Tak został spłodzony komornik

 • Anonim (AE7g51), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Komarzyca i Kornik. Po pracowitej nocy zmęczona Komarzyca wracała do domu. Marzyła tylko o tym aby przysiąść w spokoju i przetrawić. Krwistą kolację za którą musiała się tyle nalatać. Pracowity Kornik rył kolejne tunele i drążył przez cały dzień. Zleceń napływało mnóstwo, nie miał nawet chwili wytchnienia. Postanowił zrobić sobie przerwę na papierosa i wyszedł na zewnątrz. I wtedy się spotkali. Kornik patrzył na ponętne ciało Komarzycy, a ta, obrzucała. Zaciekawi onym spojrzeniem jego muskularne ciało. -Bz bz... -Szepnęła Komarzyca. -Bezy bezy - odparł Kornik. To była miłość od pierwszego bzyknięcia. Kochali się jak szaleni, nie przejmując się niczym. Plotka z szybkością błyskawicy rozeszła się po łące. I wtedy zaczęły się trudności. Świat stanął im naprzeciw. Postanowili zalegalizować związek. Rodziny odwróciły się od. Nich a znajomi nie chcieli już ich znać. Zostali wyklęci odrzuceni od reszty społeczeństwa. Niedługo później urodziło się dziecko... Potwór zrodzony. Z krwiopijcy Komarzycy i niestrudzonego drążyciela Kornika. Poczwara przed którą wszyscy będą uciekać. Dziecko, które tylko rodzice będą kochać... Z kołyski swymi złośliwymi oczkami spoglądał na rodziców... Tak narodził się. KOMORNIK.

 • Anonim, 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co to za belkot? Po duzej dawce alkoholu?

 • Anonim (AE7LIa), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Trafna uwaga -panowie myślą że to kobiety są głupie, a to oni w wielu przypadkach wychowują nie swoje dzieci pusząc się 'własnym potomkiem'- i kto tu się kim bawi.

 • Anonim (AjWoVh), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nawet dobre.

 • Anonim (AE7qk6), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widać że mamy tu znawców sztuki takiej jak eger. Oczywiście domniemam że twoja twórczość jest równie dobra jak Treny Kochanowskiego. Gratki, gdzie mogę kupić twoje dzieła?

 • Anonim (ApvwZM), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobrze nawiazany temat.

 • Anonim (ANukbT), 4 lata temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nic dodac, nic ując.