Egzaminy na prawo jazdy w Bolesławcu już 1 stycznia?

Dyskusja dla wiadomości: Egzaminy na prawo jazdy w Bolesławcu już 1 stycznia?.


 • Anonim (AE7hoL), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  To chyba pobożne życzenia raczej.

 • Anonim (AreN3E), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Trasy przejazdów są łatwe i krótkie".
  Tą trasą chyba będzie Asnyka/Karola Miarki/Tyrankiewiczów/Bielska, skoro tak nagle ładnie wyremontowali. "Zwykły Iksiński" może zapomnieć że tymi ulicami będzie przejeżdżał, skoro dla takiej osoby ma być to nieodczuwalne... ta ilość małych samochodzików do nauki jazdy :)
  Ach! Ale będzie niebiesko w Bolesławcu od "L"! Już się nie mogę doczekać tego widoku! :).

 • Anonim (ANGDro), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  O powstaniu ośrodka może decydować jedynie marszałek województwa. A on milczy!

 • Anonim (ANurdr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Miasto zyska na podatkach od sprzedawców jedzenia. Sam Pan zastępca dyrektora nie widzi innych korzyści dla miasta... Egzaminy może i nie zablokują miasta ale pojazdy nauki jazdy z okolic już na pewno tak. A i policja będzie miała pewno więcej do roboty.
  2013-10-30, 16:08Szanowny Pan dyrektor pewnie wie że w ustawie jest napisane że file zamiejscowe WORD-ów mogą powstać w innych miastach, jeżeli jest taka potrzeba. Jeżeli jest potrzeba. Jaka jest potrzeba? Może oświeci wszystkich. Jeżeli egzaminy są z dnia na dzień 9 lub nieraz w ten sam dzień-brak kolejek) to jakie są inne potrzeby? Nie jest napisane w ustawie o wygodzie przyszłych kierowców, tak że zwolennicy nie podnoście tego egoistycznego argumentu.
  2013-10-30, 16:28

 • Anonim (qvOr9), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Malkontenctwa nie brakuje.

 • Anonim (AE7wHi), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pewnie ze dołoży bo to kasa dla niego. A Pan Prezydent narobi tylko bałaganu tym Wordem i zakończy kadencję. Przyjadą goście i będą jesć. Na placu na lubańskiej kanapki :D Co za bzdety! A jak ma wyglądać egzamin i ile ma trwać to jest w rozporządzeniu. OJ posypią sie skargi :/.

 • Anonim (ANUbia), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wybitnie trudny to bedzie egzamin, najtrudniejszy pkt przejazdu to wyjazd z polnej na chrobrego o 15 xD.

 • Anonim (dRj0v5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  OMG, żal mi was. Dzisiaj byłem we wrocku i tam dopiero jest […], u nas to nie ma korków i nie ma na co narzekać.

 • Anonim (AN0osO), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Roman Kuty, wiceszef jeleniogórskiego WORD-u. – Trasy przejazdów są łatwe i krótkie, NIE SĄDZE! Aby doszło do tego, że Bolesławiec stanie się nieprzejezdny. Dla zwykłego Iksińskiego nie będzie to odczuwalne. Ależ nie nie bedzie odczuwałne szczegolnie jak ludzie zaczna z pracy wyjezdzac np. Z bader. A, Hoerbigera. Zehndera, w dodatku ludzie ktorzy rzekomo maja zasilic nasza gastronomie. I inne szkoly jazdy z pobliskich miejscowosci. Bedzie sie dzialo. Pozostaje współczuć taksowkarzom, przewoznikom roznego rodzaju na autobusach MZK skonczywszy.

 • Anonim (ANUbia), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapraszam codziennie o 15 na skrzyzowanie przy strazy pozarnej, powodzenia.

 • Anonim (AHgpEr), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Drogi mamy tragiczne a te co są jeszcze zwężają. Firma co to robi to totalni PARTACZE!
  I do tego tu mają jeździć ELki jak nasze drogi są NIELOGICZNE i źle zaprojektowane i źle oznakowane i ZA WĄSKIE (zamiast dorobić obok drogę dla rowerów to zwężacie drogi! ), brak dróg dwupasmowych żeby ELki nauczyć i przeegzaminować. Do tego co chwilę ŚWIATŁA!

  BRAK SŁÓW.

 • Anonim (v3Ibq), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Karola Miarki i genialne rondo - korek co rano.
  Augusta - Podgórna, Garncarska - regularne korki w godzinach szczytu.

  Do tego chamstwo i idiotyzm kierowców, rowerzystów oraz pieszych...

  Nie mówiąc o tym, że miasto zdechnie kiedy pojawią się te wszyetkie "eLki" :/ Jak jadę i przede mną ciągnie się pierdziawa bo jakiś gówniarz (mówię o tym prawko od 16 lat) uczy się jeździć to mnie krew zalewa. Staram się być kulturny bo przecież uczy się i nie wypada go stresować jeszcze bardziej...

  WORD u nas to z jednej strony dobry pomysł, ale z drugiej - totalny idiotyzm.

 • Anonim (AE7hWV), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszyscy na www.narzekaj.pl :-) :-).

 • Anonim (ANuddC), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale Wy wszyscy jestescie marudniu! Chwila w ciagu dnia kiedy ruch jest wiekszy i juz tragedia... haha szkoda mi was ;) chyba wszyscy tutaj z wiosek te komentarze pisze jakby do aut nieprzyzwyczajeni byli. TRAGEDIA normalnie ten Bolesławiec po waszych komentarzach... zakorkowany tzn co? Ze na swiatlach stoisz 3 min dluzej niz zwykle? PARODIA! Co niektorzy to powinni sie wstrzymac od pisania czego kolwiek bo naprawde ŻALL jak sie to czyta!

 • Anonim (AkNmE5), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Moim zdaniem Bolesławiecki WORD to porażka... Ciekawe jak przyszli kierowcy mają nuczyć się tutaj jeździć? O Połowa z nich pewnie będzie miała problemy z poruszaniem się po większym mieście np Legnicy? :P.

 • 1
 • 2