadził min. Richard Grootscholten a na wiosnę wyjadą na 2 tygodnie na staż do Benfiki Lizbona.

  Do tego jeszcze pewnie zrobimy parę fajnych rzeczy w tej naszej bajce którą tworzymy dopiero od kilkunastu miesięcy. I panie tak takie idiotyczne wpisy pod adresem naszych zawodników, trenerów tylko nas nakręcają do jeszcze lepszego działania.

 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poopowiadaj bajeczki komu innemu! Odpowiem.
  Bardzo chętnie. Fajne drużyny jak piszesz to ma i Ks Talent i BKS i Chrobry Nowogrodziec! Tytuły te, które wyliczasz są tak... a teraz kim je zdobyliście? Powtarzam po raz ostatni zebranymi chłopcami z różnych gmin i klubów jak powstawalł Wasz twór, to nie są przez Waszych pseudo trenerów wyszkoleni chłopcy! Wasi są obecnie w żajach i orlikach... efekty szkolenia widač na turniejach wyniki w tyłek aż boli! A o jakości nie wspomnę. Wiem zaraz odpiszesz mi, że to tylko zabawa jakoś po Waszym prezesie tego nie widać bo s pikażdą akcją podnieca się jak w sex shopie! Dziekuje.

 • Anonim (AE7gBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie Prezesie bardzo proszę sie nie denerwować ten TAK to jakiś Megadebilny typ z bks(oni nigdy sie nie pogodzą z tym co pan osiągnoł)-tz super chlopaki super atmosfera swietni trenerzy pozatym w Bolesławcu jeszcze nigdy niebyło takich świetnych szkółek jak comt, telent i jeszcze pare innych(wszystkie te kluby zyją w zgodzie! Tylko ten przestarzały komunistyczny BKS wszystkim innym klubą robi pod górke... Wiec czytajac wypowiedzi pana TAK jestem pewna ze jest to FAN(hahaha)tego klubu gdzie rządza ludzie tacy jak w PZPN tz Leśne dziadki... gdzie przez tyle lat byli tylko oni w Bolesławcu a jak powstała konkurencja z mega możliwośćiami i nietylko na papierku tylko w rzeczywistosci robią to co mowią wiec takiemu BKS owi przyszło tylko patrzeć jak nowe szkólki dynamicznie sie rozwijają i co osiągają ( w tak krotkim czasie ) stworzyli coś co oni nigdy nie mieli i już nie będą mieć! Więc zycze samych sukcesów takim klubą jak Comt 2012, Talent, Football Academy. A wiec bawcie sie dalej nie ogladajac sie za siebie, a ludzie którzy was znają (comciaki talenciaki akademiaki ) wiedzą ze jestescie ok i ze w przyszłosci ktoryś z zawodników bedzie jak...

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim, 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Z bks mam tyle wspólnego co lenin z RPA! Chodzi mi sztuczny wizerunek tego co Comt stara sie w mediach tworzyć. A jeszcze zapomniałem o stażu he he w portugalii jak Wy chcecie wprowadzač w polsce modele portugalskie czy hiszpańskie to pękam ze smiechu w obecnych realiach jedynie niemiecka piłka ma szanse w polsce sie przyjąć... ale coż życze udanych wakacjii bo o to chodzi!

 • Anonim (AE7gBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opinie do: Druga porażka BKS.

  Bolesławianie przegrali na wyjeździe w Ząbkowicach Śląskich 1: 2. Gola dla naszej drużyny strzelił w 23 minucie Zbigniew Mastalerz. Dla gospodarzy dwie bramki padły po rzutach karnych w samej końcówce meczu.

  ~kibic.
  192. X. X. 23).
  2013-08-25, 19: 48.
  » cytuj.
  » do moderacji.
  Video ofszen coš ten mecz ukazuje ale sa tylko błedy naszej druzyny a w ogóle naszej fajnrj gry e 1 polowie coż miejscowy pokazał to co chcialł i dziwnie te karne zamazane reklamą i gapiostwem! ''? ' za co kartka dla marcina k? Ahh sędzia. Twoich wpisów na bolec. Info i istotne jest setki dla czytajacych pokazuje wam jeden z nich! Zapytam tylko raz ciebie kolego ile masz ukonczonych klas?

 • Anonim (AE7gBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opinie do: Druga porażka BKS.

  Bolesławianie przegrali na wyjeździe w Ząbkowicach Śląskich 1: 2. Gola dla naszej drużyny strzelił w 23 minucie Zbigniew Mastalerz. Dla gospodarzy dwie bramki padły po rzutach karnych w samej końcówce meczu.

  ~kibic.
  192. X. X. 23).
  2013-08-25, 19: 48.
  » cytuj.
  » do moderacji.
  Video ofszen coš ten mecz ukazuje ale sa tylko błedy naszej druzyny a w ogóle naszej fajnrj gry e 1 polowie coż miejscowy pokazał to co chcialł i dziwnie te karne zamazane reklamą i gapiostwem! ''? ' za co kartka dla marcina k? Ahh sędzia.

 • Anonim (AN0hvu), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzisz " tak " życie ma to do siebie że jedni poprzez rozum i pracę osiągają coś w życiu a drudzy tak jak ty we wszystkim widzą zło i oszustwo, nic więcej bo i tak nie ogarniesz.

 • Anonim (AE7gBL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ~ludź.
  192. X. X. 23).
  2012-01-10, 12: 52.
  Tak szczerze to piłkarzem żadnym w życiu nie był a i treningi jego sząłu pwenie tez nie robią i co tu dziwić! Z drugij strony na tym etapie chłopców to jest zabawa a wyniki to sprawa nawet i trzeciorzędna.
  2013-09-25, 09:56Znalazłem twoje komenty na bolcu i istotnych wyżej jeden z nich już wiadomo kim jestes! Wszystkie twoje komentarze są poprostu żałosne.

 • Anonim (AtPyhe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ten typ to jakiś bardzo poważny przypadek. Niezwłocznie musi być poddany intensywnemu leczeniu farmakologicznemu na zamkniętym oddziale.
  UWAGA!
  Niebezpieczny dla społeczeństwa.
  Rozpoznanie:
  Ostatnia faza zakompleksienia, grozi nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu.
  Kolego pomogę ci, podaj adres to podeślę karetkę i za kilka miesięcy po intensywnym leczeniu będziesz mi naprawdę wdzięczny.

  Pozdrawiam normalnych fanów futbolu.

 • 1
 • 2