Dlaczego kobiety same?

 • Anonim (AE7g51), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [redakcja zaczyna mieć dosyć erotomanów gawędziarzy]
  Dlaczego kobiety same nie zaciągają facetów do łóżka? Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego kobiety nie zaciągają facetów do łóżka? Przynajmniej w takim potocznym sensie... Wiesz, że w uwodzeniu chodzi o prowadzenie kobiety czy ogólnie mówiąc całej znajomości i nie popuszczanie prowadzenia, bo kobieta zostawiona samej sobie bardzo szybko zboczy z waszą znajomością na NIEWIADOME rejony. Kiedy kobieta zostaje pozostawiona samej sobie na ogół staje się NIEDECYZYJNA, zaczyna rozmyślać nad wszelkimi aspektami waszej znajomości i je analizować. Analizuje też swoje wybory. Wybór spotkania z Tobą, miejsca, Twojego zachowania, wybór pójścia po spotkaniu do Ciebie, tego co zakłada na spotkanie, a nawet czy tego czy powinna to robić i co sobie pomyśli o niej choćby jej przyjaciółka lub ex. Milion „głupich” (z punktu widzenia procesu uwodzenia) myśli zaczyna na nowo biegać po jej głowie... A jak jest u Ciebie to może nawet wpaść w małą irracjonalną panikę. Możesz sobie myśleć „ale dlaczego kobiety nie wykazują inicjatywy i nie przejmą prowadzenia/przywództwa? Dlaczego ona sama nie zdecyduje, gdzie iść, co robić np. na randce? W czym jest problem? ”. Bycie liderem nie jest naturalne dla większości kobiet. Są oczywiście wyjątki. Kobiet może nawet być liderem w innych sytuacjach np. w pracy jako szef zespołu, szef firmy itp. Ale w relacji z mężczyzną czuje się o niebo bardziej komfortowo, gdy to on prowadzi i zdejmuje z niej brzemię podejmowania decyzji. Czasem kobieta będzie takim mini liderem, ale tylko z facetem, któremu ufa, który ją kręci. Na ogół kobiety nie chce czuć tej presji związanej z podjęciem decyzji, zadzwonieniem pierwsza do Ciebie, próbą pocałowania, zaciągnięcia Cię do łóżka... Kobiety są o niebo bardziej wrażliwe na „odrzucenie” niż mężczyźni. Wydaje się to paradoksalne. Tym bardziej na odrzucenie seksualne. Jesteście oboje w sypialni, ona się klei do Ciebie, mruczy, a ty jesteś myślami jeszcze przy obiedzie. Nie podejmujesz gry wstępnej, bo jeszcze się w tym nie zorientowałeś, a ona się odsuwa zrozpaczona, bo od razu myśli że jej nie chcesz, że jest nieatrakcyjna, że masz już pewnie kogoś innego :)
  Tak samo, kobieta nie chce planować randki prowadzące stopniowo do seksu. Dlatego, że w jej świecie planowanie seksu jest naturalne dla MĘŻCZYZN i... dla PROSTYTUTEK. Ona nie chce, żebyś uważał ją za „łatwą”, „dziwkę” itp. Więc jeśli ty prowadzisz wszystko samemu, to seks dla niej jest tak, jakby „samo się stało” :)
  I oto chodzi... Więc nie przejmuj się, że Twoja kobieta nie przejmuje inicjatywy na pierwszej randce, żeby Cię przelecieć tego wieczoru :)
  Załóż że ona tego chce i działaj TY. Pozdrawiam. Wasz Lubuś Ps. Czym innym jest oczywiście nakłanianie kobiety do „inwestowania” w waszą relację, tak żeby bardziej ją do siebie przywiązać. Dziewczyny podzielcie się z nami waszymi odczuciamy, co do podrywania przez was facetów, piszcie wszystko, jakie macie na nas metody i czy sa one skuteczne.2013-11-01, 16:04Drugi temat, ale to dotyczy wyłacznie kobiet!

  Dlaczego Piękne Kobiety Wiążą Się z Facetami, Którzy Źle Je Traktują!

  Pięknym kobietom całe życie otoczenie (rodzice, faceci) mówi ” jesteś taka piękna, taka urocza, taka wspaniała” i wskutek tego tworzy się w nich uczucie nadmiernej pewności siebie.

  Jeśli kobieta jest wyjątkowo piękna to prawie wszyscy jej kłaniają się w pas, narzucają się z przysługami, obłędnie komplementują.

  Ona zaczyna wierzyć, że jest faktycznie WYJĄTKOWA.

  To nie to co płytkie przekonania przeciętnej dziewczynki, że jest wyjątkowa, bo tak jej mówi mama i tata.

  To regularny, trwający już od gimnazjum, proces adoracji ze strony facetów.

  Nie ma szans, żeby w to nie uwierzyła, jeśli słyszy to po kilkanaście razy dziennie. Od praktycznie każdego faceta,
  Nie ma problemu z wybieraniem faceta. Prawie każdy chce się z nią umówić.

  Ale w rzeczywistości nie jest jej tak łatwo znaleźć fajnego faceta na dłużej. Więc co się dzieje?

  Mamy pewien rodzaj sprzeczności. „Wszyscy mówią mi jaka jestem piękna, wspaniała. Więc dlaczego nie mogę znaleźć odpowiedniego faceta? ”. Ona może mieć jakiś swój pewien typ faceta, ale z typem jest jak z liściem na ulicy. Jak tylko zawieje wiatr, odleci i zniknie.

