Endokrynolog w Bolesławcu

 • Anonim (AjWdje), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czy ktoś leczy Hashimoto u dr Tomkalskiego na Opitza? Co o nim sądzicie? Byłam tam raz i mam bardzo mieszane uczucia. Niestety nie można do nikogo innego się dostać poprzez Legnicę, Jelenią, itp.

 • Anonim (AE7gOe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Doktor Tomkalski jest spoko. Leczę sie u niego juz trzy lata, Wyprowadził mnie z ciezkiej nadczynnosci tarczycy, teraz tylko kontrol co 6 miesiecy. Polecam.

 • Anonim (AN0Aq6), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podejrzewam, że tę opinię nie napisała pacjentka, to jest obrona przed atakiem...

 • Anonim (AmR1dy), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podzielam zdanie Pani teresy, również leczyłam się i dalej jestem pod opieką doktora Tomkalskiego, nadczynność tarczycy była duża, ponadto ograniczone leczenie ze względu na stan zdrowia, leczona byłam w szpitalu na oddziale, gdzie doktor jest zastępcą ordynatora, leczy profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta, teraz jest wszystko w porządku, a minęło już trzy lata, polecam.

 • Anonim (AE7gOe), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Człowieku co ty bełkoczesz, jaki atak?
  Mam tu na forum udawadniać, ze byłam w szpitalu, jestem po jodzie, doktor, dzięki któremu w miarę funkcjonuje uratował mi zycie. Napisz konkretnie co masz przeciwko temu lekarzowi, albo lepiej zapisz sie do endokrynologa na kasę na termin za TRZY LATA!

 • Anonim (AjWoVh), 5 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Droga koleżanko. To ty nie wiesz, że na tych forach piszą ludzie, którzy to robią z nudów. Ja też byłam u doktora ale ja jednak zrezygnowałam bo miałam mieszane uczucia do niego. Fakt jest jeden nie jest zły ani rewelacyjny. Jest po prostu lekarzem no i w miarę szybko mogłam się umówić na wizytę. Dzwonisz pod numer podany na tabliczce i masz wizytę na bieżący miesiąc ale tylko soboty.