Komuchy się farbują

 • Anonim (AtPxas), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fakt, że czas świąt ma swój klimat, ale on minie i komuch się nie zmienia. Na jakich przesłankach budują swoje życzenia ludzie deklarujący ateizm? Takie życzenia to kpina. Oni są do wszystkiego zdolni, żeby zachować udział w "korycie". Przykre, ale prawdziwe jak gruba kreska.

 • Anonim (ANueU2), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Właśnie aby nikomu nie było przykro w ten tak bardzo rodzinny weekend życzę wszystkim Państwu szczęścia i zdrowia.
  2013-03-30, 20:50Ja ateista.

  Kliknij w obrazek, aby powiększyć.
 • Anonim (dRjI6P), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na żadnych panie "bocznopatrzący", bo nie składam życzeń. Dla mnie to przedłużony weekend. A jak ktoś niepoinformowany mi składa życzenia, to poprostu dziękuję i mówię "na wzajem".

 • Anonim (AtPxas), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Panie M, nie rozumiesz nic, jakie przykro? Spędzaj swój rodzinny weekend i nie mieszaj pojęć. Tak samo pojmujesz "politykę", która tak namiętnie głosisz. Zakłamanie i obłuda w fałszywych i jeszcze do tego sponsorowanych "wynurzeniach". Alleluja.

 • Anonim (ANu9LZ), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Święta religijne można postrzegać w kategorii wiary lub tradycji. Są też ludzie dla których to zwykłe wolne dni.
  Pozostawmy każdemu prawo wyboru. Życzenia są formą grzeczności wobec innych. Skoro nie potrafi Pan ich przyjąć powinien tak z boku patrząc przemilczeć swoje myśli.

 • Anonim (AtPxas), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dla podtrzymania tradycji, to komuch zawsze będzie komuchem i powinien "przemilczeć" ten czas bez określania kategorii swojej ignorancji wobec ludzi świętujących ten czas w duchu swojej wiary. Wszystko mieszacie i szukacie poklasku. Jesteś Pan żałosny w swoich wypocinach na ten temat. Raduj się z dnia wolnego i hipokryto daruj sobie formę grzecznościową. Białe ma być białe, a czarne ma być czarne. Czerwone zawsze będzie czerwone mimo, że jak kameleon się dostosowuje. Miłego weekendu i idź spać PanieM.

 • Anonim (AE7HoO), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skoro białe ma być białe itd.... do dlaczego Jarosław Polskie Zbaf powiedział; żadne jęki, żadne stęki nie przekonają nas że białe jest białe a czarne jest czarne". Jak nie kumasz to dam linka do tej mądrości.
  2013-03-31, 10:16Są święta, masz prezent

 • Anonim (AE7wOj), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "~tak z boku patrząc".
  Widać, że ciebie prawdziwy chrześcjanin, bije od ciebie katolicka spolegliwość i życzliwośc do ludzi. Pewnie już jesteś po spowiedzi i komunii.

 • 2013-03-31, 11:37Tę piosenkę w ramach życzeń dedykuje wszyskim politykom i każdemu pretendentowi do polityki.

 • Anonim (AtPxas), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Daruj sobie takie wywody, iż jest to zbyt płytkie i uniwersalne na każdą okazję zaczepną. Zastanów się do czego się odniosłem w swoim wpisie. Mianowicie, kto i w jakich okolicznościach składa "życzenia"? MY jako naród jesteśmy już zbyt długo "spolegliwi", żeby takie wpisy miały miejsce. Życzliwość to była u Mazowieckiego i co mamy?

 • Anonim (ANbBLt), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niewierzący powinni w święta religijne pracować, a nie świętować.

 • Anonim (AFGxMk), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Orzeczenie Sądu Okręgowego we Wrocławiu w sprawie lustrowanego Henryka Harkota.

  W dniu 26 lipca 2012 r. prokurator Oddziałowego Biura Lustracyjnego we Wrocławiu skierował do Sądu Okręgowego we Wrocławiu wniosek o wszczęcie postępowania lustracyjnego wobec Henryka Harkota, który, jako żołnierz zawodowy w stopniu etatowym pułkownik, w złożonym oświadczeniu lustracyjnym podał, że nie współpracował z organami bezpieczeństwa państwa. Henryk Harkot w latach 1979–1981 był zarejestrowany przez kontrwywiad wojskowy jako TW.

  W dniu 30 sierpnia 2012 roku Sąd Okręgowy we Wrocławiu orzekł, że Henryk Harkot złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, na podstawie art. 21a pkt. 2a orzekł zakaz na okres lat 3, na podst. art. 21a pkt. 2b orzekł zakaz na lat 3, zasądził koszty postępowania od lustrowanego.

  Naczelnik.
  Oddziałowego Biura Lustracyjnego IPN we Wrocławiu.
  prokurator Elżbieta Kozłowska-Włodarek.

 • Anonim (AtPxas), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto to jest i co ten wpis wnosi w temacie "farbowanych lisów"?
  2013-04-01, 00:05OK, doczytałem w sieci :).

 • Anonim (AE7rDs), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  A wierzący powinni nie chlać, nie zdradzać żon i odwrotnie, nie spać ze soba przed ślubem, we wszystkich mszach swietych naboznie uczestniczyć, postów przestrzegać, itd, itd, itd. Kto z was katolików te wymogi spełnia?

 • Anonim (ANugTK), 6 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowa odsłona.

  Od dzisiaj posty Przemysława Komentarz panaM na portalu Pana Kazimierza Zastąpione zostaną cyklem naszego nowego felietonisty kolegi Króla.
  Zawsze Król to król a nie jakiś tam panM.
  Zatytułowane będą " Najnowsze wieści z Królestwa ".

 • 1
 • 2