  Więc wykształca się w kobiecie niskie poczucie własnej wartości. Bo mamy do czynienia z rozdźwiękiem (dysonansem). Ciągle jej mówią wszyscy, że jest piękna, ale w rzeczywistości nie może stworzyć z sensownego związku (z wielu różnych powodów np. faceci nie wytrzymują presji tego, że inni się ciągle na nią gapią, zazdrość, itp). No i zaczyna wydawać się jej, że coś tu nie jest prawdą,

  No bo „skoro jestem taka piękna i wyjątkowa to dlaczego mi nie wychodzi? Dlaczego nie ma księcia u mojego boku? Może ze mną jest coś nie tak? ”.

  I teraz ona poznaje faceta, który jest trochę chamem.
  Ona mówi „nie nadaję się do niczego :( ”. I wielu facetów w tym momencie ją zapewnia „Nie, nie, nie, jesteś cudowna, wspaniała, jak możesz w to nie wierzyć? Bla bla bla”.

  A on jej mówi „tak, jesteś małym gównem, ogarnij się babo”.

  I to nieoczekiwanie odpowiada jej wewnętrznej rzeczywistości. Zawsze mówili jej, że jest piękna i wspaniała, ale nie odpowiadało to sytuacji w rzeczywistości.

  Pojawił się taki cham i co? Wszystko jej się potwierdza! On według niej jest szczery! Mówi prawdę, nie to co Ci wszyscy potakiwacze i komplemenciarze. Ona zawsze podejrzewała, że Ci wszyscy mili kolesie ją okłamują, aby wskoczyć jej w majtki.

  A ten wali jej prawdę w oczy. Ona myśli „On jest szczery. Jest męski. Jemu mogę zaufać”.

  On gra dalej na jej niepewności i mówi „Nie nadajesz się do niczego. Powinnaś się trzymać mnie, to nie zginiesz, ofiaro”. A ona myśli „On ma rację, taka jestem, jaki on stanowczy i pewny siebie, to jest prawdziwy facet :) ”.

  Ona myśli, że coś jest z nią nie tak, on też jej to mówi „coś jest z Tobą nie tak”.

  I ona ma potwierdzenie.

  Takie dziewczyny ciągle słyszą jakie są piękne, ale nie mogą znaleźć upragnionego faceta, więc myślą, że coś jest z nimi nie tak, dlatego pociągają je faceci, którzy dostrzegają, że jest z nimi coś nie tak...

  Teraz rozumiesz dlaczego nie ma na ogół potrzeby jakiegoś specjalnego „wspierania” kobiety, gdy ona marudzi na swój wygląd, swój charakter („jestem do dupy”, „coś ze mną jest nie tak”) i szuka „pocieszenia”?

  Przynajmniej dopóki nie jesteś z nią w związku lub relacji seksualnej.

  Oto jeden z powodów, dla których ona wiąże się z „dupkiem” :)

  Pozdrawiam.

 • Anonim (AN0n7f), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po prostu nie mają tyle siły.

 • Anonim (ANbBu8), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaciagnom zacignom, jak masz gruby portfel ziom.

 • Anonim (AE7FZr), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierw trzeba się umyć i zwietrzyć buzie z piwska... zresztą co to teraz za faceci... tak bez gry wstępnej.

 • Anonim (dRj0iZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam pytanie, czy 6 godzin gry wstępnej to dla kobiety mało, dużo czy w sam raz?

 • Anonim (AN0EbJ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak dla ciebie gra wstepna polega na grze w konsole to moze idz odrób lekcje.

 • Anonim (AFG0VK), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  6 godzin gry wstepnej to chyba razem z kolacja.

 • Anonim (AtPxj3), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Faceci mogą zaciągać kobiety do łóżka to i kobiety maja do tego prawo i nikt z tego powodu nie powinien źle o nich mówić.

 • Anonim (dRj0iZ), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No chyba ty.

 • Anonim (AE7Fd2), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A po co mają być z byle kim?

 • Anonim (AtPxMF), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Anonim (AE7gQ0), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  [redakcja zaczyna mieć dosyć erotomanów gawędziarzy].

  Ciekawe podejscie do tematu, pewnie w redakcji sa tacy. Temat nie dotyczy gawedziarstwa, ale pewnych złozonych sytuacji traktowania kobiet i mezczyzn we współnych relakcjach. Czytajac niektóre odpowiedzi mam wrazenie, ze nie wszyscy zrozumieli temat, no cóz nie kazdy ma tak wysoki iloraz inteligencji jak "redahtozy"" Istotnych.

 • Anonim (dRjimn), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lubuś - nie rozumiesz trochę pojęcia "erotoman gawędziarz".

  Erotoman gawędziarz — tym terminem określa się ludzi, którzy snują swoje fantazje i na siłę próbują przekonać innych, że ich porady są cokolwiek warte.

 • Anonim (AtPyTL), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  ... a odpowiadając na pierwsze pytanie: Dlaczego kobiety nie zaciągają facetów do łóżka? - zaciągają i to bardzo szybko. Jeszcze tego samego dnia złowiony facet ląduje w ich łóżku, bo taką mają chęć. Przykre to i żałosne. Wiele przez to psują w swoim wizerunku i niestety w widoku na poważny związek. To zwykłe k... Dużo takich w naszym mieście. Obym ja na taką nie trafił (a wiem co piszę).

 • Anonim (A81TxX), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Lubuś kolejny zakompleksiony onanista MASAKRA!