Budżet Bolesławca na 2011 r. przyjęty

Dyskusja dla wiadomości: Budżet Bolesławca na 2011 r. przyjęty.


 • Anonim (AkNrZG), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wprowadzenie opłat za korzystanie z parkingu pod kinem Forum! Czy ktoś zorientowany w temacie napisze co i jak? Bo jeśli to prawda to gratulacje dla naszej Rady Miasta i hasło wyborcze PO PIERWSZE MIESZKAŃCY sprawdza się w 100%. Szkoda że dopiero po wyborach takie decyzje. No ale cóż, za 4 lata będzie lepiej ;).

 • Anonim (ANGZGx), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Stać na auto? Więc stać i na płacenie za parking :D hahaha.2010-12-29, 15:44Tylko mam nadzieję, że urzędnicy z wieżowca też będą musieli wykupić miejsca... w końcu wszyscy są równi a nie równi i równiejsi :D.

 • Anonim (AN0W3X), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opozycja była nieobecna czy pijana.

 • Anonim (AE7hDQ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  W sumie to wole zapłacic niz tracic czas na szukanie miejsca w centrum by zaparkować. Tylko faktycznie, zeby nie było tak ze miejsca zajmowac beda urzednicy.

 • Anonim (AE7kV1), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie marudzić! Cieszyć się! Basen dostaliście. Nowe sygnalizacje świetlne i pasy ruchu. Jak będziecie grzeczni to dostaniecie trzecie oznakowanie poziome pod polfą i więcej piasku na ulice!

 • Anonim (ANuYU3), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widze, że opozycyjna partia Peło stała się już partią koalicyjną z Prezydentem... Wszsytko jak narazie zgodnie głosują... a może dostali ciepłe posadki w zamian za dobre głosowanie? Co sie dzieje z Bolesławiecką Peło?

 • Anonim (ANuALJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  PO zgłaszając do wyborów kandydata Dariusza dali sygnał uległości. / jak mawiał pewien Stasik / Swoje okopy utrzymali no i troszkę grosza puścili z dymem na wybory. Odfajkowano przyklepano i zapomniano. Podwyżki dostali z myślą o płatnym parkingu.

 • Anonim (ANuALJ), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  No.

 • Anonim (AN0WUq), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  "... Nie ma wydatków bez przychodów... ". Ależ ten J. Kowalski jest mądry. Toć to jest epokowe odkrycie. Powinien doktorat z ekonomi na ten temat napisać. Ale mamy bystrych radnych, pożal się Boże.

 • Anonim (AE7gcA), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pożal się Boże nad wyborcami, którzy dokonali tak trafionego wyboru prezydenta jak i radnych. Skoro panuje całkowita zgoda, bo wszyscy się dogadali, to po co utrzymywać całą radę. Dla honoru i zachowania twarzy radni powinni odejść, diety oddać swoim biednym sąsiadom i pozostawić jednego przewodniczącego, jednego radnego i prezydent Roman, i to powinno starczyć. Gdyby tak się stało, powiedziałbym, że to dobrzy radni. Dzisiaj mówię, że to najgorsza rada jak do tej pory była w naszym mieście. Brak opozycji świadczy o podległości i uzależnieniu.

 • Anonim (euyQJ2), 8 lat temu Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obserwatorze znim coś zaproponujesz, najpierw przeczytaj sobie ustawę o samorządach lokalnych, która okeśla liczbę radnych w poszczególnych samorządach. Konfiguracja polityczna obecnej rady miasta i urzędu prezydenta miasta jest wynikiem demokratycznych wyborów samorządowych a. D 2010, których ważności nie zakwestionowano a więc taka była wola większości wyborców - tych co brali udział w wyborach (tym co udziału w wyborach nie wzieli było i jest to obojętne). A więc jeśli chcesz się użalać nad wyborcami to nie tymi co wybierali obecnego prezydenta miasta, a raczej nad tymi, których kandydaci wybory przegrali, natomiast rozwiązanie "honorowe"jakie proponujesz jest niezgodne z prawem, niemerytoryczne i bezsensowne.